Премини към съдържанието
Гости Ghostface Killah

Проблем с kaldata.com в Internet explorer

Препоръчан отговор

Гости Ghostface Killah

Вижте за какво става дума (djagi откри проблема, но не писа по него в правилния раздел и аз го направих вместо него) :

untitled9gl.th.jpg

Сподели този отговор

Линк към този отговор
    Сподели в други сайтове

Мда... има такъв проблем.

Сега и аз го видях. Гледам, че дори и при maximize-нат прозорец отдолу има скрул-бар, защото страницата е много широка. :)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
    Сподели в други сайтове

Аз пък съм с опера и при мене никогаш ни се появи тоя проблем! cool.gif

Сподели този отговор

Линк към този отговор
    Сподели в други сайтове
    Гости Ghostface Killah

знам. Там няма такъв проблем. За момента само при IE се наблюдава.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
    Сподели в други сайтове

Опаа извинявам се самоче не видях пълното заглавие че си поясни че е само за ИЕ моя грешка признавам си и се извинявам. Моето мнение по горе може да не се засича ако искате :) .

Сподели този отговор

Линк към този отговор
    Сподели в други сайтове

Предполагам, че показанато горе е под разделителна способност 800х600. Ако е така горещо препоръчвам на потребителя да си закупи нов монитор. Kaldata.com е оптимизирана за работа с разделителна способност 1024х768 или по - висока и никога не подържала особенно добре 800х600. Учуден съм, че чак сега е забелязано това, след като то винаги си е било така.

П.П.: Ghostface Killah, Завоевателя, Tao ... или още не знам как ще се кръстиш и колко потребителски профила ще си регистрираш ... престани да търсиш под вола теле.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
    Сподели в други сайтове
    Докладването за бъг лошо нещо ли е?

<{POST_SNAPBACK}>

Никой не казва, че е лошо, но това не е бъг, винаги си е било така. Никога не сме поддържали разделителни способности излизащи от употреба като 800х600 и мисля, че това прекрасно го знаеш.

Престани да пишеш глупости видяхме те що за човек си още преди няколко месеца. Прекрасно знам, че не си тук за добро и поредицата ти подобни теми го доказват. След всичко което направи преди едва ли сега си решил да помагаш сайта да се развива.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
    Сподели в други сайтове
    Гост
    Тази тема е заключена за нови отговори.

Информация

Този сайт използва бисквитки (cookies), за най-доброто потребителско изживяване. С използването му, вие приемате нашите Условия за ползване.