Премини към съдържанието
  • Добре дошли!

Добре дошли в нашите форуми, пълни с полезна информация. Имате проблем с компютъра или телефона си? Публикувайте нова тема и ще намерите решение на всичките си проблеми. Общувайте свободно и открийте безброй нови приятели.

Моля, регистрирайте се за да публикувате тема и да получите пълен достъп до всички функции.

Игра : Oт kакво има нужда следващия !

Препоръчан отговор

ба, от думата "Нужда" идва името на "Нужника"  , та като чуя думата "нужда" все се сещам за "нужник" демек ......аку

от пълен релакс

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
  • Отговори 1k
  • Създадено
  • Последен отговор

Ас па релакс го свързвам винаги с клизми. Така поне го обясняваше Джагмохан Рават или по партизански накратко Джагарагадагара. ... Take a клизма and after that - relax ... Тук се сещам и за един друг герой - псуващият като горнобански овчар индиец Сандип. Тоя немаше равен - и най-важното! Нокога не издаде кой го е научил. Макар, че той си беше планински самоцвет - самороден талант и попивателна за глупости...

Има нужда от малко смях...

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

лека да ти е, ама аз сега нямам нужда от нощ...

Хубави сънища, Даркисте! Ай...

--> малко да поработи все пак

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Като една истинска жена имам нужда от всичко и то веднага, а от козметика най-вече, че ще си обезкосмявам краката тази вечер и после трябва да се козметирам.

Има нужда да излезе от селото, защото не може да изкара селото от себе си?

Едит: бавен съм, но за сметка на това няма да се редактирам, баси...

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

стига ве, що ще си вадя селото от себе си... знайш кво ми е топличко кат се гушна с офцата Стефка

Аз си извадих туалетната на терасата, за да ми е външна и да съм кат на село... ти ш ми го вадиш... :biggrin:

--> да си пусне душата

Едит: бавен съм, но за сметка на това няма да се редактирам, баси...

В никакъф случай... Едита без едит не е редакция... :)

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Офцата Стефка значи... а в спалното се прайш на гръмната... махни офцата , та махни офцата.

от тефтер за записки има нужда следващия :D

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

не, имам си всичко

--- има нужда от питие

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

ох, даааа , ако може всеки месец по 22 дена отпуск и осем , ай девет работа

от един хубав филм /да се опъне с него на леглото/

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Архивирана тема

Темата е твърде стара и е архивирана. Не можете да добавяте нови отговори в нея, но винаги можете да публикувате нова тема, в която да продължи дискусията. Регистрирайте се или влезте във вашия профил за да публикувате нова тема.

• Добави ново...

Информация

Поставихме бисквитки на устройството ви за най-добро потребителско изживяване. Можете да промените настройките си за бисквитки, или в противен случай приемаме, че сте съгласни с нашите Условия за ползване