Премини към съдържанието

Архивирана тема

Темата е твърде стара и е архивирана. Не можете да добавяте нови отговори в нея, но винаги можете да публикувате нова тема, в която да продължи дискусията. Регистрирайте се или влезте във вашия профил за да публикувате нова тема.

toti255

Търся:Програма за клипове

Препоръчан отговор

Въпроса ми е следния : Търся програма с която мога да създам от 2 или повече клипа да ги свържа в 1  :shock11:  :shock11: Примерно снимам от телефона един клип и го спирам (не пауза) и след това снимам 2ри клип от телефона и го спирам..и ги качвам на компа..Ако има програма която може да ми помогне и Вие я знаете моля споделете я с мен :) Ще съм ви благодарен много :) :) :) :) 

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

С  AVS video editor съм правил такъв монтаж,на няколко клипа в един.Става лесно.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

То и с вграденият в Windows Movie Maker може да се направи...

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Благодаря на всички :) 

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Конвертер е най-добрата идея, само веднъж ще се конвертира, по-добре е от видеоедитор и след това конвертер.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Най-лесно ще ти е с вградения Movie Maker " quickJO " най-точно те е насочил.И аз от там започнах преди години.Успех ти желая!

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Здравейте! Аз също търся една програма гледам един сериал в ютуб но няма превод никакав говорят на турски как мога да си го преведя сама или поне субтитри да му сложа ако има такава програма пишете

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

За да си го преведеш сама трябва да знаеш Турски, което моментално премахва нуждата от самите субтитри... Намери си сибтитрите някъде из нета, ако въобще има на Български, изтегли си епизода и ги пусни в плеара. Вероятно релийза няма да е същият и ще трябва ръчна настройка на таймингите...

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Кой е тоя сериал? И имаш ли намерени вече субтитри за него? Ако нямаш - ще трябва да чакаш някой да го преведе.

Абе - автоматично не става.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Информация

Поставихме бисквитки на устройството ви за най-добро потребителско изживяване. Можете да промените настройките си за бисквитки, или в противен случай приемаме, че сте съгласни с нашите условия за ползване.