Премини към съдържанието

Препоръчан отговор

Виж сега. На времето (не вярвам нещата да са се подобрили) имаше 4 гарантирани реклами за по $0.01 всяка + десетина по $0.001. Както и да го смяташ, това са 5 цента. Минимумът за теглене, ако не се лъжа беше $10, което прави малко повече от половин година кликане за тия $10.
Мантрата в Neo-то е свързана с рефералите. Някои твърдят, че се излиза напред с тях, други че излизаш поне на 0, което пак не е печалба.
По-добре инвестирай времето си в нещо по-смислено, а ако номерът е да си начешеш крастата - пробвай, ако искаш.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Аз преди много време пробвах, просто така от любопитство. Направих $10 и изведнъж акаунта ми изчезна. Пробвах да се свържа със support-а, но така и не ми отговориха.

Преди година някъде пробвах с MAP(My Advertising Pays) които по-късно станаха TAP(The Advert Platform) но там имат някакви дела и системата им за разплащане замръзна, задно с парите на всички. Добре, че не налях много пари в нея.

Ако искаш да се занимаваш с такива сайтове, мога да ти предложа един с който се занимават мои познати. По техните думи(не мога да гарантирам) се изкарват пари, аз също съм на мнение, че е по-добре да се занимаваш с нещо физическо.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
публикувано (редактирано)

да аз ми ясно че от тия щуротии не може да се живее но просто от любопитство реших да питам 

иначе в тая система никой на  никого не дава даром просто така :(

Редактирано от loranst looa (преглед на промените)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
на 6/26/2017 в 21:53, loranst looa написа:

да аз ми ясно че от тия щуротии не може да се живее но просто от любопитство реших да питам 

иначе в тая система никой на  никого не дава даром просто така :(

Инвестирай времето дето ще изгубиш там, за да се самоусъвършенстваш

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Рекламите не са много времеемко начинание. Разцъкват се за 5 минути и ако това е времето заделено за самоусъвършенстване... - лошо.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 6 часа, XYconstant написа:

Рекламите не са много времеемко начинание. Разцъкват се за 5 минути и ако това е времето заделено за самоусъвършенстване... - лошо.

цъкат се целия ден и нощ, за това има приложение дет се вгража в бразъра. Появяват се кратковременни

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Баш пък през целия ден и нощта. ;) Всички сме цъкали и знаем, че разликата между 5 минути и "през целия ден и нощ" е най-много цент.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 10 часа, XYconstant написа:

Баш пък през целия ден и нощта. ;) Всички сме цъкали и знаем, че разликата между 5 минути и "през целия ден и нощ" е най-много цент.

Начи нещо не си наясно. Тези реклами идват и много бързо стават неактивни. Някой от тях дават доста. Понякога се появяват едно след друго. 

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Окей, идват. По 0.001$ рекламката. Засечи за един ден колко такива ще дойдат. ;) А и не всичко опира до време, хората разработиха отдавна ботове за тия сайтове. С тях може да ти се въртят по 100 сайта и единовременно да се цъкат рекламите. Кофтито е, че повечето сайтове скамват, още преди да си стигнал минимума, за това и не се занимавам отдавна с тия и подобни на тия понзита.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 5 минути, XYconstant написа:

Окей, идват. По 0.001$ рекламката. Засечи за един ден колко такива ще дойдат. ;) А и не всичко опира до време, хората разработиха отдавна ботове за тия сайтове. С тях може да ти се въртят по 100 сайта и единовременно да се цъкат рекламите. Кофтито е, че повечето сайтове скамват, още преди да си стигнал минимума, за това и не се занимавам отдавна с тия и подобни на тия понзита.

Проблема на neobux специално е че наетите реферали с времето спират да бъдат достатъчно активни. Под достатъчно имам в предвид да изкарват над себестойността си, за да има полза от тях. Някой тука беше писал че има голям шанс да са ботове, нарочно направени. И аз в това съм склонен да вярвам. Сиреч цялата работа е губене на време и енергия. Но който както желае.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Те СА ботове, в това няма и грам съмнение, всъобщо известно е.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 30 минути, XYconstant написа:

Те СА ботове, в това няма и грам съмнение, всъобщо известно е.

