Премини към съдържанието
  • Добре дошли!

Добре дошли в нашите форуми, пълни с полезна информация. Имате проблем с компютъра или телефона си? Публикувайте нова тема и ще намерите решение на всичките си проблеми. Общувайте свободно и открийте безброй нови приятели.

Моля, регистрирайте се за да публикувате тема и да получите пълен достъп до всички функции.

Всичко за Steam (обединена)

TENO

Препоръчан отговор

Visa Debit accepted on steam? - Steam Users' Forums

Само Visa дебитна карта явно също става. Steam приема всичко, само пари да имаш..

Публикувано изображение

Ами, ще поразпитам в някоя банка или по конкретно в същата банка за да ми кажат какво да правя. Между другото един мои съученик има собствена кредитна карта, която е един вид под сметка на тази на баща му. Тоест той е уведомен за всяка покупка. Бихте ли ми обяснили как и аз да си изкарам такава карта.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Може би има някой адекватен тук да ти отговори точно на това питане, но по-скоро и самото питане вече не е за раздел игри. Може би "Банки, Застраховане, Финанси, Кредити". Ако искаш пробвай там с една тема. Иначе, както ти сам казваш, в самата банка биха ти обяснили най-добре какви им са офертите за такива услуги и как се осъществяват.

Редактирано от An0n (преглед на промените)
Линк към коментара
Сподели в други сайтове

• 2 месеца по-късно...

Steam раздава безплатни копия на Left 4 Dead 2. Единственото което трябва да направите е да я инсталирате и си остава за вас за винаги.

Линк към новината.

Побързайте, промоцията ще свърши скоро.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Steam раздава безплатни копия на Left 4 Dead 2. Единственото което трябва да направите е да я инсталирате и си остава за вас за винаги.

Линк към новината.

Побързайте, промоцията ще свърши скоро.

Благодаря,че си споделил тази новина с потребителите на форума.Тази сутрин разбрах за промоцията,която предлага на своите клиенти Steam.Информацията беше споделена от американци с които водя кореспонденция в социалната мрежа.Не съм проверявал дали няма зададен лимит за определен брой копия,които ще предоставят.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Има ли изобщо начин да публикувам играта си в стийм green light, без да плащам тази космическа сума?

Редактирано от jerii (преглед на промените)
Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Мисля че се плаща веднъж тази такса.

100$ не са малко пари, но не са космическа сума за това което в крайна сметка искаш да постигнеш.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Мисля че се плаща веднъж тази такса.

100$ не са малко пари, но не са космическа сума за това което в крайна сметка искаш да постигнеш.

Да, плаща се веднъж, но няма да дам толкова пари...

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Ами така седят нещата със законите на търсенето и предлагането. Ти искаш играта ти да влезне в Steam!

Когато Valve поискат играта ти да влезне в Steam, тогава някой ще го интересува дали ти се дават тези пари.

:mad:

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Да, плаща се веднъж, но няма да дам толкова пари...

Нали знаеш, че VALVe не са ти умрели за играта... Извини ме, но щом не би дал 100$ за нещо, с което планираш да си изкараш солидна сума пари, то ми е интересно колко точно труд и усилия си вложил и как изглежда крайният продукт.

Редактирано от Sydie (преглед на промените)
Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Нали знаеш, че VALVe не са ти умрели за играта... Извини ме, но щом не би дал 100$ за нещо, с което планираш да си изкараш солидна сума пари, то ми е интересно колко точно труд и усилия си вложил и как изглежда крайният продукт.

Вчера докато му писах отговорите точно това си мислех. Аз ако съм създател на игра и съм вложил какъвто и да е капитал,

изключително много часове работа и вярвам в това което съм направил, някакви кирливи 100 долара такса няма да ме спрат

за да ѝ дам шанс да види бял свят тая игра.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Исках да бъде free to play.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

• 3 месеца по-късно...

Както може да разберете от заглавието Red Orchestra 2: Heroes of Stalingrad Безплатно в STEAM за 1 ден 

Който иска може да си го свали БЕЗПЛАТНО и да играе завинаги 

Включени са и SP и MP :)

Приятна игра !

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Както може да разберете от заглавието Company of Heroes 2 е БЕЗПЛАТНО в Steam

Който обича стратегиите като мене значи трябва да го изтегли  :wink12:

Остават 2 дена НЕ ПРОПУСКАЙТЕ ;):)

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Не имах предвид, че е безплатно за 2 дена ! ;)

Еми пускат тестово хората! То мн игри така пускаха и ще пускат.

Ако ти хареса купуваш :wink12:

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

• 1 месец по-късно...

За 24 часа безплатна игра.

Слагате си я в списъка и си остава.

