Премини към съдържанието
ivaylo27

Плъгините за Foobar 0.9 final - как?

Препоръчан отговор

някой може ли да ме упъти как да слагам плъгините за тази програма. тегля ги като зип файлове, след това ги разархивирам в диекторията на програмата, но нищо не става.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Всички плъг-ини се слагат в подпапка components намираща се в основната папка на foobar. Рестартираш си плеъра ако е бил пуснат. Оттам вече настройката и начинът им на използване са в твоите ръце. :P

Не съм чак толкова запознат с foobar, но ако не отстраниш проблема, кажи с кой плъг-ин имаш главоболия и ще го погледна.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Някой да знае dsp плъгин за програмката, че не мога да я накарам да ми вади по-добър звук от уинампа?

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Ами за 0.9 версията доста от старите плъг-ини не работят. А и по принцип не съм попадал на такива DSP плъг-ини каквито търсиш. Ако държиш на такива плъг-ини, май ще си останеш на Winamp.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
Ами за 0.9 версията доста от старите плъг-ини не работят. А и по принцип не съм попадал на такива DSP плъг-ини каквито търсиш. Ако държиш на такива плъг-ини, май ще си останеш на Winamp.

последно Уинампа по добър звук ли вади?

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Може ли някой да качи архив с стабилни компоненти за Фубар 0.9 на БГ Огледало?

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Регистрирайте се или влезете в профила си за да коментирате

Трябва да имате регистрация за да може да коментирате това

Регистрирайте се

Създайте нова регистрация в нашия форум. Лесно е!

Нова регистрация

Вход

Имате регистрация? Влезте от тук.

Вход

Информация

Този сайт използва бисквитки (cookies), за най-доброто потребителско изживяване. С използването му, вие приемате нашите Условия за ползване.