Премини към съдържанието
  • Добре дошли!

Добре дошли в нашите форуми, пълни с полезна информация. Имате проблем с компютъра или телефона си? Публикувайте нова тема и ще намерите решение на всичките си проблеми. Общувайте свободно и открийте безброй нови приятели.

Моля, регистрирайте се за да публикувате тема и да получите пълен достъп до всички функции.

Aтентат срещу Ахмет Доган на Конференцията на ДПС !

Препоръчан отговор

Тия всички циркаджии трябва да ги изметете на изборите ! Лошото е че не е важно за кой ще се гласува а кой ще брой гласовете !!!

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
  • Отговори 339
  • Създадено
  • Последен отговор
лошото е че не е важно за кой ще се гласува а кой ще брой гласовете !!!

с новия изборен кодекс просто.....

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

То хубаво да ги изметем, ама ще остане празно поле, на което кой както му е угодно да действа. Нещо като началото на деветдесетте. 

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Какъв човек трябва да си че да защитаваш една партия със зъби и нокти? А тя от 1944г. да мъчи народа ни, и да работи под диктата на "братушките". И най-вече против България. Не знам, сигурно интернационалист - идеалист.

П.П.  100 пъти редактирам да не обидя някой.... Че са много и силни, и са тука...

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
Какъв човек трябва да си че да защитаваш една партия със зъби и нокти? А тя от 1944г. да мъчи народа ни, и да работи под диктата на "братушките". И най-вече против България. Не знам, сигурно интернационалист - идеалист.

П.П.  100 пъти редактирам да не обидя някой.... Че са много и силни, и са тука...

Това за кого се отнася? Аз не съм видял някой тук да защитава столетницата. Обаче грешиш за това, че от 1944 мъчи народа. Мъчи го от доста по-отдавна, но това е отделна тема. И трябва да се уточним, какво разбираме под "народ", щото и капиталистите са мъчели и в момента мъчат народа, дори десетократно повече от така наречените комунисти. Голямата грешка на България бе, че отново се върна към капиталистически строй и то такъв строй, от зората на капитализма. Никъде по света го няма в момента това. България е възможно най-капиталистическата страна или с други думи казано - най-мафиотската. Аз между капитализъм и мафия не правя никаква разлика, както и между вирус и антивирусна програма. И в двата случая тормозят системата ти, а кое е по-малкото зло е трудно да се даде еднозначен отговор. 

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Ще ти отговоря накратко:

Когато една партия ти е давала закрила, хляб и луканка, работа, заплата, с която да ходиш минимум два пъти в годината на почивка, да те е оставяла да крадеш без да те опандизи, да ти е гарантирала грижа за семейството и децата, да ти е отпускала купища заеми от момента на встъпване в брак до дълбока старост, които да си погасявал с кеф и то с под 10 процента от заплатата си и т.н. и т.н.

Когато една партия ти е давала всичко това 50 години, нормално е след това да я защитаваш със зъби и нокти и да искаш да е на власт отново и винаги...

пп. Дали е правилно това или не няма да дискутираме тук - просто отговарям накратко на въпроса ти, макар  и той да няма място в тази тема, но нейсе...

ппп. И само за протокола и без значение на кой му харесва и на кой не - бавно и полека голяма част от Европа отново взе левия наклон в последните години, но и на това не обръщате внимание, а само ляляте на воля на принципа "Да се лее спама без значение къде, как и колко...".

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Правя прогноза... от сега:

ГЕРБ и Бойко ще ухажват много яко мюсюлманите до изборите, като нищо даже ще започне строежа на Софийски Ислямистски Център и нова Софийска Джамия в малинова долина, гр. София! Всъщност то си го има... и президента Плевнелиев каза, че ще работи за това!

Не си правете илюзии... всичко е видно за този, който има очи да гледа и разум да види. България чисто икономически вече е на 30% под турска власт: стоки, инфраструктура...

