Премини към съдържанието

Препоръчан отговор

Била съм в Гърция, Македония, Сърбия, Унгария, Австрия, Люксембург, Германия, Белгия , Холандия и Франция...искам да отида ПОНЕ на още толкова места... Всяка държава си има собствен чар...любимите ми кътчета - Люксембург!!! Страхотна красота, къщите са сякаш замъци от приказките, зеленина... Хм, не мога да не спомена и Париж, колкото и да е тривиално :yanim: Амстердам е град, който ме накара да се влюбя в него ... и с удоволствие бих живяла там !!! :) И в Страсбург е страшно красиво ... :) А мечтата ми е да отида в Испания , разбира се :) Иначе може би това лято ще прекарам в САЩ :)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Амстердам е град, който ме накара да се влюбя в него ... и с удоволствие бих живяла там !!!

Ай, Амстердам!? Свободията там е превърнала този град в извращение.Спокойно можеш да си свалиш ципа и показно да се изуринираш като състезателен кон на тротоара.Мъже по парковете дебнат мъже, с предложение да си платят за "близалка".То затова и Нидерландия бе първата страна разрешила хомобраковете.Да не говорим за кабинките с таймер.Съседна маса с дете и двама мъже.Обръщението към едния бе "мамо", към другия "татко".Като израсне това момче, какъв ще бъде в леглото!? Монумент на огромен фалос, от когото бликва вода обмиваща топките.Е няма начин да не желаеш да не минеш покрай него с дете си и да му разясниш за сексуалната революция.

Океан от чернилки, пънкари и всякаква извънземна паплач, преживяваща от кокошкарлък.Амстердам е рая на велосипедите и манафите, а да, и кифлите с хашиш.

И за да бъда толкова черноглед със сигурност предпочитам Амстердам пред Улан Батор.Какво пък и аз съм хор. Публикувано изображение

За Австрия и Германия нещата са по-стегнати.Това са полицейски държави.Там максимата, че всичко от Виена на изток е Ориент, важи с пълна сила

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Ходил съм на екскурзия в класическите Гърция и Турция. Турция- горе долу добре. Гърция- ако имаш пари това е мястото. А иначе искам да ида на.... много места.А бе на всякъде.Но на карнавала в Рио, парада в Женева, и F1 кадето и да е бих тругнал веднага.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

ходил съм само в Македония ... и не е много хубаво ...а уе част от България .... :P ама съм млад ...има време да посета и други държави ;)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

ходил съм само в Македония ... и не е много хубаво ...а уе част от България .... :P

ама съм млад ...има време да посета и други държави ;)

Македония е като България!!!

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

7 години живях в ЮАР. Съпругът ми е от там. Нямам думи да опиша тази невероятно красива страна. Живяхме в Йоханесбург, но бях и в Кейп Таун, Дърбън, Сан Сити ( един малък Лас Вегас) и още много красиви кътчета.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

За момента: Италия, Испания, Гърция, Кипър, Македония,Турция, Хърватска, Словакия, Унгария, Австрия... дано не пропускам някоя Публикувано изображение Има още много какво да се види по "тази земя" Публикувано изображение

Публикувано изображение

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

За момента: Италия, Испания, Гърция, Кипър, Македония,Турция, Хърватска, Словакия, Унгария, Австрия... дано не пропускам някоя Публикувано изображение Има още много какво да се види по "тази земя" Публикувано изображение

Публикувано изображение

с риск да прозвучи нескромно от моя страна мога да кажа, че съм обиколил цяла Европа, Бразилия, Кипър и Аржентина

Редактирано от vasox (преглед на промените)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

препоръчвам на тези който ни са били в чужбина ако им се отдаде възможност да не я изпускат няма да съжелявате по света има толкова красиви места :)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Била съм в Австрия, Германия, Франция - на екскурзия В Испания - 2 пъти, Малта, Турция - 2 пъти, Тунис - на море Андора и Гърция и Сицилия просто така :huh:

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

За сега съм ходил само в Гърция, Турция и Румъния, но мисля да ходя и някъде другаде през тази година!!!!

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Била съм в Австрия, Германия, Франция - на екскурзия

В Испания - 2 пъти, Малта, Турция - 2 пъти, Тунис - на море

Андора и Гърция и Сицилия просто така :P

Я, кажи за Андора, че съм й хвърлила око ;).

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Я, кажи за Андора, че съм й хвърлила око :hush:.

Ами да ти кажа на мен не ми хареса ... тя е малка държава обградена от всички страни с планини и изобщо не останах с добро впечатление ( може би аз не съм видяла хубавите и страни) но от андора съм запомнила "мръсно и мрачно"

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Тук са разказали малко за това миньонче...

