Премини към съдържанието
  • Добре дошли!

Добре дошли в нашите форуми, пълни с полезна информация. Имате проблем с компютъра или телефона си? Публикувайте нова тема и ще намерите решение на всичките си проблеми. Общувайте свободно и открийте безброй нови приятели.

Моля, регистрирайте се за да публикувате тема и да получите пълен достъп до всички функции.

Архивирана тема

Темата е твърде стара и е архивирана. Не можете да добавяте нови отговори в нея, но винаги можете да публикувате нова тема, в която да продължи дискусията. Регистрирайте се или влезте във вашия профил за да публикувате нова тема.

Trichocephalus

Aтентат срещу Ахмет Доган на Конференцията на ДПС !

Препоръчан отговор

Виждам, че всички сме единодушни - евтин театър, на който обаче никой вече не се хваща. Всичко беше изиграно толкова нескопосано, че беше по-скоро смешно. Дано поне да са платили добре на момчето, че як пердах отнесе от непосветените в плана редови депутати... Иначе да, мястото на тези озверели тъпаци в костюми, които пребиваха паднал на земята и обезвреден човек, е в ареста и затвора...

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

много съдържателен колаж

Публикувано изображение

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Драсни поне, че си го копнал от конкуренцията де!

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

за тоз кютек добри пари са му дали на клоуна

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Малко ли турски сериали дават по българските телевизии,че сега спретнаха още един?!

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Толкова малоумна постановка, че нямам думи направо ми се повръща.

Обаче ония не са се сетили, че това става за чудесен предизборен клип на Атака примерно - как го ритат ония на земята.

Така че май повече ще си вкарат автогол.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
в мометна по бТВ дават пълен репортаж със видеозапис от събитието

леле - тия го пребиха нрпаво.

такова ритане, скачане по корема, такива разкривени от омраза лица не бях виждал отдавна :no-no:

Изключително грозна гледка. Значи какво се криело зад скъпите обувки и костюми? По принцип, „нападателят“ има пълното право да осъди всички онези ДПС-зомбита, решили да раздадат правосъдие по своему, чрез юмруци и ритници.

През следващите 1-2 седмици, медиите само това ще дъвкат. Чудно ми е каква ли ще му е присъдата на Октай Енимехмедов...

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Е поне има нещо за четене докато ми почнат мачовете от Английското :D

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Евтин PR.Много филми са гледали ми се струва.Ахмед Доган смята да се кандитатира за следващите избори,и явно само по този начин

може "легално" да си спечели гласове а и по-евтино ще му излезе.Вместо да плаща за автобуси от Анадола да карат тук "гласоподаватели" сега те сами ще си додат да си гласуват за него.А този "нападател" мисля че "публиката" му дойде в повече и пистолетчето му зацикли.

Не ми се мисли само ако от ДПС бяха избрали българин да свърши таз работа

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Малка е била вероятността лидерът на ДПС Доган да бъде убит с това газово оръжие, заяви вътрешният министър Цветанов след като излезе от НДК, където бе извършено покушение срещу лидера на ДПС Ахмед Доган.

Цветанов бе придружен от градския прокурор на София Николай Кокинов.

„Нападателят се е опитал да произведе два изстрела, но най-вероятно пистолетът е засякъл, каза Цветанов. Той каза също, че охраната на събитието вътре в НДК е била поверена на НСО, а около НДК за периметъра са отговаряли от МВР.

Цветанов съобщи още, че не трябва да се правят прибързани заключения от типа на това дали покушението е режисирано. Той подчерта, че е факт, че похитителят е българин с мюсюлманско вероизповедание.

Градският прокурор Николай Кокинов е разговарял с нападателя, разменил си е с него няколко изречения, но Кокинов отказа да каже пред медиите какви са били мотивите на нападателя заради следствената тайна. Нападателят е бил с окървавено лице и заради това е изпратен в медицинско заведение, където да му се направят нужните изследвания и да му се окаже помощ.

Цветанов допълни също, че е имало пропуски в сигурността на конференцията на ДПС, тъй като част от делегатите, които са влизали в залата не са минали през специалната проверка. Тепърва ще се изяснява защо това не е направено.

Нападателят на Ахмед Доган е живеещ по адресна регистрация в Бургас. През 2010 г. в Кюстендил е имал административна глоба за притежаване на наркотични

вещества, съобщи още министър Цветан Цветанов.

Баджът, който е притежавал е бил от конференцията на младежкото ДПС миналата година.

През 2011 г. е оказал съпротива на органите на властта. Има прояви за грабежи и хулиганство, допъли Цветанов.

Назначени са експертизи. Взети са кръв и урина, за да може да се види дали има наличие на наркотици в организма.

На 31 август 2008 г. 25-годишният Октай Енимехмедов, брат му Метин Енимехмедов, известен от риалити шоуто "Танцувай с мен", и още един младеж са пребили двама пред столично кафене.

Около 04:50 часа възникнал скандал в заведението, намиращо се на ул. "Георги Кирков", в резултат на който се е стигнало до сбиване между две групи младежи.

В едната група са участвали - 21-годишните Димитър Алексиев и Тодор Топалов, а в другата - 20-годишният Георги Вангелов, 20-годишният тогава Октай Енимехмедов и брат му - Метин, тогава 27-годишен.

Според обясненията на младежите, спречкването е възникнало заради подмятане на обидни реплики между двете групи.

На 24 юли 2011 година около 02:10 часа, във Второ Районно управление "Полиция" в Бургас е получено съобщение за възникнало сбиване на бургаската улица "Стефан Стамбалов".