Въпрос на време е и договори това да стигне 50% и повече. До 10 г. България ще обслужва с над 50% от потенциала си Турция, която ще заеме влиянието си и в част от Сирия... неминуемо е!

Другата част от Сирия ще бъде използвана за заселване на палестинци и всякакви бежанци от този регион (Ливан, Сирия, Йордания).

Голяма част от тях ще поеме и нашата мила родина и само след 10 г. в България само 60% от населението ще са българи. Останалите ще са цигани, сирийци и турци, които ще се трепят по улиците ни помежду си като групировки, а българите ще сме съсредоточени в няма и 10-ина града (София, Пловдив, Бургас, Варна, Ст. Загора, Плевен...).

Ето виждате, ЕНП се изрепчва на Европейските Либерали по защитната им позиция спрямо Доган и ДПС, даже имаха представители на конференцията им.

А ГЕРБ е член на ЕНП в Европарламента. Едни мафиоти срещу други. Много е просто. ЕНП се изрепчват, а не националистите (националистите управляват в Швейцария например). ;)

Напомням:

В Швейцария на жените е дадено право на глас едва през 1971 година, а участието на страната в ООН е официално ратифицирано през 2002 година, което я прави единствената държава, присъединила се към организацията чрез референдум. Швейцария не е член на Европейския съюз, но е част от Шенгенското пространство.

Местан и Доган неслучайно искат международно разследване на пишман-атентата. Те знаят, че външен човек (Бойко и Дал) имат пръст в това мутренско сплашване, все едно сме 1993-1994-та година!

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
Ще ти отговоря накратко:

Когато една партия ти е давала закрила, хляб и луканка, работа, заплата, с която да ходиш минимум два пъти в годината на почивка, да те е оставяла да крадеш без да те опандизи, да ти е гарантирала грижа за семейството и децата, да ти е отпускала купища заеми от момента на встъпване в брак до дълбока старост, които да си погасявал с кеф и то с под 10 процента от заплатата си и т.н. и т.н.

Когато една партия ти е давала всичко това 50 години, нормално е след това да я защитаваш със зъби и нокти и да искаш да е на власт отново и винаги...

пп. Дали е правилно това или не няма да дискутираме тук - просто отговарям накратко на въпроса ти, макар  и той да няма място в тази тема, но нейсе...

ппп. И само за протокола и без значение на кой му харесва и на кой не - бавно и полека голяма част от Европа отново взе левия наклон в последните години, но и на това не обръщате внимание, а само ляляте на воля на принципа "Да се лее спама без значение къде, как и колко...".

Ами тук не е точно така както го представи ... забравяш много важен момент а той е външния дълг ! Колко дълг остави тая партия срещу цитираните от теб екстри имаш ли идея ? Тоя дълг тоест всичко дето изброи някой трябва да го плати но това едва ли ще е цитираната от теб партия, още по малко ГЕРБ ! Та със пари на заем които не смятам да върна и аз мога да съм много ларш. БКП-то ни вкара в такава дупка че няма излизане.

За пример ще ти дам съседите който си разстреляха държавния глава ! Знаеш ли колко дълг им е завещал Чаушеско ?

0 една голяма нула външен дълг имаше Румъния по него време, изплатил е всичко а те виж ги диваците какво направиха ! Това ние трябваше да направим с цялата левица и със сегашните също няма да е грешка!

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
Ами тук не е точно така както го представи ... забравяш много важен момент а той е външния дълг ! Колко дълг остави тая партия срещу цитираните от теб екстри имаш ли идея ? Тоя дълг тоест всичко дето изброи някой трябва да го плати но това едва ли ще е цитираната от теб партия, още по малко ГЕРБ ! Та със пари на заем които не смятам да върна и аз мога да съм много ларш. БКП-то ни вкара в такава дупка че няма излизане.

За пример ще ти дам съседите който си разстреляха държавния глава ! Знаеш ли колко дълг им е завещал Чаушеско ?

