Премини към съдържанието
  • Добре дошли!

Добре дошли в нашите форуми, пълни с полезна информация. Имате проблем с компютъра или телефона си? Публикувайте нова тема и ще намерите решение на всичките си проблеми. Общувайте свободно и открийте безброй нови приятели.

Моля, регистрирайте се за да публикувате тема и да получите пълен достъп до всички функции.

Всичко за Steam (обединена)

TENO

Препоръчан отговор

Мисля че идеята на автора е да купува от руския стиим и да препродава. Но за пръв път виждам някой който е решил сайт да прави. Обикновено тези хора се подвизават във Steamtrades.

Иначе реално е забранено от Steam да се върши тази дейност. Аз съм съгласен със Wildzet, че има по-евтини и безопасни сайтове от колкото такива "продавачи".

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Няма как да отвориш свой Paypal акаунт(нито банкова сметка) ако нямаш 18 години.

Бизнеса с компютърни игри не е добра идея като цяло.

Кажете вие колко пъти сте си купували игра от който и да е магазин/сайт?

И как след като вие не купуване очаквате други да купуват точно от вас и то на съмнително ниски цени?

Почваш война срещу тракерите. Мислиш ли че имаш шанс да привлечеш някой клиент?

Относно Paypal говорих с баща ми и му направих регистрация (той има дебитна карта и сега чакам да пратят 4 цифрения код за да потвърдя)

Ами аз има 101 продукта в Steam акаунта си. Който не вярва ето link http://steamcommunity.com/id/gamevidup/

Ако си мислите че съм някакво богаташче, което иска от мама и тате парички за игри се лъжете. Повечето от игрите ми в Steam съм си ги купил с пари изкарани от Steam. Чрез продажба на други игри. От там ми дойде идеята за онлайн магазин.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Честно да ти кажа, дори и да отвориш сайт аз лично никога не бих купил от теб. Предпочитам да дам 2-5лв повече на някой сигурен сайт(те не са много, но има избор) и да съм сигурен, че ще си получа играта/продукта. Ти сам написа, че искаш да ти платят и чак когато видиш парите в сметката си ще "подариш" определената игра в стийм.  Ти би ли дал пари на някого без той да ти дава гаранция, че ще си получиш играта? :D 

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Мисля че идеята на автора е да купува от руския стиим и да препродава. Но за пръв път виждам някой който е решил сайт да прави. Обикновено тези хора се подвизават във Steamtrades.

Иначе реално е забранено от Steam да се върши тази дейност. Аз съм съгласен със Wildzet, че има по-евтини и безопасни сайтове от колкото такива "продавачи".

Бях чувал, в Русия игрите са по-евтини, но смятах да купувам чрез Steam Trades. Попаднах на доста хора в Steam, които не знаят за сайтове като steam trades или хора, които trade-ват игри за пари в Paypal.

Честно да ти кажа, дори и да отвориш сайт аз лично никога не бих купил от теб. Предпочитам да дам 2-5лв повече на някой сигурен сайт(те не са много, но има избор) и да съм сигурен, че ще си получа играта/продукта. Ти сам написа, че искаш да ти платят и чак когато видиш парите в сметката си ще "подариш" определената игра в стийм.  Ти би ли дал пари на някого без той да ти дава гаранция, че ще си получиш играта? :D

Ами може и да направя така, че да могат да изпращат пари само като съм Online в нещо като live chat и да има коментари от сорта на +rep. Смятам да направя друг акаунт в Steam, на да ги продавам от този.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Плюс това не съм сигурен, че ще правя сайт, може просто да пусна обяви в olx.bg

Досега работите ми се получаваха като хора ме добавяха в Steam ми плащаха с ключове. По този начин имам толкова игри в Steam. И сега като имам толкова много и имам да играя за доста време :D смятам да си прехвърлям парите в paypal и ми хрумна идеята за онлайн магазин.

Сега се замислям, че може просто да направя сайт, в който да пише намаления и цени, а всъщност да ме добавят в Steam и така да им пращам игрите.

Смисъл идеята ти е да купуваш през steamtrades и да препродаваш във онлайн магазина?

