Премини към съдържанието
lz1mnw

Премахване на акаунт ?

Препоръчан отговор

Моля да ми кажите как се премахва акаунт при стартиране на компа в началото да не ме пита всеки път ?

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

За WindowsXP не е необходимо да се премахва акаунт, а да се включи автоматично логване. За целта се прави следното :

Start -> Run

въвежда се :

control userpasswords2

в отворилия се прозорец се маха отметката на

Users must enter a username and password to use this computer

системата ще попита за име на потребител и парола, които да се използват за автоматично логване.

Това е всичко !

seal-luck.gif

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
За WindowsXP не е необходимо да се премахва акаунт, а да се включи автоматично логване. За целта се прави следното :

Start -> Run

въвежда се :

control userpasswords2

в отворилия се прозорец се маха отметката на

Users must enter a username and password to use this computer

системата ще попита за име на потребител и парола, които да се използват за автоматично логване.

Това е всичко !

seal-luck.gif

Благодаря ви приятели! И аз имах същите проблеми при логване и благодарение на вас се оправиха нещтата. Продължавайте все така!

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

[Всичко беше О.К. до вчера при зареждането на XP-SP2.Вчера след работа на комп. от друг човек почна да не зарежда директно ,а изписва-To begin click your user name ,а в ляво Ivan-Loget on- и докато не натисна последното не зарежда.Понеже само аз го ползвам в къщи не ми е нужно това потвърждение- Ivan-Loget on .

start > run-> control userpasswords 2-и след това брато ми изтри акаунта Ivan-остана Администратор и още нещо и като рест. компа стана страшно .Измени се декстопа някои програми не бачкат,все

едно сега съм качил Уиндоуса.Пак зарежда по същият начин само,че пише Администратор вместо Иван.Може ли да си върна старият акаунт за да ми тръгнат програмите или ще трябва да ги преисталирам.Все ми е тая вече как зарежда .

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Минаваш по същите стъпки:

Start- run - Control userpasswords2

Слагаш отметката на потребителите трябва да въведат парола и юзърнейм - рестарт

След рестарта ще си имаш акаунта :)

После ако искаш да се логваш автоматично в твоя акаунт

Повтаряш горните стъпки, но вместо администратор, задаваш да се логва Иван!

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Слагаш отметката на потребителите трябва да въведат парола и юзърнейм.Това не го разбрах.Не съм слагал пароли.Имаше само Администратор и още нещо и Иван.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

ЗДРАВЕЙТЕ ВЪВЕЖДАМ control userpasswords2 НО НЕ МИ ДАВА Н ИКАКВИ ОТМЕТКИ.ПИШЕ МИ YOU MUST BE A MEMBER OF THE ADMINISTRATORS GROUP ON THIS COMPUTER TO OPEN USER ACCOUNTS.МОЛЯ ПОМАГАИТЕ

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
ЗДРАВЕЙТЕ ВЪВЕЖДАМ control userpasswords2 НО НЕ МИ ДАВА Н ИКАКВИ ОТМЕТКИ.ПИШЕ МИ YOU MUST BE A MEMBER OF THE ADMINISTRATORS GROUP ON THIS COMPUTER TO OPEN USER ACCOUNTS.МОЛЯ ПОМАГАИТЕ

Явно нямаш администраторски права. Пробвай да влезеш като администратор и виж дали тогава ще имаш такъв проблем.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

1. препиши си поста с малки букви иначе го трия

2. трябва да си член на администратирвната група за да правиш такива неща

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Аз без да искам натиснах на Ограничен акаунт и сега не мога да го премахна sad.gif Моля ви, кажете ми как да го премахна сама?

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
Аз без да искам натиснах на Ограничен акаунт и сега не мога да го премахна sad.gif Моля ви, кажете ми как да го премахна сама?

Виж тази тема:

http://www.kaldata.com/forums/index.php?s=...st&p=674615

или с команда от сорта на :

net user username /delete

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Регистрирайте се или влезете в профила си за да коментирате

Трябва да имате регистрация за да може да коментирате това

Регистрирайте се

Създайте нова регистрация в нашия форум. Лесно е!

Нова регистрация

Вход

Имате регистрация? Влезте от тук.

Вход

Информация

Този сайт използва бисквитки (cookies), за най-доброто потребителско изживяване. С използването му, вие приемате нашите Условия за ползване.