На мен там ми харесва. Планинци са, интересни са, различни са. Но когато пътувам обикновено не търся луксове...

Определено мисля е едно от местата, които трябва да посетиш.

Включила съм я в списъка :)

Наистина искам да видя това мъниче, но жалко, че чак сега се сещам, вместо когато повече пътувах по този край на Европа Публикувано изображение

Иначе за лукс и аз не търся, особено при пътуване - не обичам да давам пари за глупости :P Както днес с Данчо си говорихме - не е ли си то мизерийката на хижата, евтиния хотел или палатката...не е си работа :).

Мерси за информацията Лора.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
публикувано (редактирано)

За пръв път посетих чужбина миналата година(което не е много добре, предвид възрастта ми). Късно вечерта на 18 Август слязох от автобуса в Сърбия за няколко минути. След това се отбих до Унгария в едно OMV, за да си взема нещо за ядене и пиене. След това слязох на една бензиностанция в Австрия. Бях в Люксембург - там играх за пръв път Мини голф, ама не се представих като хората(Все пак ми е за пръв път). Ходих и до Франция - там бях в Thionville. Интересно градче, но едно нещо ми направи лошо впечатление. Обаче най-много бях в Германия. Минах през: 1. Sinsheim - там бях в музея на превозните средства, много красив и интересен. 2. Brulh - там бях най-вече заради Phantasia Land. Не може да се сравнява с панаира в града ми, който миналата година дори го нямаше 3. Koblenz - също красиво място. За съжаление пристигнахме там баш в големия дъжд и се скрихме в едно място. 4. Saarbruken - там слязох от автобуса и чаках да ме вземе една кола 5. Merzig - също хубав град. Там бях на един басейн, който не може да се мери с другите, на които съм била. 6. Trier - и този град ми хареса. За съжаление стана една гадна случка, която искам да я забравя. 7. Frankfurt - най-хубавият град, в който съм ходила. Много магазини, много небостъргачи, а летището е страхотно. Тази година също се очертава да ходя в Германия, но се надявам този път да видя Дюселдорф, защото имам мерак.

Редактирано от IchWill (преглед на промените)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

На мен пък не ми се ходи вече никъде, в България си е най-добре! Тази сутрин се прибрах от Италия. Иначе съм ходил в няколко държави, но сега не ми се пишат, че със сигурност ще пропусна няколко!

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Чехия,Австрия,Сърбия,Белгия,Франция,Норвегия

Ами във всичките страни е красиво.Голямо впечатлени ми направиха норвежците.Там е топло,но водата беше студена и не ставаше за къпане,но на хората не им правеше впечатление и влизаха вътре и плажа беше пълен Публикувано изображение и като цяло не са купонджии :speak:

В Австрия хората са много дружелюбни,подкрепят дори и да не си от "тях".Франция бях малка и ми беше мъчно за мама и тати и не помня Публикувано изображение

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
Публикувано изображение Ходила съм в Италия-Венеция,Верона,Рим,Флоренция и Пиза.Това беше първото ми излизане,но стана мания,толкова бях впечатлена.Сега просто непрекъснато пребърквам нета за екскурзии,на толкова места ми се ходи,но отчасти ме спира това,че си нямам компания-все пак не всеки може да си ги позволи!Но все пак отидох два пъти до Гърция-мечтата ми беше Метеора,струваше си!Предстои ми Турция...Есента-Охрид...Ще ми се да пообиколя доста места и потайно се надявам това да стане! :clap:

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

В Румъния,Унгария,Чехия и Словакия !

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Живяла съм в Германия две години,обиколила съм цяла Италия и определено това е моята любима държава.Ходила съм в Австрия,Чехия,Хърватско,Словакия,Турция ,Гърция и може би аз съм единствената която не харесва Испания,но какво да се прави някак си Барселона не можа да ме грабне.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

В Турция, Франция ( Париж, Реймс ), Австрия ( Виена, Залцбург ) и Германия ( Мюнхен ) :scared:

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Добавете отговор

Можете да публикувате отговор сега и да се регистрирате по-късно. Ако имате регистрация, влезте в профила си за да публикувате от него.

Гост
Напишете отговор в тази тема...

×   Вмъкнахте текст, който съдържа форматиране.   Премахни форматирането на текста

Разрешени са само 75 емотикони.

×   Съдържанието от линка беше вградено автоматично.   Премахни съдържанието и покажи само линк

×   Съдържанието, което сте написали преди беше възстановено..   Изтрий всичко

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• Добави ново...

Информация

Поставихме бисквитки на устройството ви за най-добро потребителско изживяване. Можете да промените настройките си за бисквитки, или в противен случай приемаме, че сте съгласни с нашите Условия за ползване