0 една голяма нула външен дълг имаше Румъния по него време, изплатил е всичко а те виж ги диваците какво направиха ! Това ние трябваше да направим с цялата левица и със сегашните също няма да е грешка!

Върни се сега на поста на колегата, на който отговарям и после отново прочети моя.

Какъв външен дълг, какви пет лева, какъв жълт трамвай?!?!

Той се чуди кой може да покрепя и брани със зъби и нокти една партия, а аз му обясних накратко кой и защо я брани.

Твоята вметка и темата ти нямат нищо общо с това, което аз съм казал и не виждам защо трябва да ми обясняваш неща, които са ясни и за слепите.

Хайде да четем внимателно и тогава да се впускаме да се опровергаваме.

Няма смисъл да ме опровергаваш, защото не съм казал мнение, различно от твоето.

И след като си позволихме по 1-2 поста извън темата, нека се върнем на нея.

А тя е "Aтентат срещу Ахмет Доган на Конференцията на ДПС".

Благодаря!

пп. Не на последно място имам един въпрос:

Ако някой ти дава 50 години по 500 евро на месец без да изисква нещо кой знае какво от теб, ти ще ги откажеш по някое време и ще попиташ дали човека ги взима назаем или ще се съобразяваш с нищоправенето и ще си ги прибираш?

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Расате даде почетно членство на Eнимехмедов и му предложи защита

В писмо до медиите от името на организацията “Национално единство” Боян Расате пише, че не знае на кого, как и кога е симпатизирал Енимехмедов, но действията му го показват като идеалист, бунтар и гражданин с категорична позиция срещу политиката на разединение и омраза, провеждана от ДПС в продължение на две десетилетия.

Според Расате Октай Eнимехмедов е български гражданин и българин по произход и самосъзнание, изповядващ мюсюлманска вяра и патриот, който квалифицира Доган като корумпиран и безчестен политик, който повече от 20 години разединява българското общество и работи против интересите на България.

Всичко това дава основание на “Национално единство” в знак на симпатия да приеме за почетен член Октай, пише още в писмото на Расате. Той прави аналогия с дадената на Ахмед Доган титла от конференцията на ДПС – “почетен пожизнен председател”, предаде БЛИЦ.

Писмото завършва с покана Октай Eнимехмедов да се възползва от всички произтичащи от това решение членски права, включително защита и съдействие, ако поиска такива.

Харесва ми.

Не си прав. Ама никак. Тази партия направи много, ама много за България, за държавата и за народа. Какво прави наследницата й ? Не знам. Май нищо не прави, повлияна от европейските и задокеанските "директиви".

Никога не трябва да забравяме за Русия. Ама НИКОГА  !!! Американците и европейците ни "забърсват" както и, когато си поискат. 

Русия е друго. Винаги е била друго. 

Европейският съюз, за мен няма бъдеще. Франция и Германия ще си останат сами за себе си.

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
. Какво прави наследницата й ? Не знам. Май нищо не прави, повлияна от европейските и задокеанските "директиви".

То практически няма "наследница"

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
А какво има?

Ми нищо, просто пребоядисване. Даже не си пуснаха поколението да управлува, чрез масово подаване на оставките на всички "бивши". Така че, наследство не е предавано, завещание не е писано.

Обаче, да се върнем все пак на темата, ако обичаш!

Доказателството за промяна, е "отърваването" от старите муцуни, включително и Доган...а от тях...на тях, това не се случи, в "началото" на "прехода".

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
п.п. Не на последно място имам един въпрос:

Ако някой ти дава 50 години по 500 евро на месец без да изисква нещо кой знае какво от теб, ти ще ги откажеш по някое време и ще попиташ дали човека ги взима назаем или ще се съобразяваш с нищоправенето и ще си ги прибираш?

Твоя сарказъм само ти си го разбираш съм забелязъл ! Как да е вече се уточнихме ще има в пред вид че пишеш много саркастично.

