Премини към съдържанието
flexit

как да намеря забравена парола

Препоръчан отговор

съществува ли някакъв начин за това/

просто забравих паролата а имам важни неща вътре

Сподели този отговор

Линк към този отговор
    Сподели в други сайтове

съществува ли някакъв начин за това/

просто забравих паролата а имам важни неща вътре

<{POST_SNAPBACK}>

Паролата на кое?

Сподели този отговор

Линк към този отговор
    Сподели в други сайтове
    на една програма  WinSCP3

<{POST_SNAPBACK}>

WinSCP3 е програма за Secure Copy между Windows i *nix машина. От което следва, че паролата която си забравил е на акаунта ти на някой друг *nix компютър. Просто отиди при администратора и го накарай да ти смени паролата.Ако компютърът е твой тогава трябва сам да си смениш паролата през администраторския акаунт. Ако и администраторската парола си забравил ;) .... това е тема на друг разговор.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
    Сподели в други сайтове
    WinSCP3 е програма за Secure Copy между Windows i *nix машина. От което следва, че паролата която си забравил е на акаунта ти на някой друг *nix компютър. Просто отиди при администратора и го накарай да ти смени паролата.Ако компютърът е твой тогава трябва сам да си смениш паролата през администраторския акаунт. Ако и администраторската парола си забравил  ;)  .... това е тема на друг разговор.

<{POST_SNAPBACK}>

така е,,но админа не знае тази работа и не искам да го питам

Сподели този отговор

Линк към този отговор
    Сподели в други сайтове

Трябва да те разочаровам.

Всъщност има още един начин да разбереш каква ти е била паролата, но това е при условие, че си ползвал някоя програма за логване на съответния сървър, която да има възможност да сейвне някъде паролата и после да ти я покаже и ти да си се възползвал от тая опция.Иначе админа е твоя спасител.

П.П. Това за админа значи ли, че ти не би трявало да имаш достъп до този сървър.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
    Сподели в други сайтове
    :yanim: шшшшт не притеснявай така момчето де :) А по темата spica това единственият шанс да откриеш нещо. Аз затова вече всичко по-важно си записвам на листчета - щото не помня толкова (замисли се и ти да започнеш)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
    Сподели в други сайтове
    :yanim: шшшшт не притеснявай така момчето де :) А по темата spica това единственият шанс да откриеш нещо. Аз затова вече всичко по-важно си записвам на листчета - щото не помня толкова (замисли се и ти да започнеш)

<{POST_SNAPBACK}>

Хехе, аз работя като администратор и не мога да си позволя да забравя парола.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
    Сподели в други сайтове

Здравейте. Пиша в тая тема да не правя нова. Дано някой може да ми помогне.вчера си сменях всички пароли на мейла и алтернативният мейл и icq-то и сега съм ги забравил.Има ли начин да ги намеря някаде на компютара ,с интернет ехплорер 7 съм.незнам какво да правя.Моля да помогнете

Сподели този отговор

Линк към този отговор
    Сподели в други сайтове
    Здравейте. Пиша в тая тема да не правя нова. Дано някой може да ми помогне.вчера си сменях всички пароли на мейла и алтернативният мейл и icq-то и сега съм ги забравил.Има ли начин да ги намеря някаде на компютара ,с интернет ехплорер 7 съм.незнам какво да правя.Моля да помогнете

..."вчера си сменях всички пароли на мейла и алтернативният мейл и icq-то и сега съм ги забравил.Има ли начин да ги намеря някаде на компютара ,с интернет ехплорер 7 съм.незнам какво да..."

Как може да си си сменил паролите вчера и вече всичко да си забравил?

често се срещат такива въпроси"как да разбера IP адреза на някого си, кака да открия MAC адреза, как да хакна.... Това като е интернет, да не мислите, че всичко ви е позволено? Сам ли ще триеш или аз да го направя!

Сподели този отговор

Линк към този отговор
    Сподели в други сайтове

Как може да забравиш всички пароли се чудя и защо не слагаш еднакви или логични като не помниш?Май наистина искаш да прецакаш другарчето.Ще затворя темата заради това:

2.10 Забранено е публикуването и разпространението на незаконни програми, кракове, пачове и серийни номера, както и заявките за такива.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
    Сподели в други сайтове

Регистрирайте се или влезете в профила си за да коментирате

Трябва да имате регистрация за да може да коментирате това

Регистрирайте се

Създайте нова регистрация в нашия форум. Лесно е!

Нова регистрация

Вход

Имате регистрация? Влезте от тук.

Вход

Информация

Този сайт използва бисквитки (cookies), за най-доброто потребителско изживяване. С използването му, вие приемате нашите Условия за ползване.