Отзовалите се на сигнала полицейски служители забелязали група младежи, гонещи човек от охраната на заведението, които, след застигането му, започнали да го бият.

За предотвратяване на побоя, полицаите подали светлинен и звуков сигнал от служебния автомобил, но нападателите продължили да го бият. Наложило се използването на физическа сила и белезници за задържането им.

По време на ареста четиримата оказали яростна съпротива и започнали да блъскат с ръце и глави по патрулния автомобил "Опел Астра".

На мястото на инцидента са дошли още два полицейски автомобила, служителите от които съдействали за задържането на - тогава 27-годишния И.М., 30-годишния Метин, брат му - 23-годишния Октай, и 32-годишния М.С.

Лицата са откарани и задържани във Второ Районно управление "Полиция" - Бургас

24chasa.bg

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Сигурно са му обещали червено Ферари :):no-no::D

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
Сигурно са му обещали червено Ферари :):no-no::D

Този път ще запали от раз :P

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Абе съдейки по засечката с пистолета може и той да е карък.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Интересно. Като им кажеш, че са българи с мохамеданско вероизповедание, не ти вярват. Сега вече са българи, щом са нападнали Доган. И това го казва един министър! Ами дайте да наречем и Ахмед  - Меди Доганов, че нали и той бе българин? Не виждам какъв е проблема на Цветанов. Българи ли са турците и помаците или турци?

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Лошо изпипана постановка.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

като се погледне реално обаче : 

-атентат в НДК ( дали е цирк, дали не е-няма никакво значение) -имаме въоръжен мъж на политическо събитие 

-атентат в Сарафово

-взривове в София при идването на еврокомисар

-бомби под коли на журналисти

-бамбите пред в-к Галерия

не стават ли доста тия неща за последните години ?

аз започвам да се чудя къде живеем - в Европа или в Афганистан ?

нямаме ли служби за сигурност ? 

Другото, което ме втрещи преди малко е следното : 

Публикувано изображение

ДПС от кога е "турска" партия за международните коментатори ? 

нали по конституция етническите партии у нас бяха забранени ?  :eek:

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
И аз бях изненадан от действията на делегатите.А иначе се говори за демокрация.По скоро ми приличаше на опит за линч.

Аз бях изненадан от това, че докато  налагаха "атентатора" се чуваха само викове на турски език?!? Че нали (все още) официалния език в България е български.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Другото, което ме втрещи преди малко е следното : 

Публикувано изображение

ДПС от кога е "турска" партия за международните коментатори ? 

нали по конституция етническите партии у нас бяха забранени ?  :eek:

Може би винаги е била такава за тях.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Ами то, не само в България са забранени етническите партии.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
Ами то, не само в България са забранени етническите партии.

тогава ? 

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Турска е, когато им изнася. Помаците са българи, пак когато им изнася. Като цяло атаката е срещу България. Предполагам причината е бившото ни съвместно съжителство с Русия и циганите, които правят поразии из цяла Европа. Ако бяхме гърци, никой нямашще да ни пипа за нищо. Даже и стотици милиарди щяха да ни дават. 

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
тогава ? 

Ако имаш предвид вътрешно знаеш докъде е стигнало решаването на проблема...Не е и започвало дори. А за начина на спрягане от чуждите медии, ами пишат на който както му отърва в момента. Или с цел да привлекат повече внимание на медията си, а от там и повече популярност и клиенти(и рекламодатели съответно), или каквото им се е платило да пишат, ако е поръчково.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

"Ние също сме в България родени и живеем... и видяхте всички как пистолета щракна. Това е лошо нещо... и затова в България не трябва да има националисти!"

— делегат на ДПС след "атентата" с газов пистолет без патрони срещу Доган ?!?!?!?!?!?!?!?!?!?!?!?!?!?!?!

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
Ако имаш предвид вътрешно знаеш докъде е стигнало решаването на проблема...Не е и започвало дори. А за начина на спрягане от чуждите медии, ами пищат на който както му отърва в момента. Или с цел да привлекат повече внимание на медията си, а от там и повече популярност и клиенти(и рекламодатели съответно), или каквото им се е платило да пишат, ако е поръчково.

трудно би могъл да обвиниш точно Ройтерс в пристрастия, НО  !  : 

-това е агенция, която се цитира от новинарските агенции по цял свят

-информацията от нея се иползва от политици по цял свят за техните си цели.

представи си заглавие в медия от Турция : "Опит за покушение в България над лидера на турска партия"

Как ще реагира нормалния, обикновен човек в тази страна ?  Той на момента ще се асоциира, че Доган му е събрат и че в България се опитваме да трепем техните братя :mad:  Ами в арабските страни ? Особенно пък сега, след като Малденов ходи в израел на изструктаж какво да говори за атентата в Сарафово и недай си боже да обявим, че Хизбула седи зад атентата. Там пък медиите спокйоно ще изочат със заглавие ;"В България се опитаха да убият лидера на ислямска партия".И всички мохамедани ще скочат в защита на Доган и ДПС.....

И вот тебя ситуация.Ще се налага да обясняваме на цял свят, че това е цирк, че ДПС не е турска партия, че пистолетът е бил газов и т.н и т.н. 

Знаеш обаче, че всичките тези обяснения няма да хванат дикиш.

И потърпевшите ще сме всички ние между другото.

мен защо ме е яд на цялата история ? 

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Ха-ха, какво като е Ройтерс. Тия да не би да са някакви ангели на честността. Това какво би трябвало и какво се случва в тази медия явно не са съпоставими неща...Криза е...стринка им млада, на ония журналя.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

• Добави ново...