Сега на въпроса ти ! Нещата не са така прости както ги представяш ! Аз съм научил че безплатен обяд няма. Така че ако някой ми дава ей така на добра воля по 500 евро веднага ще го засече антивирусната ми че тук става нещо нередовно.

Ами то хубаво аз да ги вземам ама после наследниците ще ги връчат тъпкано ! Това вече зависи от човека. Ако го интересуват наследниците няма да ги вземе ако ще е след мен потоп защо да не ги гушне. Ако питаш лично мен при тези условия не бих ги взел.

Аз по принцип не разчитам на нищоправенето както се изрази ами работя много за да оставя нещо на наследниците а не да ми плащат дълговете  !

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
Ми нищо, просто пребоядисване. Даже не си пуснаха поколението да управлува, чрез масово подаване на оставките на всички "бивши". Така че, наследство не е предавано, завещание не е писано.

Обаче, да се върнем все пак на темата, ако обичаш!

Доказателството за промяна, е "отърваването" от старите муцуни, включително и Доган...а от тях...на тях, това не се случи, в "началото" на "прехода".

Аз не правя съществена разлика между Ахмед Доган и Лютви Местан. Пребоядисват се, така както се пребоядисват

БСП, според ситуацията и, както правят всички други партии в България.

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

^ най-малкото и двамата са били агенти на ДС, единия Сава, втория Павел... доколкото помня.

Ахмед Доган играе двойна игра и това хич не се харесва на Анкара. Затова и него никакъв го нямаше, когато идваха държавните ръководители на Турция тук на посещение, а ГЕРБ заседават в Анкара с турското правителство без представители на ДПС.

Трябва да ви е ясно... ГЕРБ ще се опитат да яхнат едната половина от недоволните в ДПС, доволните в "обръчите от фирми" на Доган и без това са малцинство. Другата част ще отидавт при Касим Дал. Този човек е по-опасен от Доган, защото е изцяло под ръководството на турските служби.

Бойко Борисов стои зад "атентата"-сплашване на Ахмед Доган, защото критиката на Доган към Бойко е убийствена и Бойко знае, че веднъж настрен, електората на ДПС гласува под директива.

Той иска този електорат за себе си, а друга част да остане за Касим Дал... пък може да им осигурят и джамии и мюсюлмански центрове... стига да има баш баканина Бойко сигурен електорат, а такъв е този на ДПС.

Защо? Защото бат ви Бойко е зверски властолюбив. Той се опиянява от властта много повече отколкото от амфетамините и наркотиците.

ГЕРБ, Бойко... ще се опита всячески да си осигури мнозинство в следващия парламент! На всяка цена! Тогава той ще си има цяла държава. Ще я направи ръководена от тикватура (тиква + диктатура). Това е мечтата му.

България до 10-15 г. ще остане само с 5 млн. българи, че и по-малко, а това е добре за Бойко. Половината ще са чалга поколението, с възпитание на нивото Шоуто на Слави. А другата половна ще са старци и деца, турчеещи се, сирийски бежанци, ливански и прочие.

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
Харесва ми.

Не си прав. Ама никак. Тази партия направи много, ама много за България, за държавата и за народа. Какво прави наследницата й ? Не знам. Май нищо не прави, повлияна от европейските и задокеанските "директиви".

Никога не трябва да забравяме за Русия. Ама НИКОГА  !!! Американците и европейците ни "забърсват" както и, когато си поискат. 

Русия е друго. Винаги е била друго. 

Европейският съюз, за мен няма бъдеще. Франция и Германия ще си останат сами за себе си.

Божеееее, Боже, Пази България!!!!! 

Госпожо, никого , никога няма да се срещнем, ние сме в различни орбити! И, ....-всеки се развива с различни темпове... Щастлив съм че не Ви познавам. Никога, никога няма да чета Вашите писания! Сбогом!

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
Божеееее, Боже, Пази България!!!!! 

Госпожо, никого , никога няма да се срещнем, ние сме в различни орбити! И, ....-всеки се развива с различни темпове... Щастлив съм че не Ви познавам. Никога, никога няма да чета Вашите писания! Сбогом!

