Премини към съдържанието
  • Добре дошли!

Добре дошли в нашите форуми, пълни с полезна информация. Имате проблем с компютъра или телефона си? Публикувайте нова тема и ще намерите решение на всичките си проблеми. Общувайте свободно и открийте безброй нови приятели.

Моля, регистрирайте се за да публикувате тема и да получите пълен достъп до всички функции.

Как да ми порастне по-бързо и по-гъста брада ?

Препоръчан отговор

Здравейте ! Темата ми е за брадата...стига сте казвали не ти трябва и тем подобни :д аз пък искам да имам..на 19 години съм..и има ли някакъв начи по-бърз начин да стане гъста брада ?? ?

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Някой се чудат как да я спрат- ти как да я стимулираш. Пробвай с по-често бръснене, но после НЯМА оттърваване от растежа !!!

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Здравейте ! Темата ми е за брадата...стига сте казвали не ти трябва и тем подобни :д аз пък искам да имам..на 19 години съм..и има ли някакъв начи по-бърз начин да стане гъста брада ?? ?

После няма да я искаш ама както и да е.

За да се сгъсти я бръсни по-честичко, и я остави да си порасне. ;)

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Мисля,че е мит,дето брадата ставала по-гъста с бръсненето.Каквито са ви гените,такива ще бъдете и вие,такава ще е и брадата ви.А колкото до бръсненето,то просто хигиенизира кожата.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Мисля,че е мит,дето брадата ставала по-гъста с бръсненето.Каквито са ви гените,такива ще бъдете и вие,такава ще е и брадата ви.А колкото до бръсненето,то просто хигиенизира кожата.

Може би сте прав колега, но има някаква истина, като че ли.

Знам ли...

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

на 19 години съм..

Вече е извинение. :)

Редактирано от sliderum (преглед на промените)
Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Съобразявай се с организма и тялото си. Брада на 19 години. Хайде моля те.Казвам го и пак ще го кажа. Няма и не ти отива. Не и на тази възраст.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Брадата на 99% е до ген, има и 18 годишни с много гъста брада, има си и кюсета. Няма какво да направиш по въпроса, освен екстремни и крайно вредни за организма неща като приемане на хормони и т.н. Колкото ти порасне - толкова, не се коси по въпроса няма смисъл.

Редактирано от pecooo (преглед на промените)
Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Просто се възпиремаш такъв, какъвто си и толкова.

Аз като имам брада, мислиш че ми е по-добре ? Не, въобще даже ! Брадата изисква постоянни грижи, и не е за всеки !

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

И аз исках да имам брада като малък,а сега ако мога да я махна ще ми е най-добре...

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Брадата си е хубаво нещо - служи за доста цели, една от които е да ти крие двойната брадичка  :whist:

правилно иска момчето да си я засили, но уви, няма как да стане - просто трябва да изчака с годините тя сама да си се оформи .

има добри прически и за редки брадички като твоята - просто върви при добър фризьор и го попитах как да си я офермяш ;) 

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

правилно иска момчето да си я засили, но уви, няма как да стане  

Няма да говориш така на момчето, ей.

Като не знаеш - питай.

Младежо, пусни си дълга коса и си обърни главата обратно.

Това е стар изпитан метод и действа базотказно за дълга, гъста брада.  :)

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Моят син е на 13 години и не иска да има мъх под носа ......искал направо мустаци ........като на тати :shock11: ! Явно ще задава и той подобни въпроси , но ......идеята на Алгор ме хвърли в шок при опита си да визуализирам ......начинанието! :ph34r:

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

За да се сгъсти,е нужно да си се бръснал,поне една година!Чак когато дойде време,да започнеш да се бръснеш през 2-3 дни,си готов за пускане на брада.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Няма да говориш така на момчето, ей.

Като не знаеш - питай.

Младежо, пусни си дълга коса и си обърни главата обратно.