Да, или пък като има много голямо намаление в Steam. Може и да използвам като за начало безплатна платформа за сайт като weebly.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Само това ще ти кажа:

Ти нямаш позволение от Steam да пре-продаваш техни ключове, гифтове и производни.

Тези неща не се пишат по форумите а хората които правят това като теб не си правят 

сайтове (и това е едва ли защото не са се сетили).

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Само това ще ти кажа:

Ти нямаш позволение от Steam да пре-продаваш техни ключове, гифтове и производни.

Тези неща не се пишат по форумите а хората които правят това като теб не си правят 

сайтове (и това е едва ли защото не са се сетили).

Ами аз открих няколко такива сайта, в които не се продават само ключове а и gift-ове. http://www.fast2play.bg/

Ами най-вероятно няма да правя сайт, а ще пускам обяви в Steam Trades. Може и някоя тема в форума да направя. Поне ме знаете горе долу кой съм.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Чети лицензите им, а не форумите на калдата. Ако си мислиш, че ей така ще препродаваш игри, без съгласието на стийм, лъжеш се. Би трябвало да можеш да сключиш договор със стийм, но предполагам, че не става лесно и ти трябва фирма.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

• 2 седмици по-късно...

Здравейте.!

Възползвах се от лятното намаление в Steam и закупих Grand Theft Auto IV и експанжъна Episodes from Liberty City. Регистрирах си акаунт в Social Club на Rockstar Games, но не знам как да играя в мултиплейър, по-точно как да го пусна?

Ще съм Ви безкрайно признателен ако ми съдействате при възможност.! :)

Благодаря, за което и спокойна вечер.!

Редактирано от Иван Бонев (преглед на промените)
Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Последно когато съм играл: Влиза се във режима през менюто на телефона на героя.

Говореха, че ще махат "Games For Windows" интеграцията, не знам дали това е повлияло.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Последно когато съм играл: Влиза се във режима през менюто на телефона на героя.

Говореха, че ще махат "Games For Windows" интеграцията, не знам дали това е повлияло.

Добре, ще пробвам и ще пиша за резултата. :)

// Edit:

Мдааа, изисква Games for Windows - LIVE

Редактирано от Иван Бонев (преглед на промените)
Линк към коментара
Сподели в други сайтове

а защо просто не се регистрираш ? ;)

Направих си регистрация в Games for Windows - LIVE и се логнах, но не знам как да свържа играта с тази програма. :(

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

то Games for windows live не ти ли излиза по време на игра като натиснеш бутона Home ? 

Първоначално ми излизаше и така си бях направил офлайн профил, за да ми се запазва прогреса, но сега въобще не излиза. Май ще трябва да преинсталирам цялата игра и да деинсталирам всички неща, които са се инсталирали с нея и да пробвам отново.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Логни се в Games for Windows - Live в самата игра и ще те пита за CD-Key, който Steam ти дават. Въвеждаш го и си готов.

Наложи се да преинсталирам играта и Games for Windows - Live, за да се покаже, явно нещо се е бъгнало... но се получи и поиграх малко, лудница е.! :)

Благодаря на хората, които се отзоваха.! Приятна вечер и още по-хубава неделя.! ;)

// Едит:

Няколко пъти след като си работи нормално, GFWL се бъгна отново, но този път използвах методът от

и се оправи без преинсталации. Явно нещо самият клиент на Microsoft е бъгав... :huh: Редактирано от Иван Бонев (преглед на промените)
Линк към коментара
Сподели в други сайтове

• 1 месец по-късно...

Започнах да играя в Steam няколко игри, нов съм и ако може някои да ми разясни няколко неща  :rolleyes:

От време на време получавам в инвентара си в Steam някакви карти!?!

Какви са те, за какво служат и какво правя за да ги получа?  :ohmy:

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Това са карти за размяна. Продаваш,купуваш и като събираш повече карти ти се вдига нивото, или пък отстъпка при пазаруване. Може и карти за игра да разменяш с приятели както аз така направих с един колега от форума :-)

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Докато играеш определената игра получаваш до няколко карти. Например ако ти трябват 8 карти за значка (ВипКоката е обяснил за значките). Ти се дават 4 (на половината от нужния сет) със обещанието че някой ден случайно ще получиш още карти след като си стигнал лимита за получаване. От тук нататък имаш две опции да досъбереш останалите за да си направиш значката (като ги купиш или размениш). Или да ги продадеш във вътрешния пазар за да си вземеш нещо друго със парите. По-популярните игри имат сравнително евтини карти, до като по-редките са по скъпи. Някои хора например си продават по-скъпите карти и си купуват карти от CS:GO за да си правят значка.