Най-много се печели от тях. И от тук пак следва че цялата тая работа е една безсмислица.  

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Ще дам и своето мнение за необукс,в сайта съм от два месеца пари се изкарват, но ти трябва известиция без нея ще започнеш да вадиш пари след не по малко от 2-3 год и ще са приходи от сорта на 1 долар на ден.аз лично за два месеца съм инвестирал около 70 долара като дори не съм си ъпнал акаунта още и правя средно по 40 цента на ден,не е нищо особено,но съм се заел с това да си развивам акаунта и ще видим какво ще стане.Тези 70 долара съм и инвестирал в 100 реферали и 50 от тях ги удължих за 240 дни защото ми излиза 30 процента по евтино,който е решил да е занимава с това трябва да има здрави нерви и търпение със сигурност.Хората който в момента в необукс вадят пари говоря по 2000 долара чист профит на месец са инвестирали по най малко 3-4 хиляди долара за по 4-5 години възвращаемоста е страхотна само да имаш възможността да инвестираш.Който желае може а се регистрира с мойто има на реферал n0con3ct1on ще помагам с каквото мога,дори и да не сте ми реферали.

Редактирано от Georgi933 (преглед на промените)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Пич, недей вкарва хора в схемата. Ясно е защо си се регистрирал - да спамнеш рефералния си ник и да изчезнеш. Ако толкова много профит се изкарваше, нямаше сайтът да издържи толкова време. На мода беше в началото, сега всеки средно интелигентен човек знае, че в началото пуска малко повече за зарибявка, а след това наетите реферали (които са ботове, btw, ако не знаеш) "спират" да кликат и ядеш големия. Така че, по-сериозно го карай и си намери друга работа, ако не искаш да си от грешната страна на ... големия. Успех!

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Първо никой не задължавам да се регистрира,второ къде ми е рефералният линк?Дадох си името който иска никъде не съм казал регистрирайте се с моя линк,мога да ти дам доста примери с българи който са там и са доста добре изкарват по една минимална заплата без да правят нищо.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Къде видя да пише линк?
В нета има 100 пъти повече примери за косвен скам, отколкото за печалби. Би било хубаво, ако е сайт за хазарт, но нали търсим сериозна доходност?

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

98 процента от тези сайтове са скам прав си,но неото и кликсенса не съм съгласен сайтове който вече са на по 10 години и който се издържат от реклами, за тях е важното да има кликания на реклами те затова получават пари.Както и да е всеки има правото на собствено мнение,и такива който трябва да се опарят за да разберат дали е така или не.Надявам се след време да пиша тук заради печалбите си от сайта а не заради загубите,а в момента в който разбера че няма смисъл няма да ме е срам да го напиша

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Ти си знаеш. Според мен прочети малко, какво се е пишело с годините и как само, ако си собственик на тия сайтове ще си на ИСТИНСКА печалба. Прочети обективни мнения, а не такива, които гледат да те прилапат като реферал. Не пропускай мненията, които ти се струват кофти и са на различно от твоето мнение, те могат да ти спестят време. ;)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Здавейте пробвайте необукса, това е моят линк banner9.gif и бъдете търпеливи резултатите ще доидат

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Добавете отговор

Можете да публикувате отговор сега и да се регистрирате по-късно. Ако имате регистрация, влезте в профила си за да публикувате от него.

Гост
Напишете отговор в тази тема...

×   Вмъкнахте текст, който съдържа форматиране.   Премахни форматирането на текста

Разрешени са само 75 емотикони.

×   Съдържанието от линка беше вградено автоматично.   Премахни съдържанието и покажи само линк

×   Съдържанието, което сте написали преди беше възстановено..   Изтрий всичко

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• Добави ново...

Информация

Поставихме бисквитки на устройството ви за най-добро потребителско изживяване. Можете да промените настройките си за бисквитки, или в противен случай приемаме, че сте съгласни с нашите Условия за ползване