Ти не си на орбита, а найде в краката на дявола на парите. Събираш му отпадъците и се радваш.

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
Ще ти отговоря накратко:

От скоро съм тук(в сайта), но моите уважениения. Отдавам Ти чест за написаното. Аз (благодарение че бях наказан за по-остри думи срещу разни хейтъри платени...-и гастролиращи тук и в други сайтове...),  ... съм изпълнен с много гняв към хората с уклон към русофилство, тюркофилство и българофобия. Най-вече към изявените с това политически партии. Но, не знам точно как да им отговарям във форума адекватно,(те те заливат с нагла демагогия,безпринципност  и лъжи), а аз трябва да търпя "глобално модериране" защото се опитвам да им отвърна също оръжието на думите, по равностоен начин. Но тогава ми се казва че съм нарушил правата. За справка виж целия ни живот! Престъпника изисква невъзможни доказателства за да е обвинен, но за честен човек казал дума, или (не дай си боже)да  изкаже съмнение въз основа на истински факти че някой е нарушил закона,- веднага е унищожен! Т.Е. да влиза в режим на обяснение и доказване честният човек, а бандите е невинен до края на света и след това! И не на последно място, много се съмнявам че хората с ляво мислене (във всякакъв смисъл) са прекалено много тук, във форума. Плащат ли им?....Да омерзяват и отчайват хората....

Снощи си викам, добре ако е вярно както казва виципремиера че ромите(нали так е редно да се казват- да не ги обидя....) ще подкрепят БСП. То тогава гласа на едно изкукало бабе или на един ром(усърдно работещи срещу родината и етническите българи) са също гласове, както и на един млад(не съм аз) и образован човек. То тогава ще се окаже че България е на тях, не на малцинството нормални хора. Е, щом е тяхна, аз защо да живея честно и да съм с гражданска съвест? Те ме карат и в Бога да загубя вяра! Да загубя вяра че може да се тръгне все някого по правилния път.

......

Съжалявам! Повече за политика няма да пиша! 

Ще карам децата си да отидат в чужбина и да забравят за България! Нека ония да вилнеят тук!

П.П.

Една позната казва: "Всеки си получава заслуженото"

А Аз казвам: " -А Дано!!!!

Ти не си на орбита, а найде в краката на дявола на парите. Събираш му отпадъците и се радваш.

Още ти тупка червената Пьтолъчка в гърдите....  :nono:

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
От скоро съм тук(в сайта), но моите уважениения. Отдавам Ти чест за написаното. Аз (благодарение че бях наказан за по-остри думи срещу разни хейтъри платени...-и гастролиращи тук и в други сайтове...),  ... съм изпълнен с много гняв към хората с уклон към русофилство, тюркофилство и българофобия. Най-вече към изявените с това политически партии. Но, не знам точно как да им отговарям във форума адекватно,(те те заливат с нагла демагогия,безпринципност  и лъжи), а аз трябва да търпя "глобално модериране" защото се опитвам да им отвърна също оръжието на думите, по равностоен начин. Но тогава ми се казва че съм нарушил правата. За справка виж целия ни живот! Престъпника изисква невъзможни доказателства за да е обвинен, но за честен човек казал дума, или (не дай си боже)да  изкаже съмнение въз основа на истински факти че някой е нарушил закона,- веднага е унищожен! Т.Е. да влиза в режим на обяснение и доказване честният човек, а бандите е невинен до края на света и след това! И не на последно място, много се съмнявам че хората с ляво мислене (във всякакъв смисъл) са прекалено много тук, във форума. Плащат ли им?....Да омерзяват и отчайват хората....

