Премини към съдържанието
Totalll

Китаец нарисува гигантска панда върху косъм

Препоръчан отговор

Китайски художник, специализирал се в рисуване върху микроскопични повърхности, измайстори образа на гигантска панда върху един-единствен човешки косъм, съобщи ВВС.

Творецът работил в продължение на 10 дни, за да създаде миниатюрния шедьовър, използвайки косъм от заек като четка.

Посетителите в една от китайските галерии имали възможността да видят картината, увеличена 50 000 пъти чрез микроскоп.

Друг известен микро-художник е руснакът Валерий Дворянов, който създава маслени портрети на известни личности върху макови семена и зрънца ориз.

Неговата най-голяма творба досега е картината на Титаник, създадена през 2003 година върху парченце минерал, дълго 2 милиметра.

През 2002 годна друг микро-художник – Уилард Уиган, изкара месеци в проектиране, извайване и рисуване на миниатюрна фигура на Мохамед Али в мач със Сони Листън. Творбата бе изработена върху главата на карфица.

Сред останалите му произведения са Снежанка и седемте джудета, Тауър Бридж и Исус, всички побрани в ухото на игла.

:yanim::yanim::yanim::yanim::yanim::yanim: Ето от тук може да видите снимката 0000020773-article.jpg Образа е увеличен 50 000 пъти! :speak:

Редактирано от Neuton Gimic (преглед на промените)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

0000020773-article.jpg Образа е увеличен 50 000 пъти!  :yanim:

<{POST_SNAPBACK}>

Това се казва изкуство! Прекрасно!

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Е не, това ме разби !

Невероятно просто!!! :sobbing:

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

да-изкуството на миниатюрата...в Киев в един манастир има огромна изложба(киево-печорская лавра),която имах щастието да посетя.най-много ме впечатли една миниатюрна восъчна муха в естествени размери,върху чието крилце беше изписана библията(или част от нея).имаше неворятни неща...наистина това е изкуство

:)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Ако е имало цялата бибилия - Евала, но повече от Десетте Божи Заповеди не ми се вярва да се съберат, въпреки че виждаме, че невъзможни неща няма..

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

ще кажа само,че нямам думи!

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
Китайски художник, специализирал се в рисуване върху микроскопични повърхности, измайстори образа на гигантска панда върху един-единствен човешки косъм, съобщи ВВС.

Творецът работил в продължение на 10 дни, за да създаде миниатюрния шедьовър, използвайки косъм от заек като четка.

Посетителите в една от китайските галерии имали възможността да видят картината, увеличена 50 000 пъти чрез микроскоп.

Друг известен микро-художник е руснакът Валерий Дворянов, който създава маслени портрети на известни личности върху макови семена и зрънца ориз.

Неговата най-голяма творба досега е картината на Титаник, създадена през 2003 година върху парченце минерал, дълго 2 милиметра.

През 2002 годна друг микро-художник – Уилард Уиган, изкара месеци в проектиране, извайване и рисуване на миниатюрна фигура на Мохамед Али в мач със Сони Листън. Творбата бе изработена върху главата на карфица.

Сред останалите му произведения са Снежанка и седемте джудета, Тауър Бридж и Исус, всички побрани в ухото на игла.

:clap:  :)  ;)  :)  :yanim:  :yanim:  Ето от тук може да видите снимката 0000020773-article.jpg Образа е увеличен 50 000 пъти!  :speak:

<{POST_SNAPBACK}>

Уау тва ме разби :wors::wors::wors:

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

:angry::hush::):yanim::yanim::yanim::yanim::yanim::yanim:

С две думи нямам трета!:)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Е на това му се вика да имаш нерви от желязо

:speak:

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
Е на това му се вика да имаш нерви от желязо

:P

Със сигурност е проявил доста търпение, а резултатът е поразителен :yanim:

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Китайци кво искаш?Цтцт има невероятна ръка.Много добре се е получило.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Тоя пич яко се е окьоравил, докато го направи. Иначе в Рилския манастир има голям кръст, който е резбован с доста малки фигурки

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
Иначе в Рилския манастир има голям кръст, който е резбован с доста малки фигурки

И аз съм го виждала-бях удивена,невероятен е

Май е загубил зрението си след това,така ми се върти из главата какво ни разказва екскурзоводката

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
Май е загубил зрението си след това,така ми се върти из главата какво ни разказва екскурзоводката

Да.Все пак го е правил на светлината на свещи.

Иначе браво на тоя.Поредното китайско чудо :) .Тия хора ще завземат света с гениалност. cool.gif

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Регистрирайте се или влезете в профила си за да коментирате

Трябва да имате регистрация за да може да коментирате това

Регистрирайте се

Създайте нова регистрация в нашия форум. Лесно е!

Нова регистрация

Вход

Имате регистрация? Влезте от тук.

Вход

Информация

Този сайт използва бисквитки (cookies), за най-доброто потребителско изживяване. С използването му, вие приемате нашите Условия за ползване.