Премини към съдържанието

Препоръчан отговор

Имам страшен проблем.Когато пусна някоя по-тежка игра ми забива за около 20 сек. после се оправя за малко така в гаден цикъл.Казаха ми, че е от драйверите на видеото.Не вярвам да е от другите компоненти:процесор на 2.80гхц, РАМ 512мб.А и разбрах, че видео картите от серята FX не се погаждали със СървисПак 2.Имали нещо вярно и ако можете помогнете?

10х предварително :angry:

Сподели този отговор

Линк към този отговор
    Сподели в други сайтове

Според мене видео GForce FX5200 не е най-подходящото за нови игри !

Вземи провери първо дали видеото не прегрява,дали вента се върти ,ако това дотук е наред-деинсталирай старите драйвери и си сложи 81.95 или 81.98 !

Казвам тези и преди да започнете да ми обяснявате,че тази карта е стара и няма нужда от толкова нови драйвери,ще побързам да кажа че има поне 5 такива GForce FX5200 на мои приятели,които работят отлично спосочените драйвери и не създават проблеми cool.gif

Поздрави :bye:

Сподели този отговор

Линк към този отговор
    Сподели в други сайтове

Вече пробвах с тях и не става.Не прегрява и всичко си е ОК

Сподели този отговор

Линк към този отговор
    Сподели в други сайтове

Това,че FX серията не се погажда със SP2 ми звучи странно.Както съм писал и по-горе,поне 5 такива карти вървят нормално на Windows XP SP2.

След ката температурите на видеото са добре,пиши кога забеляза проблема:какво си правил на компа и след него да се е появил проблема,каква е останалата част от системата-дъно,проц,рам,захранване и т.н.-да не би някой от останалите компоненти да прави номера,пиши също и характеристиките на видеото-производител,работни честоти/Everest ще ти ги покаже/.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
    Сподели в други сайтове

FX 5200 някои от тези видео карти намят вграден вентилатор други имат я провери и кажи. както в миналта казах пробваи с 66.93 драивери,но разбирасе става и с 81.95 или 81.98,аз съм с тях и ми вършат добра работа.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
    Сподели в други сайтове

Регистрирайте се или влезете в профила си за да коментирате

Трябва да имате регистрация за да може да коментирате това

Регистрирайте се

Създайте нова регистрация в нашия форум. Лесно е!

Нова регистрация

Вход

Имате регистрация? Влезте от тук.

Вход

Информация

Този сайт използва бисквитки (cookies), за най-доброто потребителско изживяване. С използването му, вие приемате нашите Условия за ползване.