Премини към съдържанието
  • Добре дошли!

Добре дошли в нашите форуми, пълни с полезна информация. Имате проблем с компютъра или телефона си? Публикувайте нова тема и ще намерите решение на всичките си проблеми. Общувайте свободно и открийте безброй нови приятели.

Моля, регистрирайте се за да публикувате тема и да получите пълен достъп до всички функции.

Препоръчан отговор

Мисля че идеята на автора е да купува от руския стиим и да препродава. Но за пръв път виждам някой който е решил сайт да прави. Обикновено тези хора се подвизават във Steamtrades.

Иначе реално е забранено от Steam да се върши тази дейност. Аз съм съгласен със Wildzet, че има по-евтини и безопасни сайтове от колкото такива "продавачи".

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
Гост

Няма как да отвориш свой Paypal акаунт(нито банкова сметка) ако нямаш 18 години.

Бизнеса с компютърни игри не е добра идея като цяло.

Кажете вие колко пъти сте си купували игра от който и да е магазин/сайт?

И как след като вие не купуване очаквате други да купуват точно от вас и то на съмнително ниски цени?

Почваш война срещу тракерите. Мислиш ли че имаш шанс да привлечеш някой клиент?

Относно Paypal говорих с баща ми и му направих регистрация (той има дебитна карта и сега чакам да пратят 4 цифрения код за да потвърдя)

Ами аз има 101 продукта в Steam акаунта си. Който не вярва ето link http://steamcommunity.com/id/gamevidup/

Ако си мислите че съм някакво богаташче, което иска от мама и тате парички за игри се лъжете. Повечето от игрите ми в Steam съм си ги купил с пари изкарани от Steam. Чрез продажба на други игри. От там ми дойде идеята за онлайн магазин.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Честно да ти кажа, дори и да отвориш сайт аз лично никога не бих купил от теб. Предпочитам да дам 2-5лв повече на някой сигурен сайт(те не са много, но има избор) и да съм сигурен, че ще си получа играта/продукта. Ти сам написа, че искаш да ти платят и чак когато видиш парите в сметката си ще "подариш" определената игра в стийм.  Ти би ли дал пари на някого без той да ти дава гаранция, че ще си получиш играта? :D 

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
Гост

Мисля че идеята на автора е да купува от руския стиим и да препродава. Но за пръв път виждам някой който е решил сайт да прави. Обикновено тези хора се подвизават във Steamtrades.

Иначе реално е забранено от Steam да се върши тази дейност. Аз съм съгласен със Wildzet, че има по-евтини и безопасни сайтове от колкото такива "продавачи".

Бях чувал, в Русия игрите са по-евтини, но смятах да купувам чрез Steam Trades. Попаднах на доста хора в Steam, които не знаят за сайтове като steam trades или хора, които trade-ват игри за пари в Paypal.

Честно да ти кажа, дори и да отвориш сайт аз лично никога не бих купил от теб. Предпочитам да дам 2-5лв повече на някой сигурен сайт(те не са много, но има избор) и да съм сигурен, че ще си получа играта/продукта. Ти сам написа, че искаш да ти платят и чак когато видиш парите в сметката си ще "подариш" определената игра в стийм.  Ти би ли дал пари на някого без той да ти дава гаранция, че ще си получиш играта? :D

Ами може и да направя така, че да могат да изпращат пари само като съм Online в нещо като live chat и да има коментари от сорта на +rep. Смятам да направя друг акаунт в Steam, на да ги продавам от този.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Смисъл идеята ти е да купуваш през steamtrades и да препродаваш във онлайн магазина?

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
Гост

Плюс това не съм сигурен, че ще правя сайт, може просто да пусна обяви в olx.bg

Досега работите ми се получаваха като хора ме добавяха в Steam ми плащаха с ключове. По този начин имам толкова игри в Steam. И сега като имам толкова много и имам да играя за доста време :D смятам да си прехвърлям парите в paypal и ми хрумна идеята за онлайн магазин.

Сега се замислям, че може просто да направя сайт, в който да пише намаления и цени, а всъщност да ме добавят в Steam и така да им пращам игрите.

Смисъл идеята ти е да купуваш през steamtrades и да препродаваш във онлайн магазина?

Да, или пък като има много голямо намаление в Steam. Може и да използвам като за начало безплатна платформа за сайт като weebly.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Само това ще ти кажа:

Ти нямаш позволение от Steam да пре-продаваш техни ключове, гифтове и производни.

Тези неща не се пишат по форумите а хората които правят това като теб не си правят 

сайтове (и това е едва ли защото не са се сетили).

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
Гост

Само това ще ти кажа:

Ти нямаш позволение от Steam да пре-продаваш техни ключове, гифтове и производни.

Тези неща не се пишат по форумите а хората които правят това като теб не си правят 

сайтове (и това е едва ли защото не са се сетили).