Sniper Elite V2

Това добре, но аз два пъти свалям демото( щото забравих първия път, какво представлява играта) и двата пъти го изтривах само докато го пусна. Причината е, че не играя игри от второ или трето лице.  Напоследък тия в STEAM  нямат никакви яки промоции. Дори гледам на  някои игри са вдигнали цените и след това при намаленията са увеличили намаленията примерно от 75 на 80%. Обаче като видя реалната цена, то се оказва, че при 80%-ното намаление тя е по-висока. Аз от половин година си правя скрийншотове на цените им и като имат някакво намаление, веднага проверявам колко е струвала играта преди. Ако ме будалкат нещо, просто не им обръщам внимание.  И за да не спамя повече ще кажа, честито на печелившите :P

ПП: И още нещо по темата. Безплатна е, защото скоро излиза нова версия на играта. А нали трябва да се зарибят хората да купят продължението? Мен от второ лице обаче не могат да ме зарибят.

Редактирано от Кико (преглед на промените)
Линк към коментара
Сподели в други сайтове

...Аз от половин година си правя скрийншотове на цените им и като имат някакво намаление, веднага проверявам колко е струвала играта преди. Ако ме будалкат нещо, просто не им обръщам внимание...

Принципно, има си сайтове за тази работа, не е нужно да се занимаваш да си записваш - цък.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Добавете отговор

Можете да публикувате отговор сега и да се регистрирате по-късно. Ако имате регистрация, влезте в профила си за да публикувате от него.

Гост
Напишете отговор в тази тема...

×   Вмъкнахте текст, който съдържа форматиране.   Премахни форматирането на текста

Разрешени са само 75 емотикони.

×   Съдържанието от линка беше вградено автоматично.   Премахни съдържанието и покажи само линк

×   Съдържанието, което сте написали преди беше възстановено..   Изтрий всичко

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• Разглеждащи това в момента   0 потребители

• Няма регистрирани потребители разглеждащи тази страница.
  • Горещи теми в момента

• Подобни теми

• от V_B
      Здравейте, искам да ви попитам как мога да премахна фокусните линии. Използвам Canon M50 заедно с Elgato cam link 4K. Виждам това, което се вижда на камерата на моят компютър, въпросът ми е как мога да направя, че да се вижда изображението без линии и т.н.

• от phoenix_x
      Здравейте, 
      обръщам се с помощ към форума и много ще се радвам ако проблемът мога да го разреша с ваша помощ. Ако не здраве да е.  Фотоапаратът е доста стар, но до сега правеше хубави снимки. Та проблемът е, че когато се правят снимки излизат линии/ ивици. Ако се снима със светкавица не си личат толкова, ако това е от значение. 
    • от ZTT7
      Здравейте. Имам проблем с качването на един клип в канала си, който изтеглих от мрежата и на който поставих субтитри, но има фонова музика, която се оказва е с лиценз, поради което ми дава, че има иск за нарушаване на авторски права. Канала от който изтеглих клипа е решил този проблем, като под видеото, неизвестно за мен как, е упоменал - Коя е песента, Кой е изпълнителя, Кой е албума, Кой е автора и най вече, че Лиценза е в полза на YouTube от някакви там компании и 9 сдружения за музикални права. При качването на видеото не открих възможност някъде това да упомена и аз, за да не бъда в нарушение! Изгледах няколко видеа на youtube в които уж обясняват кое - как е, и що е, но за това не чух и дума. Има ли някой който да е в час с тези лицензи и да знае как стават нещата? Ще бъда много благодарен!
    • от Helmith
      Здравейте ! 
      Имам следния проблем : Става въпрос за Panasonic DP-C265, забравена е паролата за service  менюто, как мога да я ресетна ?
      Благодаря, предварително !
    • от CinderDrift
      Здравейте! Планирам да си ъпгрейдна конфигурацията от GTX 1050-ti към RTX 3070, но ми излезе следният въпрос - дали не трябва да си сменя захранването?
      Настоящата ми конфигурация е:
      Asrock A320M Pro 4/AM4
      AMD Ryzen 5 2600 3.4ghz 6core
      8GB DDR4 2666 Team Elite+
      1TB SATA 6G/3Y/ST1000DM010
      240GB SSD Kingston
      Asus STRIX-1050-TI-0-O4G-GAMIN
      PSU CM Elite V3 600w

Проверих и според резултатите на сайта, който използвах (https://www.newegg.com/tools/power-supply-calculator/), би следвало 471 вата да са достатъчни ако променя единствено и само GPU-то. Тук обаче ми изскочи следното притеснение - след малко ровене из интернет излиза, че захранването ми има доста лоша слава (май други, по-стари PSU-та от същата серия се считат за опасни?) и се чудя дали не е рисковано по някакъв начин да ъпгрейдвам с такова захранване и дали да не обмисля да си взема ново. Можете ли да дадете мнения по въпроса? Благодаря предварително.
      Считам за нужно да отбележа, че нямам много опит с работата с компютърна техника и предварително се извинявам за потенциалните неточности и недоразбирания, допуснати тук.
  • Добави ново...

Информация

Поставихме бисквитки на устройството ви за най-добро потребителско изживяване. Можете да промените настройките си за бисквитки, или в противен случай приемаме, че сте съгласни с нашите Условия за ползване