Премини към съдържанието
  • Добре дошли!

Добре дошли в нашите форуми, пълни с полезна информация. Имате проблем с компютъра или телефона си? Публикувайте нова тема и ще намерите решение на всичките си проблеми. Общувайте свободно и открийте безброй нови приятели.

Моля, регистрирайте се за да публикувате тема и да получите пълен достъп до всички функции.

Препоръчан отговор

здравейте, имах синузит, който се оказа, че вероятно е резултат от крива носна преграда.

направиха ми операция и сега носът ми е като на боксьор. изправха преградата, махнаха киста от единия синус и после стоях 2 дена с тампони. като ги извадиха можех да дишам по-добре за около половин час, но трудно и носа ми се запуши (не напълно, но сякаш има нещо с голям визкозитет). sterimar-a не помага особено, но странното е че като си пръсна, усещам че отива към гърлото, но въздух едвам минава (взех и назик. който пък трябва да се пръска супер икономично)... мога ли да правя инхалации или ще повлият на къвосъсирването? кръв и съвсем рядка течност от носа ми още текат (на петия ден от операцията съм) или ще мога да дишам нормално чак след като отида да ми извадят плаките, които поддържат носната преграда?

п.с. изписаха ми и далацин...

проблем е и че сега дишам само през устата и като се събудя направо имам кора по езика, а устните ми вече се обелиха доста пъти...

Редактирано от the professor (преглед на промените)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Зная какво е чувството въпреки ,че беше отдавна.Минах през тази процедура. Напълно ти съчувствам .

Ще дишаш нормално ,когато ти извадят платките.При мен ги извадиха на 7/8 ден .

Търпение ,просто не зная, какво друго да то кажа .

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

10x... значи няма смисъл да експериментирам... ще изчакам още 9 дена...

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Искам да споделя съвсем пресен опит по темата, а именно- колко съм доволна от Д-р Георги Кукушев (Отоларинголог) от ВМА , София. Точно преди една седмица той ми направи операция на изкривена носна преграда - септомпластика. Дълги години преди това имах невероятни проблеми с дишането. Една обикновена хрема при другите минава за 1 седмица, при мен за - 1 месец. Много съм доволна от професионализма и подхода му!!! Той е изключителен иноватор и специалист, който се интересува постоянно от новостите в своята област и по-специално от микроинвазивни методи, които са най-прецизни и в същото време най-щадящи. Подхожда с голямо внимание към пациента и дава изчерпателна информация. В допълнение, операцията е по клинична пътека и е безплатна, поема се от НЗОК. Изключително съм доволна от него и силно го препоръчвам!

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
публикувано (редактирано)

30 и кусур години бях с крива преграда и проблеми с дишането. Миналата година края на лятото най-после се наканих да се направя. Д-р Лечев в Русе си свърши работата и за няма 20-ина дни всичко беше 6. Още няколко седмици пръсках с разни неща и неща са просто чудесни. 

Редактирано от DarkEdge (преглед на промените)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Добавете отговор

Можете да публикувате отговор сега и да се регистрирате по-късно. Ако имате регистрация, влезте в профила си за да публикувате от него.

Гост
Напишете отговор в тази тема...

×   Вмъкнахте текст, който съдържа форматиране.   Премахни форматирането на текста

Разрешени са само 75 емотикони.

×   Съдържанието от линка беше вградено автоматично.   Премахни съдържанието и покажи само линк

×   Съдържанието, което сте написали преди беше възстановено..   Изтрий всичко

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• Добави ново...