Премини към съдържанието

Архивирана тема

Темата е твърде стара и е архивирана. Не можете да добавяте нови отговори в нея, но винаги можете да публикувате нова тема, в която да продължи дискусията. Регистрирайте се или влезте във вашия профил за да публикувате нова тема.

Ivan Jeliazkov

Проблем със звука на АСУС.

Препоръчан отговор

Проблемът ми е следния. На батерия съм (на максимално мощния режим) като включа някоя програма(по-натоварваща) започва звука да накъсва.

Ето линк : http://ardes.bg/lapt...5I3 2310M-42416 -- само, че с 8ГБ рам.

За звука снимка Публикувано изображение

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

• Разглеждащи това в момента   0 потребители

Няма регистрирани потребители разглеждащи тази страница.

• Горещи теми в момента

• Подобни теми

• от Amid We
      Здравейте! 
      Имам един Asus ZENFONE 2 Laser Z00ED, Android 6.0 marshmallow. 
      Искам да го руутна но трябва да се отключи буутлоадера първо, но официалното приложение на Asus за отключване, не работи, инсталирам го и ми дава грешка в мрежата. 
      Някакви идеи? 
    • от Галин Тенев
      Здравейте всички, тъй като старата машина взе да издава багажа (11г.) съм се насочил към нова. По конкретно ASUS FX550IU-DM123_8gb . Насочил съм се към него поради следните причини:
      В бюджета ми е (1000-1200) 
      Голям почитател съм на марката. 
      Ще се използва за учене, на моменти работа с леки и среднотежки програми и игри които да вървят на средни изисквания що годе добре.  Очаквам мнения и съвети и разбира се впечатления,ако някой има такъв.   

Целта е да издържи повече от гаранцията. (Да ме издържи поне 4-5 г)
    • от Kuncavia
      Здравейте,
      От седмица имам досаден проблем с един от двата компонента. 
      Когато компютъра влезе в sleep режим и се наложи да бъде "събуден", екрана започва да премигва. Първо по бавно, след което засилва. При рестарт не се подобряват нещата, а при по-продължително изключване, проблема или изчезва до следващия sleep или просто премигва по-бавно, засилвайки се постепенно. Това ми се случва и под Ubuntu 18 и под Windows 10. Надявах се да е картата, като с 300 зора активирах вградената. Тръгна, но проблема се появява отново. По метода на изключването реших, че е монитора, но пък на вградената карта се случва адски по-рядко и ако се случи, то след 10 премигвания спира... Ни в клин, ни в ръкав... Чакам да ми донесат днес/утре един монитор, да видим дали пък няма да се окаже проблем в монитора... Засега съм махнал опцията за sleep и всичко е точно, ама до кога... 
      Въпроса ми е към хора сблъсквали се с подобен проблем да ме насочат какво да очаквам...
      Прилагам от видео от премигването в напреднала фаза 

Модела на монитора е LG IPS 277l. Имаше някаква тъпотия за пестене на енергия, която всеки път като светнеше слънце намаляваше силата на екрана и съответно увеличаваше, но е изключена отдавна, за да дава тя проблеми. Тайно се надявам, някоя настройка по монитора да е прецакана, ама на проба грешка толко... 
    • от Tsvetelin Evtimov
      Случаят приключи! С помощта на КЗП ми върнаха парите! 

Здравейте! Наскоро си поръчах ново дъно от Speedcomputers Asus Prime z270 A. Следователно нови Рам, процесор Intel i3 7100 и захранване EVGA 1000W GOLD. 
      Слабям си го на бюрото на гумена основа, включвам монитор, цъкам копчето на захранването и светва ЛЕД подсветката на дъното (странно е, че само при включено захранване в тока дъното свети). Стратирам с вграденото Power копче, вентилатора на процесора се върти, но няма никаква картина на нито един видео изход от дъното. 
      Слагам един спиикър, но и от там не излиза звука
      "Преди съм имал същия проблем с друго дъно от дриг магазин, след като им го върнах за поправка се оказа, че трябва ъпдейт на биоса, върнаха ми го и всичко е точно" 
      Звъня в магазина, разговарях с човек от сервиза, като му обясних каква ми е конфигурацията и каза, че би трябвало всичко да е наред и да им го пратя да го погледнат. 
      Получават го на следващия ден и започва чакането.. Звъня след 1 седмица, като от там ми казват, че е изпратено към производителя.. Ок. 
      След още 1 седмица получавам пратка в Спиди, като мисля, че е дъното. Гледам някъв плик с документи. Отварям ги и гледам снимки на задната страна на дъното, снимана някаква спойка и пише, че ми е отказана гаранция от производителя поради "неоторизирана намеса". WTF?
      На снимата не можах да разбера какво ѝ има на спойката, защото е размазана и черно-бяла. 
      Звъннах в магазина, като отново си говорих с човек от сервиза, като той ми каза, че и те ще го видят като пристигне при тях и ще ми звъннат. 
      В нета се разрових и видях, че и много други имат същия проблем с това дъно. 
      Как да процедирам ако и те ми откажат гаранционно поправяне или замяна? 

• от xXx*Triple*xXx
      Добър ден Отново дойде лято/сезона на високите температури и както всяка година проблема ми с температурите на процесора се повтаря Преди няколко дни закарах компа да го почистя от прах основно когато отворих кутията имаше адски много прах по компонентите най вече по перката на видеокартата беше се сплъстило и като се дръпне от едната страна се късаше на парченца и така почистих от прах идеално всичко с компресор който се надуват гумите по бензиностанциите прибрах се вързах всички кабели но проблема не е решен отново температурите стигат до максимум 82-85 градуса това става дума когато е под товар примерно 1 час играя League of Legends след като играта свърши започва си падат градусите до към 50-55-58градуса тук е момента да спомена и,че преди винаги държах компа отдолу на плота на бюрото много близко до земята където се разнася прах и отдолу беше адски задушно нямаше много въздух да се охлажда но след последното почистване го преместих горе на бюрото Днес излизах из града да огледам по няколко магазина какви са цените на термопастите спрях се на една  Evercool - TC-03 цената е 4лева  Искам да знам тази паста качествена ли е ? Някой от вас използвал ли я е преди/или използва ли я в момента/доволен ли е от нея ? И последно - процесора е Intel Xeon E5420 4x2,5GHZ Ако съм изпуснал да добавя нещо питайте !!! Мерси Предварително

• Дарение

• Добави ново...