Едит: А има значки които ти се дават защото си участвал във лятна/зимна разпродажба, във нечии бета тест на Valve, или просто за годините прекарани като член на Steam.

Редактирано от Sa3ana3a (преглед на промените)
Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Мисля в тази тема да даваме ключове за активиране или линкове към лебсайтове за безплатни игри

Направих тази тема защото видях много теми за безплатни игри

Хайде аз ще съм пръв: Ionball 2: Ionstorm

Сега вие сте наред :)

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Добавете отговор

Можете да публикувате отговор сега и да се регистрирате по-късно. Ако имате регистрация, влезте в профила си за да публикувате от него.

Гост
Напишете отговор в тази тема...

×   Вмъкнахте текст, който съдържа форматиране.   Премахни форматирането на текста

Разрешени са само 75 емотикони.

×   Съдържанието от линка беше вградено автоматично.   Премахни съдържанието и покажи само линк

×   Съдържанието, което сте написали преди беше възстановено..   Изтрий всичко

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• Разглеждащи това в момента   0 потребители

• Няма регистрирани потребители разглеждащи тази страница.
  • Горещи теми в момента

• Подобни теми

• от артлик
      Здравейте, проблема е следния, искам да си преинсталирам компа, от  хр на win 10 от флашка. Настроил съм биоса да стартира от usb то, и когато трябва да ми изпише Press any key to boot from CD/DVD  
      ми излиза това

• от Метин Шабан
      Здравейте, пиша относно лаптопа ми, който наскоро забелязах, че издава странен звук, който се повтаря през доста кратък интервал. Понякога стихва за известно време. Чува се точно до жака за зареждане. Тъй като има функция Acer Nitrosense & Coolboost, да не би да е вентилатор, който се пуска и спира, въпреки че не мога да си обясня, защо като се пусне работи едва 4-5 секунди и спира. За този интервал няма как да охлади толкова бързо,че да спре. Ако някой може да помогне ще съм благодарен. Прикачен е звукозапис
      Обаждане 001.m4a
    • от V_B
      Здравейте, искам да ви попитам как мога да премахна фокусните линии. Използвам Canon M50 заедно с Elgato cam link 4K. Виждам това, което се вижда на камерата на моят компютър, въпросът ми е как мога да направя, че да се вижда изображението без линии и т.н.

• от phoenix_x
      Здравейте, 
      обръщам се с помощ към форума и много ще се радвам ако проблемът мога да го разреша с ваша помощ. Ако не здраве да е.  Фотоапаратът е доста стар, но до сега правеше хубави снимки. Та проблемът е, че когато се правят снимки излизат линии/ ивици. Ако се снима със светкавица не си личат толкова, ако това е от значение. 
    • от ZTT7
      Здравейте. Имам проблем с качването на един клип в канала си, който изтеглих от мрежата и на който поставих субтитри, но има фонова музика, която се оказва е с лиценз, поради което ми дава, че има иск за нарушаване на авторски права. Канала от който изтеглих клипа е решил този проблем, като под видеото, неизвестно за мен как, е упоменал - Коя е песента, Кой е изпълнителя, Кой е албума, Кой е автора и най вече, че Лиценза е в полза на YouTube от някакви там компании и 9 сдружения за музикални права. При качването на видеото не открих възможност някъде това да упомена и аз, за да не бъда в нарушение! Изгледах няколко видеа на youtube в които уж обясняват кое - как е, и що е, но за това не чух и дума. Има ли някой който да е в час с тези лицензи и да знае как стават нещата? Ще бъда много благодарен!
  • Добави ново...

Информация

Поставихме бисквитки на устройството ви за най-добро потребителско изживяване. Можете да промените настройките си за бисквитки, или в противен случай приемаме, че сте съгласни с нашите Условия за ползване