Ами аз открих няколко такива сайта, в които не се продават само ключове а и gift-ове. http://www.fast2play.bg/

Ами най-вероятно няма да правя сайт, а ще пускам обяви в Steam Trades. Може и някоя тема в форума да направя. Поне ме знаете горе долу кой съм.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Чети лицензите им, а не форумите на калдата. Ако си мислиш, че ей така ще препродаваш игри, без съгласието на стийм, лъжеш се. Би трябвало да можеш да сключиш договор със стийм, но предполагам, че не става лесно и ти трябва фирма.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Разликата е, че Fast2play, G2A, GMG и всички подобни имат разрешение да пре-продават.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Здравейте.!

Възползвах се от лятното намаление в Steam и закупих Grand Theft Auto IV и експанжъна Episodes from Liberty City. Регистрирах си акаунт в Social Club на Rockstar Games, но не знам как да играя в мултиплейър, по-точно как да го пусна?

Ще съм Ви безкрайно признателен ако ми съдействате при възможност.! :)

Благодаря, за което и спокойна вечер.!

Редактирано от Иван Бонев (преглед на промените)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Последно когато съм играл: Влиза се във режима през менюто на телефона на героя.

Говореха, че ще махат "Games For Windows" интеграцията, не знам дали това е повлияло.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Последно когато съм играл: Влиза се във режима през менюто на телефона на героя.

Говореха, че ще махат "Games For Windows" интеграцията, не знам дали това е повлияло.

Добре, ще пробвам и ще пиша за резултата. :)

// Edit:

Мдааа, изисква Games for Windows - LIVE

Редактирано от Иван Бонев (преглед на промените)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Добре, ще пробвам и ще пиша за резултата. :)

// Edit:

Мдааа, изисква Games for Windows - LIVE

а защо просто не се регистрираш ? ;)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

а защо просто не се регистрираш ? ;)

Направих си регистрация в Games for Windows - LIVE и се логнах, но не знам как да свържа играта с тази програма. :(

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

то Games for windows live не ти ли излиза по време на игра като натиснеш бутона Home ? 

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

то Games for windows live не ти ли излиза по време на игра като натиснеш бутона Home ? 

Първоначално ми излизаше и така си бях направил офлайн профил, за да ми се запазва прогреса, но сега въобще не излиза. Май ще трябва да преинсталирам цялата игра и да деинсталирам всички неща, които са се инсталирали с нея и да пробвам отново.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Логни се в Games for Windows - Live в самата игра и ще те пита за CD-Key, който Steam ти дават. Въвеждаш го и си готов.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Логни се в Games for Windows - Live в самата игра и ще те пита за CD-Key, който Steam ти дават. Въвеждаш го и си готов.

Наложи се да преинсталирам играта и Games for Windows - Live, за да се покаже, явно нещо се е бъгнало... но се получи и поиграх малко, лудница е.! :)

Благодаря на хората, които се отзоваха.! Приятна вечер и още по-хубава неделя.! ;)

// Едит:

Няколко пъти след като си работи нормално, GFWL се бъгна отново, но този път използвах методът от

и се оправи без преинсталации. Явно нещо самият клиент на Microsoft е бъгав... :huh: Редактирано от Иван Бонев (преглед на промените)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Започнах да играя в Steam няколко игри, нов съм и ако може някои да ми разясни няколко неща  :rolleyes:

От време на време получавам в инвентара си в Steam някакви карти!?!

Какви са те, за какво служат и какво правя за да ги получа?  :ohmy:

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Това са карти за размяна. Продаваш,купуваш и като събираш повече карти ти се вдига нивото, или пък отстъпка при пазаруване. Може и карти за игра да разменяш с приятели както аз така направих с един колега от форума :-)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Докато играеш определената игра получаваш до няколко карти. Например ако ти трябват 8 карти за значка (ВипКоката е обяснил за значките). Ти се дават 4 (на половината от нужния сет) със обещанието че някой ден случайно ще получиш още карти след като си стигнал лимита за получаване. От тук нататък имаш две опции да досъбереш останалите за да си направиш значката (като ги купиш или размениш). Или да ги продадеш във вътрешния пазар за да си вземеш нещо друго със парите. По-популярните игри имат сравнително евтини карти, до като по-редките са по скъпи. Някои хора например си продават по-скъпите карти и си купуват карти от CS:GO за да си правят значка.

Едит: А има значки които ти се дават защото си участвал във лятна/зимна разпродажба, във нечии бета тест на Valve, или просто за годините прекарани като член на Steam.

Редактирано от Sa3ana3a (преглед на промените)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Мисля в тази тема да даваме ключове за активиране или линкове към лебсайтове за безплатни игри

Направих тази тема защото видях много теми за безплатни игри

Хайде аз ще съм пръв: Ionball 2: Ionstorm

Сега вие сте наред :)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Добавете отговор

Можете да публикувате отговор сега и да се регистрирате по-късно. Ако имате регистрация, влезте в профила си за да публикувате от него.

Гост
Напишете отговор в тази тема...

×   Вмъкнахте текст, който съдържа форматиране.   Премахни форматирането на текста

Разрешени са само 75 емотикони.

