Премини към съдържанието

Препоръчан отговор

Има ли смисъл изобщо от някакъв коментар? :eek:laugh.gif

Аз, Азис

Редактирано от I`m_No_Angel (преглед на промените)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
    Сподели в други сайтове

Не никакъв, освен за сперма, мъже и педали за друго в тази книга не се говори.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
    Сподели в други сайтове
    Не никакъв, освен за сперма, мъже и педали за друго в тази книга не се говори.

<{POST_SNAPBACK}>

Явно си я чел :eek:

Сподели този отговор

Линк към този отговор
    Сподели в други сайтове

това е възможно най-голямата глупост излизала в България! Остави това но и я рекламират навсякъде! Не ви ли писва от ге*** :P

Редактирано от korn (преглед на промените)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
    Сподели в други сайтове

Аз пък смятам да я прочета biggrin.gif не заради нещо друго, ами защото в последно време много започнах да уважавам Азис. Под фасадата на скандалния си имидж той показа много - че може да създава невероятна музика(имам предвид баладите :P ), въведе някаква толерантност в бранша си, записвайки дуети както с най - известните поп фолк изпълнителки, така и с изпълнители като Устата, и главно той не престана да бъде себе си - независимо, че много хора го плюеха, презираха, подиграваха. Както каза журналистката от тайната инквизиция на Vip Brother българите трудно приемат различните(АКО ВЪОБЩЕ ГО НАПРАВЯТ sad.gif ), но само тези, които успеят, успяват да проникнат в истинската чавешка душевност ;) Затова си струва да се погледнат многото лица на Азис, и чак тогава съдете(но помнете, че и вие ще срещнете вашите съдници някой ден)

Редактирано от marisa (преглед на промените)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
    Сподели в други сайтове

Аз ще я прочета, а който не иска - да не я чете! :P И недейте да обръщате темата за положителните или отрицателни черти на Азис, не му е тук мястото ;)

Редактирано от baby_muse (преглед на промените)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
    Сподели в други сайтове

Повече от това, човек да опростее до такова ниво, че да напише такава книга едва ли има...

Сподели този отговор

Линк към този отговор
    Сподели в други сайтове
    Повече от това, човек да опростее до такова ниво, че да напише такава книга едва ли има...

<{POST_SNAPBACK}>

Седя, седя... и нищо не каза :)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
    Сподели в други сайтове

И книга ли издаде?

Ужас, но няма спор че ще е най-малкото интересна :)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
    Сподели в други сайтове

Ако ще чета книги писани от гейове, предпочитам Гор Видал... Някак си "Азис" и "писател" не ми се връзва.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
    Сподели в други сайтове

хора......някои може ли да ми прати книгата на майла, ама да не е ".pdf", a ".doc", защото компа ми не чете първия формат, пък ме гризе лщбопиството и искам да я прочета тази книга.... :) . Майла ми е zizurona@data.bg .... мерси предварително biggrin.gif

Сподели този отговор

Линк към този отговор
    Сподели в други сайтове
    хора......някои може ли да ми прати книгата на майла, ама да не е ".pdf", a ".doc", защото компа ми не чете първия формат, пък ме гризе лщбопиството и искам да я прочета тази книга....  :)  . Майла ми е zizurona@data.bg .... мерси предварително  biggrin.gif

<{POST_SNAPBACK}>

Инсталирай си Acrobat Reader и ще ти чете формата "pdf" :angry:

Сподели този отговор

Линк към този отговор
    Сподели в други сайтове
    хора......някои може ли да ми прати книгата на майла, ама да не е ".pdf", a ".doc", защото компа ми не чете първия формат, пък ме гризе лщбопиството и искам да я прочета тази книга....  :)  . Майла ми е zizurona@data.bg .... мерси предварително  biggrin.gif

<{POST_SNAPBACK}>

И на мен ако може на мейла. Без значение какъв формат.Просто не мога да я сваля от там. Мерси. :angry:

lpa@abv.bg

Редактирано от lpa (преглед на промените)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
    Сподели в други сайтове
    И на мен ако може на мейла. Без значение какъв формат.Просто не мога да я сваля от там. Мерси. :)

lpa@abv.bg

<{POST_SNAPBACK}>

Имаш поща :angry:

Сподели този отговор

Линк към този отговор
    Сподели в други сайтове

Благодаря за предоставянето на линка първо! :angry:

А сега за книгата... до първите 15 страници - много вулгаризми, простотия и гадости. Не вярвах, че ще намеря нещо в тая книжка. А всъщност има и то доста смислени неща. Това не е нито шедьовър, нито литературно произведение, по-скоро гледна точка. А аз не си я бях представял изобщо такава. Лично аз не бих могъл да се разголя толкова.

А... и държа да отбележа, че никога не съм харесвал Азис, но тия 40 страници си струваха четенето.

