Премини към съдържанието

Архивирана тема

Темата е твърде стара и е архивирана. Не можете да добавяте нови отговори в нея, но винаги можете да публикувате нова тема, в която да продължи дискусията. Регистрирайте се или влезте във вашия профил за да публикувате нова тема.

akil

Проблем с facebok групичка

Препоръчан отговор

Здравейте!Преди време направих група във ФСБ,назначих и приятел за администратор.Наскоро той излезе от групата,но преди това я направи със статус"тайна".Никой ,освен членовете в групата,не я вижда,дори и с търсачката не може да се открие.Би ли ми помогнал някой,как да и сменя статуса като в настройки вече съществува само един:"тайна"?!!!Благодаря ви предварително за това,че прочетохте за проблема ми!Очаквам мнения и предложения относно решението на проблема!

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Реших си проблема,може да затворите или да изтриете темата!

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Реших си проблема,може да затворите или да изтриете темата!

И защо трябва да се затваря или изтрива темата?

Не можеш ли да споделиш как си решил проблема, за да помогнеш и на други или ще сме егоисти и само ще искаме

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

я кажи че и аз имам група затворена

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

За целта се наложи да изтрия част от състава на групата,така че членовете да станат 250 души,след което в" настройки"-те отново се появиха трите опции-публична,затворена и тайна.От там нататък избрах опцията,която ме устройва и готово! :)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

е тва много гадно

демек имат лимит

:( 

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Информация

Поставихме бисквитки на устройството ви за най-добро потребителско изживяване. Можете да промените настройките си за бисквитки, или в противен случай приемаме, че сте съгласни с нашите условия за ползване.