Снощи си викам, добре ако е вярно както казва виципремиера че ромите(нали так е редно да се казват- да не ги обидя....) ще подкрепят БСП. То тогава гласа на едно изкукало бабе или на един ром(усърдно работещи срещу родината и етническите българи) са също гласове, както и на един млад(не съм аз) и образован човек. То тогава ще се окаже че България е на тях, не на малцинството нормални хора. Е, щом е тяхна, аз защо да живея честно и да съм с гражданска съвест? Те ме карат и в Бога да загубя вяра! Да загубя вяра че може да се тръгне все някого по правилния път.

......

Съжалявам! Повече за политика няма да пиша! 

Ще карам децата си да отидат в чужбина и да забравят за България! Нека ония да вилнеят тук!

П.П.

Една позната казва: "Всеки си получава заслуженото"

А Аз казвам: " -А Дано!!!!

Още ти тупка червената Пьтолъчка в гърдите....  :nono:

Ми явно е вградена от самото конструиране, но поне не се продава, като медалите на бащите ни, на ромските пазари или на туристи за жълти стотинки.

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
Ми явно е вградена от самото конструиране, но поне не се продава, като медалите на бащите ни, на ромските пазари или на туристи за жълти стотинки.

Да, така е СДЬЕЛАНА....

Плувай, плувай ....- не е риба....!

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Аз като приказвам, говоря:

http://www.bnews.bg/article-68234

Правителството ще осъществява общото управление на системата за защита на националната сигурност.

Това е записано в закона за управлението и функционирането на системата за защита на националната сигурност, който парламентът прие на първо четене.

Досега част от службите, като НСО и НРС, бяха към президента. Национална служба охрана и сега остава на подчинение на държавния глава, но общото управление ще е в Министерски съвет.

Цончо Колев, който е бил и старши инструктор в антитерористичния отряд на „червените барети" анализира:

Сега пред нас е и един много опасен въпрос, а именно кой може да е поръчал показния "атентат" срещу Доган и то от човек с турско име(?!). Аз имам само съждения... обаче защо не зададете въпрос на министър Председателя Б. Борисов какво е разговарял и какво му е обещавано на него от турския премиер Ердоган изобщо... каква е връзката и нуждата от тези взаимни посещения.

Бойко овладява всичко и наред (има Президента, сега има и Главния Прокурор и кадри във ВСС), наред са Службите за Сигурност, защото изборите са важни и трябва ТОЗИ път да се осигури мнозинство в Парламента, че даже и абсолютно мнозинство, ако може.

Защо... ами защото Бойко е най-прав, най-умен, най ги разбира нещата и иска да остане в историята.

Тези избори след няма и половин година ще са най-важни за Бойко... за ГЕРБ не толкова, за него лично са важни.

Този човек, ако не бъде озаптен един ден след година даже ще има или ще поиска абсолютната власт. Помнете ми думата!

Коледните надбавки за пенсионери и увеличение на пенсиите няма да има, дори да има пари!!!

Това е накзанието, затова че масата пенсионери гласуват за БСП.

Споменете си на една среща с пенсионери, когато те го хулеха, че се подиграва с надбавките... той им каза пред камерите:

"Вас комунистите всичките ще ви мачкам!"

А това е собствение му народ...

;)

Само за 2 г. още 500 000 млади хора ще напуснат България, защото няма как да получат работа и нормални доходи тук.

Тази мрачна прогноза направи пред медиите Алекдандър Томов от клуб "Икономисти за нова политика".

Той е категоричен, че се задава нова преса върху младото поколение, което ще продължи да напуска страната.

"Толкова малко ще остане българското население, че в крайна сметка България  ше стане територия с мултикултурно население, без компактен български етнос", прогнозира икономистът.

Вторият сценарий според експертите на клуба е политическа и икномическа криза.Безработицата, която сега е официално е 12% плюс още 6% обезкуражени безработни, ще нараства.

Икономистите прогнозират и проблеми с бюджета.