Това е стар изпитан метод и действа базотказно за дълга, гъста брада.  :)

Ще пробвам..дано да стане :)

Иначе ви благодаря за бързите отговори ;)

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Съобразявай се с организма и тялото си. Брада на 19 години. Хайде моля те.Казвам го и пак ще го кажа. Няма и не ти отива. Не и на тази възраст.

Какъв е проблемът? Аз на моя бал бях с брадичка и ми ходеше страшно много. 

Абсолютно. Единствено гените определят естеството на окосмяването. Хигиенизирането може да се осъществява и по други начини, не е задължително да се бръснем. 

...Брадата изисква постоянни грижи...

:D Вие на поп го направихте момчето. Веднъж седмично я бръсна за 5 минути, голямата грижа.
Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Какъв е проблемът? Аз на моя бал бях с брадичка и ми ходеше страшно много. Абсолютно. Единствено гените определят естеството на окосмяването. Хигиенизирането може да се осъществява и по други начини, не е задължително да се бръснем.  :D Вие на поп го направихте момчето. Веднъж седмично я бръсна за 5 минути, голямата грижа.

Аз не съм я бръснал от 30 години :)

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Какъв е проблемът? Аз на моя бал бях с брадичка и ми ходеше страшно много. Абсолютно. Единствено гените определят естеството на окосмяването. Хигиенизирането може да се осъществява и по други начини, не е задължително да се бръснем.  :D Вие на поп го направихте момчето. Веднъж седмично я бръсна за 5 минути, голямата грижа.

Колега не говорим за брадичка, а за брада. И извинявай, но брада на 18 години е малко смешно.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Вие на поп го направихте момчето. Веднъж седмично я бръсна за 5 минути, голямата грижа.

Ти да,но други си бръснат брадата по 2-3 пъти седмично.При всеки е различно!

На мен хич не ми харесва да си "дялкам" муцуната но какво да се прави,природа :D

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Ти да,но други си бръснат брадата по 2-3 пъти седмично.При всеки е различно!

На мен хич не ми харесва да си "дялкам" муцуната но какво да се прави,природа :D

Абсолютно! Дера се през ден и хич ни ми е кеф от това, но няма как. Когато се случи по празници или по време на отпуск да не ходя на работа по няколко дни, тогава спирам бръсненето, за да си "почине" малко кожата от дрането, но пък тогава започват сърбежите. А бе мъка...

Редактирано от hlevoust (преглед на промените)
Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Брада ще ти никне, акъл дали ще ти дойде...

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Понеже виждам няколко човека да се оплакват от "дрането" и дискомфорта от бръсненето да споделя, че СИЛНО препоръчвам електрическите самобръсначки на philips (дано не се приеме за реклама;p), наскоро си взех такава, средно скъп модел за 250лв и мога да кажа че направо ми промени живота! Дразненето на кожата е поне на 90% по-малко, направо не мога да повярвам как толкова години съм се мъчил да си дера лицето!

Редактирано от pecooo (преглед на промените)
Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Правил съм опити да се бръсна с електрическа самобърсначка, ама нещо не ми се получи. Вярно, че не е била с маркова такава (описаните холандци за майстори в тия дяволии и това не е реклама, а факт), но не ми се и рискува с 200-300 лв. Пък и за кога да се докарвам вече, момите отдавна вече са ме харесали ;)

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

• 1 година по-късно...

Добавете отговор

Можете да публикувате отговор сега и да се регистрирате по-късно. Ако имате регистрация, влезте в профила си за да публикувате от него.

Гост
Напишете отговор в тази тема...

×   Вмъкнахте текст, който съдържа форматиране.   Премахни форматирането на текста

Разрешени са само 75 емотикони.

×   Съдържанието от линка беше вградено автоматично.   Премахни съдържанието и покажи само линк

×   Съдържанието, което сте написали преди беше възстановено..   Изтрий всичко

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• Добави ново...

Информация

Поставихме бисквитки на устройството ви за най-добро потребителско изживяване. Можете да промените настройките си за бисквитки, или в противен случай приемаме, че сте съгласни с нашите Условия за ползване