И накрая един въпрос към мислещите хора, които не нападат с клишета и безсмислици. Според вас, кой е писал книгата - Васко или Азис? :help:

Сподели този отговор

Линк към този отговор
    Сподели в други сайтове
    И накрая един въпрос към мислещите хора, които не нападат с клишета и безсмислици. Според вас, кой е писал книгата - Васко или Азис? :nono:

<{POST_SNAPBACK}>

Ваня Щерева...

Сподели този отговор

Линк към този отговор
    Сподели в други сайтове

Просто ми е интересно какви печалби ще има Азис от тази книга. Мога само да предполагам, но съм убеден, че ще да са доста пари. Просто ми кофти да гледам как някаква книга, в която, както казаха двама-трима потребители, има (почти) само цинизми и глупости, се продава като топъл хляб, а книги с доста по-стойностно съдържание се продават в някакви нищожни бройки. Просто е срамота. Щом на хората им се четат подобни неща, аз също ще драсна книга. Ще напиша в едно изречение всички глупости, които знам и Copy->Paste двестатина страници. Готово, само издател ми трябва. :nono:

Сподели този отговор

Линк към този отговор
    Сподели в други сайтове
    Азис и книга ли издаде? :eek:  :clap:  :clap:  :clap:  :speak:  :speak:

<{POST_SNAPBACK}>

Ахам издал е даже беше при Славито на гости за да разясняк каква отговорност носил Азис с тази книга.Не съм я чел но доколкото разбрах е бая брутална,щом има знак 18 !

Сподели този отговор

Линк към този отговор
    Сподели в други сайтове
    Ахам издал е даже беше при Славито на гости за да разясняк каква отговорност носил Азис с тази книга.Не съм я чел но доколкото разбрах е бая брутална,щом има знак 18 !

<{POST_SNAPBACK}>

Не е чак брутална, просто си разказва историята и нарича всичко с истинските им имена. Малко хора биха го направили :)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
    Сподели в други сайтове

<{POST_SNAPBACK}>

Тя тая книга сигурно ще струва бая, щом рекламата й е достигнала и в Шоуто на Слави!

Бая пари са хвърлени, за да се разгласи за нея и там!? laugh.gif:offtopic_s:;);):speak::speak:

Сподели този отговор

Линк към този отговор
    Сподели в други сайтове

Здравей комерс!

Сподели този отговор

Линк към този отговор
    Сподели в други сайтове

Няколко факта:

-Азис никога досега не е писал книга.

-Азис познава много продуценти.

-Продуцентите имат възможност да наемат "писатели",които да пишат.

-Продуцентите са наясно,че името АЗИС се продава,но самия той не е писател.

-Продуцентите са наясно,че АЗИС може да разкаже на писателите някои интересни,перверзни историйки.

-Продуцентиоте са наясно,че свинете ядат помия=>помията може да бъде добре продавана стока,тъй като свинете са много.

-Продуцентите са наясно,че от свинята стават хубави,вкусни пържоли.

Редактирано от trapped79 (преглед на промените)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
    Сподели в други сайтове

Пичове, добре дошли в България. Тук простият народ консумира пумия, чете жълти вестници с 99,9% измислени факти. Не е виновен Азис, че хората са прости. НАРОДЪТ Е ТАКЪВ, не го ли виждате всеки ден сами?

А Азис - той просто им поднесе жълта книга, но тоя път истинска, не измислена. И що да не го направи? Цицестите му колежки си показват бомбите. Ако нямат си правят и пак показват. Той като е гей що пък да го крие? И той си показва всичките "прелести". Колко са му прелестни прелестите няма значение. Ама хората го четат. И го гледат. И го слушат. И го обичат. И му припадат по концертите. Тогава кой е прав? Той да дава на хората, каквото искат или да не дава нищо, защото вие от това нямате нужда?

П.С.: Не съм фен на Азис. Но той ще прави нещата такива, каквито се консумират. Аз пия бира, защото ми харесва. Бирата се прави, защото хора като мен я харесват. По-ясно от това може ли да го кажа?

Ваня Щерева...

Не искам да се заяждам. Ще задам въпросът пак. Кой е написал книгата - всичко, което е зад марката Азис или един обикновен човек (Васил).

Сподели този отговор

Линк към този отговор
    Сподели в други сайтове

Аз си хапвам пържолите. Просто коментирах, че хората знаят какво правят - продават се успешно :wors: Дали са прави или не... не зная. То и какво значи да си прав за нещо в 21 век? И без друго 2 + 2 вече не е 4...

Сподели този отговор

Линк към този отговор
    Сподели в други сайтове

Регистрирайте се или влезете в профила си за да коментирате

Трябва да имате регистрация за да може да коментирате това

Регистрирайте се

Създайте нова регистрация в нашия форум. Лесно е!

Нова регистрация

Вход

Имате регистрация? Влезте от тук.

Вход

Информация

Този сайт използва бисквитки (cookies), за най-доброто потребителско изживяване. С използването му, вие приемате нашите Условия за ползване.