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Премиерът, Доган и шефът на НСО обвинени в договорка. Борисов отрече

13:37  |  24 януари 2013 Политика

Нов скандал провокира бившият шеф на Национална служба "Сигурност" Атанас Атанасов, след като обвини премиера Бойко Борисов, шефа на НСО ген. Тодор Коджейков и почетния председател на ДПС Ахмед Доган в задкулисни игри и договорки. Тази информация беше категорично отречена.
Пред журналисти в парламента ген. Атанасов заяви, че тримата са се срещнали тези дни и са се разбрали Доган да няма претенции към охранители на службата заради опита за покушение, съобщиха Дарик радио и "Фокус".

„Тази информация е изключително тежък скандал. Това означава, че в България няма процедури, по които се определя кой е виновен, кой е невинен. Някъде задкулисно се събират Борисов, Доган и Коджейков и решават да замажат случая”, каза той. 

По думите на Атанасов цялото ръководство на НСО трябва да бъде сменено.
„На цялото българско общество, на професионалистите и непрофесионалистите, стана ясно, четова беше тежък провал на личната охрана на Ахмед Доган, защото, ако нападателят боравеше с огнестрелно оръжие, той щеше да застреля жертвата", категоричен бе бившият шеф на НСС.

Министър-председателят и началникът на НСО обаче реагираха мигновено, като отрекоха твърденията. 

"Атанас Атанасов отново е пуснал фабриките си за лъжи. Среща между мен и Доган не е имало", заяви Бойко Борисов. 

"Аз не съм присъствал на такава среща, нито знам за такава среща", каза от своя страна ген. Коджейков, който на специална пресконференция обяви, че двама души от службата сауволнени дисциплинарно заради нападението над Доган, а други шестима са наказани по степен на виновност.

Уволнените са полковник Георги Райков - началник на авангарда, който отговаряше за цялостната сигурност на конференцията на ДПС в НДК, и шефът на екипа, охраняващ Доган - Георги Занев. 

"Чувство за отговорност лично аз не смятам, че трябва да нося. Аз поисках многократно от ръководството да бъдат взети пълни мерки за охрана. Нямаше пълна проверка, защото беше отказано от ръководството на НСО. Не беше казано на пресконференцията, защото не е изгодно за ръководството", заяви пред bTV уволненият полк. Райков. По думите му пробивът на охраната е бил, защото не са взети достатъчно мерки
Райков каза още, че ще потърси правата си по съдебен ред, тъй като смята, че е „нужната жертва”.

Началникът на НСО ген. Тодор Коджейков обаче бе категоричен, че от направения самоанализ и самопреценката по отношение на извършената работа, на превенцията преди мероприятието,не счита, че трябва да си подаде оставката.

В която и да е нормална държава и с дясно и с ляво и със средно управление, при такъв опит за покушение всеки ръководител на охраната би подал оставка, а след това да се търси вината надолу в йерархията.
Тоя тук си бил направил самоанализ...  :speak:
Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

В която и да е НОРМАЛНА страна, първия който трябва да подаде оставака е Министъра на Вътрешните Работи, след това шефа на НСО, след това фирмата охранител на мероприятието трябва да бъде с отнет лиценз за извършване на охранителна дейност, а шефът ѝ дори по бързата процедура трябва да е в затвора!!!

Момчето също по бързата процедура трябваше вече да е глобен за хулиганство и да е в затвора поне за две години.

Бейовете, които налагаха момчето, досега трябваше да са в ареста и по бързата процедура да са за по няколк месеца в затвора за хулиганство с нанасяне на лека или средна телесна повреда (като при футболните лумпени).

Това трябваше да се случи в рамките на една седмица... ако бяхме НОРМАЛНА правова държава, ама не сме!

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Архивирана тема

Темата е твърде стара и е архивирана. Не можете да добавяте нови отговори в нея, но винаги можете да публикувате нова тема, в която да продължи дискусията. Регистрирайте се или влезте във вашия профил за да публикувате нова тема.

• Добави ново...

Информация

Поставихме бисквитки на устройството ви за най-добро потребителско изживяване. Можете да промените настройките си за бисквитки, или в противен случай приемаме, че сте съгласни с нашите Условия за ползване