Премини към съдържанието
omir

Дефекти при дисплея на мобилен компютър

Препоръчан отговор

Преди около 6 месеца си купих мобилен компютър Fujitsu-Siemens L1310G с дисплей 15.4" TFT WXGA, 1280x800 pixel Glare. От извесно време забелязвам много неприятен дефект на дисплея - на черен фон участъците по краищата и особено ъглите са много светли (направо са си сиви), а при бял или по-светъл фон същите са с жълтеникав цвят. Интересува ме това дали е нещо като "стандартен" дефект при тези матрици или се нуждая от посещение в сервиза.

Ще ви бъда много благодарен ако ми пишете за подобни проблеми с дисплей за мобилни компютри, както и евентуално как да бъдат предотвратени!

Сподели този отговор

Линк към този отговор
    Сподели в други сайтове

Аз имам предшественикът на тови модел (L1300) и когато нещо му се случи (хардуерно) отивам в сервизът, който се намира до летище София. Според мен е най-добре да отидеш да го погледнат, а аз ходя там тъй като си го купих от Метро и там ми е гаранцията.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
    Сподели в други сайтове

Възможно е и стъкълцето да притиска дисплея и да се получават тези така да се каже дефекти

Аз имах такъв проблем с GSM - а си cool.gif:)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
    Сподели в други сайтове

Регистрирайте се или влезете в профила си за да коментирате

Трябва да имате регистрация за да може да коментирате това

Регистрирайте се

Създайте нова регистрация в нашия форум. Лесно е!

Нова регистрация

Вход

Имате регистрация? Влезте от тук.

Вход

Информация

Този сайт използва бисквитки (cookies), за най-доброто потребителско изживяване. С използването му, вие приемате нашите Условия за ползване.