Премини към съдържанието
  • Добре дошли!

Добре дошли в нашите форуми, пълни с полезна информация. Имате проблем с компютъра или телефона си? Публикувайте нова тема и ще намерите решение на всичките си проблеми. Общувайте свободно и открийте безброй нови приятели.

Моля, регистрирайте се за да публикувате тема и да получите пълен достъп до всички функции.

Какви игри играете?

Препоръчан отговор

3D-shooter само! Почти всички стратeгий са ми тъпи, а най-добрата игра за момента си е GTA.

е как противопоказно е да се мисли- ще ти гръмне процесора в главата Публикувано изображение Стратегиите развиват така нареченото Сиво вещество или мозък. Не че те обиждам, но много се дразня като някой каже-"Абе стратегиите са тъпи..." и следва логичният въпрос- Защо? Да не би че няма трепане, че не можеш да гръмнеш на някой каската с хедшот? Все едно ние, които обичаме стратегиите сме друг тип играчи, така наречените n00b- да аз играя стратегии за, но съм и достоен член на клан от Call of Duty и CS. Извинете че се разприказвах, но бях сигурен че ще изникне един такъв отговор. И това ме издразни. Нищо против пич :ph34r: Но просто се замисли :whist:

ХА ХА вие знаете ли кво е игра. GTA е нищо в сравнение с Call Of

Duty, Battlefield, Crashday и Flatout

Подкрепям куестовете и съм Фен на Sanitarium

Пич, от къде на къде ще стравняваш гангстерска игра с игра за втората световна?? да има трепане, но в съвсем се различават. Ако искаш да се изразиш въобще всички игри, да съгласен съм с отговора ти. Но просто бъде точен ;)

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

• 2 седмици по-късно...

от известно време чета форумите, и ми става адски кофти, щото не намирам фенове на икономическите стратегии. май съм последния останал "икономичен" фен... играя всичко, в което мога да купувам или продавам, да управлявам и да "забогатявам"... малко такива игри се появяват... Публикувано изображение

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

• 10 месеца по-късно...

от известно време чета форумите, и ми става адски кофти, щото не намирам фенове на икономическите стратегии. май съм последния останал "икономичен" фен... играя всичко, в което мога да купувам или продавам, да управлявам и да "забогатявам"... малко такива игри се появяват... Публикувано изображение

OFFTOPIC: Едно време имаше много хубава игра на тая тема. Transport Tycoon. Беше за MS-DOS, играех я като луд. В момента аналогът на тази игра (Transport Giant) са го направили твърде сложен и аз честно казано не можах да го разбера. Не знам дали аз съм грешния, но тази игра се държи неадекватно. Ако можеш да ми препоръчаш подобна такава, с радост ще я заиграя.

А сега по темата. Напоследък нямам много време и повече играя игри, които не се изискват прекалено много разсъждения и т.н.. Игри с коли, безсмислени шутъри и подобни.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Играя игри които са с увлекателна история,много битки с логически задачи които нито са главоблъсканица,нито са за 3годишни

и да имат някакъв край

Не бих започнала примерно Линейдж,защото можеш да развиеш героя си докрай,но пак да продължиш да играеш и играеш

и ще ми взима много от времето,а в някой момент ще ми писне,защот бързоми доскучава.Иначе е приятна играта

Игреах преди стратегии-Age of Empire ,но нещо ми бъгна играта и печелех в петата минута

И наистина е глупово да кажеш ,че са тъпи,а досега да не си ги играл

Падам си и по игри като Теккен и Мортал Комбат(макара и не чак толкова добра в тях Публикувано изображение )

и ако има(както в Теккен) нещо за трупане на точки съм склонна да се бъхтя докато натрупам максимума

Харесвам и игрите където историта е мистична,свързана с митични същества я Египет,я Гърция ,я нещо друго

Шутърите не ги докасвам,защото имам проблеми с мерника,но за игри като Дуум някак си се справям

Джъмп анд Ръна са ми леко детски,но са идеални след напрегнат ден или през обедната почивка

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Играем основно конзолни произведения като тупалки,рейсъри,спортни,шутъри от 3-то и по-малко от 1-во лице. Компютърните са в дъното на класацията...

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Играем основно конзолни произведения като тупалки,рейсъри,спортни,шутъри от 3-то и по-малко от 1-во лице. Компютърните са в дъното на класацията...

Публикувано изображение А какво означава от 3-то и по-малко от 1-во лице. Публикувано изображение По-точно по-малко от 1-во лице? И те не са ли пак компютърни игри? Публикувано изображение
Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Повече играя Counter-Strike от 8-9 години я играя и сякаш не мога да спра да я играя ! Но също така обичам да играя и стратегии като StarCraft , WOW и други подобни :speak:

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Повече играя Counter-Strike от 8-9 години я играя и сякаш не мога да спра да я играя ! Но също така обичам да играя и стратегии като StarCraft , WOW и други подобни :P

Kakто виждам ти си на 13 години,как я играеш от 9 години не знам??? :baby:

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Kakто виждам ти си на 13 години,как я играеш от 9 години не знам??? :baby:

от 5 годишен играя CS :P брат ми ме зарази с този CS и не мога да спра да го играя Публикувано изображение Редактирано от shem3t (преглед на промените)
Линк към коментара
Сподели в други сайтове

OFFTOPIC: Едно време имаше много хубава игра на тая тема. Transport Tycoon. Беше за MS-DOS, играех я като луд. В момента аналогът на тази игра (Transport Giant) са го направили твърде сложен и аз честно казано не можах да го разбера. Не знам дали аз съм грешния, но тази игра се държи неадекватно. Ако можеш да ми препоръчаш подобна такава, с радост ще я заиграя.

А сега по темата. Напоследък нямам много време и повече играя игри, които не се изискват прекалено много разсъждения и т.н.. Игри с коли, безсмислени шутъри и подобни.

Щом те кефи Transport Tycoon пробвай Traffic Giant... Тя е основно за градски транспорт... Супер лесна и проста е - слагаш спирки, правиш маршрута на рейсовете и отваряш линията... По-натам в големите градове - метро, влакове в града и т.н. Зарибяваща е, лесна е и не иска много време да играеш... :) Успех Ай ся ти ми кажи някой по-безсмислен шутър от CS... :) И аз търся къде да си изкарвам агресията... Сложих си Pray... В момента играя нея... :)

Splitvein, пробеай Half Life 2 ако вече не е пробвана :)

Редактирано от psycho_666 (преглед на промените)
Линк към коментара
Сподели в други сайтове

• 4 седмици по-късно...

И аз играя всичко стига да си заслужава Публикувано изображение

Поредицата на Шерлок Холмс може би е най-добрата в жанра нуест.Затова цялата поредица ми е любима Публикувано изображение

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Industry Giant 2 мн хубава игра

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Добавете отговор

Можете да публикувате отговор сега и да се регистрирате по-късно. Ако имате регистрация, влезте в профила си за да публикувате от него.

Гост
Напишете отговор в тази тема...

×   Вмъкнахте текст, който съдържа форматиране.   Премахни форматирането на текста

Разрешени са само 75 емотикони.

×   Съдържанието от линка беше вградено автоматично.   Премахни съдържанието и покажи само линк

×   Съдържанието, което сте написали преди беше възстановено..   Изтрий всичко

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• Добави ново...

Информация

Поставихме бисквитки на устройството ви за най-добро потребителско изживяване. Можете да промените настройките си за бисквитки, или в противен случай приемаме, че сте съгласни с нашите Условия за ползване