×   Съдържанието от линка беше вградено автоматично.   Премахни съдържанието и покажи само линк

×   Съдържанието, което сте написали преди беше възстановено..   Изтрий всичко

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• Разглеждащи това в момента   0 потребители

Няма регистрирани потребители разглеждащи тази страница.

• Горещи теми в момента

• Подобни теми

• от dimi99stavrev
      Здравейте! От скоро живея във Варна и се водя спортна натура. Изградил съм що годе физика без никаква химия, занимавал съм се с много различни спортове, но единственият ми досег със боен спорт беше борбата преси около 10 години и то за  има-няма и месец. Та питането ми е следното- понеже наближавам 20-те и някак си се чувствам дърт за начинаещ, та да попитам по-вещите има ли във Варна школи, които се занимават с дърти начинаещи? Единствените бойни спортове,  които не желая да практикувам са кикбокс, бокс и ММА, все пак главата ми трябва😉. Благодаря, ви предварително!
    • от ТерминалТора
      Здравейте. Имам проблем с лаптоп леново B50-80- напоследък започна да се изключва спонтанно. Лаптопът работеше под Линукс и freebsd ( при последното изключване BSD-то се окъка тотално понеже имах глупостта да го инсталирам на UFS2 файлова система, която е проблемна при power outage-и. Оставих го да поработи за известно време, като бях пуснала конки-то и не забелязах прегряване. Какъв може да е проблема и има ли смисъл да се инвестира в ремонт. Прегледах dmesg логовете и е фрашкано с BIOS errors, нещо което досега не съм забелязвала на нормално работеща машина. Може ли да е планирано остаряване ?  Лаптопът е на 7 години и е интензивно ползван и като гледам май съм му взела животеца. Ако не може да се оправи, дали би могъл поне да се продаде за чаркове ?
    • от Lilia Georgieva
      Здравейте!
      Закупих си Amazon Kindle Paperwhite 2018 и имам проблем с разпознаването му от Calibre. Понеже моят лаптоп е на ремонт, а на мъжа ми е много стар и работи с Windows XP, инсталирах Calibre 1.48. Четох някъде,  че трябва да вляза в предпочитания на програмата, оттам get plugins to enhance calibre. Само че оттам насетне нещо не ми се получава. Има поле filter,  в което , ако напиша Kindle, ми излизат няколко неща, но не знам кое трябва да се инсталира. Ако може някой да помогне. Благодаря предварително!
    • от Miroslav Gochev
      Здравейте, имам проблем с тъй наречената платформа Marketplace на Facebook. 
      Проблема е следния блокиран съм от 1 година и половина писал съм кадене ли не изпращал съм снимки докладвал съм проблема не еднократно и нищо. Да не би да не докладвам кадето трябва? Имам някъкво съмнение за проблема и той е :
      Имам някакви случай в пощата за подръжка който не се приключват също от толкова време дали съм докладвал или съм бил докладван незнам. 
      Не мога и тях да ги затворя  "изтрия "или да ги приключа по някъкъв начин . Мисля че ако се приключат ще ми бъде позволен достъпа до Marketplace но незнам как би станало това. 
      Ще приложа снимки за визиално пояснение на проблема. 

• от Ivendjar777
      Здравейте!
      Имам следния проблем:
      Преди седмица си взех лаптопа от сервиз. На него му инсталираха Windows8.1Pro, 64 битова архитектура.
      Прибрах се вкъщи и въведох настройките си за интернет. Всичко премина нормално. Когато, обаче, пуснах инсталирането на актуализациите, нищо не се случваше. Плъзгачът си седеше на 0 процента, а по описание на зрящи хора край мен (понеже аз съм незрящ), инициира, че прави нещо, т.е., има движение на скалата, но реално нищо не се изтегля и плъзгачът все си седи на 0 процента. Пуснах диагностика на актуализациите на Windows. най-напред се появи грешката 0x800700490.  Потърсих информация за нея в интернет. Опитах се да я отстраня с програмата за отстраняване на неизправности с актуализациите. Резултатът - нулев. Според описание в други сайтове, спрях всички услуги, свързани с актуализациите. Преименувах папката Software Distribution на Software Distribution.old, пуснах sfc /scannow. След това въведох командата за откриване и възстановяване на повредени системни файлове и след всичко направено, резултатът отново е нулев.
      За сметка на това, обаче, програмата за диагностика на проблеми с Windows Update започна да ми извежда този път друга грешка.
      0x80070005.
      Започнах да търся инфо за нея в интернет. Повечето от направените до преди това процедури, изпълних отново, и отново без резултат.
      Допълнително успях да дам пълен контрол върху папката Local, както бе обяснено в някои инструкции. Изтрих папката Software Distribution, спрях временно защитната стена и антивирусния софтуер като възможни причини за появилата се грешка. И резултатът в крайна сметка ме доведе до тук. Все така никакъв. Всичко, което успях да намеря в интернет изпробвах, и нищо от това не даде резултат. От тук какво следва?
  • Дарение

• Добави ново...