Премини към съдържанието
  • Добре дошли!

Добре дошли в нашите форуми, пълни с полезна информация. Имате проблем с компютъра или телефона си? Публикувайте нова тема и ще намерите решение на всичките си проблеми. Общувайте свободно и открийте безброй нови приятели.

Моля, регистрирайте се за да публикувате тема и да получите пълен достъп до всички функции.

Препоръчан отговор

Здравейте, имам странен проблем при пускането на телефона Samsung galaxy ace s5830i, днеска у даскало си свалих скайп от Google Play, но се оказа доста бъгнат и реших да го изтрия до тук всичко - окей! След това реших да си сваля една игра, но нещо не можах да спра скайпа ии к'во се бъгна, че сам се рестартира телефона.. Не знам защо стана така, но спрях скайп и пуснах определената игра и по време на зареждането се спря.. Сега сам се рестартита дори не може да тръгне както трябва и ми изписва марката на телефона, чакам 1 минута и пак се рестартира.. Опитах hard reset, върнах фабрични настройки на телефона и пак не тръгва..

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Пробвайте да извадите картата памет (ако има), да видим дали ще има ефект.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Пробвайте да извадите картата памет (ако има), да видим дали ще има ефект.

Опитах, но няма ефект.. Пак си е така и не тръгва..

Идеи? :(

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Винаги ми е било интересно как им се прави рестор с фирмуер на тези андройди !

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Еми аз извадих батерията, след което натиснах home + lock + volume и се отваря едно меню там пише " Android system restore <3a> " и избираш кое ти трябва, на мен ми казаха, че от wipe data/ factory reset можело да се оправи, но аз като вляза там има 9 NO и едно Yes --delete all user data..

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Еми аз извадих батерията, след което натиснах home + lock + volume и се отваря едно меню там пише " Android system restore <3a> " и избираш кое ти трябва, на мен ми казаха, че от wipe data/ factory reset можело да се оправи, но аз като вляза там има 9 NO и едно Yes --delete all user data..

И направи ли factory reset?

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

'Delete all user data' е еквивалентно на Factory reset - трие се всичко от /data дяла, а виртуална или физическа карта памет в общия случай ще остане незасегната.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

И какво мога да направя, че да оправя телефона или няма да се получи нищо? Искам да знам, че да може да знам какво да правя..

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

И какво мога да направя, че да оправя телефона или няма да се получи нищо? Искам да знам, че да може да знам какво да правя..

Със сигурност ще намериш отговор на въпроса ТУК , но ще трябва повечко четене. :no-no:

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Със сигурност ще намериш отговор на въпроса ТУК , но ще трябва повечко четене. :no-no:

Имам тема там, но никой не пише - не знам защо..

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
публикувано (редактирано)

Така направи

1.Намери Custom Rom за твоя телефон

2.Намери Clock Work Mod Recovery за телефона ти

3.Инстанлирай си Clock Work Mod Recovery

4 Правиш Full Wipe

5 Избираш install from zip опцията и избираш .zip файла на Custom Rom-чето и го инстанлирваш .

6.Слагаш Linux Kernel-а

7.Инстанлирваш Gapps файла

8.Рестарт на устройството

Редактирано от Serious_Boss (преглед на промените)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Така направи

1.Намери Custom Rom за твоя телефон

2.Намери Clock Work Mod Recovery за телефона ти

3.Инстанлирай си Clock Work Mod Recovery

4 Правиш Full Wipe

5 Избираш install from zip опцията и избираш .zip файла на Custom Rom-чето и го инстанлирваш .

6.Слагаш Linux Kernel-а

7.Инстанлирваш Gapps файла

8.Рестарт на устройството

Благодаря, но няма как да кача файловете защото телефона не тръгва.. Зарежда само марката и после сам се рестартира..

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Благодаря, но няма как да кача файловете защото телефона не тръгва.. Зарежда само марката и после сам се рестартира..

Качи .zip файлове от custom rom-чето в root директорията на sd carta и от там в CWM RECOVERY-то и изпълняваш функцийте и си готов

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Имам тема там, но никой не пише - не знам защо..

А ти потърси ли там тема с подобен на твоя проблем?

А опита ли с търсачката?

Ако ставаше въпрос за Sony Xperia, отговорът ми би бил флашване на стоков ром с Flashtool (или поправка с Sony PC Companion или Sony Update Service [sEUS].

За Samsung не зная, но повтарям "Със сигурност ще намериш отговор на въпроса ТУК , но ще трябва повечко четене."

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Еми момчета АЗ не разбирам много-много от телефони, но не искам да го разваля.. Няма ли друг начин да го оправя, щот' съм чувал, че ако се опиташ да го флашнеш гаранцията ти изгаря ( ако нещо се тръгне добре ), принципно се струвах да не направя някоя грешка и после да не мога да я оправя.. Хм, чудно ми е от какво е този проблем..

PS. Nahalnik, потърсих и там, имаше няколко теми, но уви - никоя не ми помогна.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Влизаш в рекавърито (Volume up + home + power) с бутона за намаляне маркираш wipe data/factory reset, избираш го с хоум бутона, после избираш YES и проблема ти е решен. :) А проблема който имаш се нарича "bootloop" и е често срещан проблем при аднроид, причинява се поради различни причини.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Еми момчета АЗ не разбирам много-много от телефони, но не искам да го разваля.. Няма ли друг начин да го оправя, щот' съм чувал, че ако се опиташ да го флашнеш гаранцията ти изгаря ( ако нещо се тръгне добре ), принципно се струвах да не направя някоя грешка и после да не мога да я оправя.. Хм, чудно ми е от какво е този проблем..

Ти нямаш гаранция ,защото при Root на телефона гаранцията отпада,но при unroot можеш да излъжеш ,че имаш гаранция трябва да затриеш програмите за root и от списъка от Google Play Store-а

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Влизаш в рекавърито (Volume up + home + power) с бутона за намаляне маркираш wipe data/factory reset, избираш го с хоум бутона, после избираш YES и проблема ти е решен. :) А проблема който имаш се нарича "bootloop" и е често срещан проблем при аднроид, причинява се поради различни причини.

Еее, най-после нещо добро!

Въпроса ми е, че не мога да ти натисна някъде когато вляза в wipe data / reset factory, както споменах има около 9 реда само с NO, и има един Yes -- delete all user data и когато натисна на него работи, но когато натисна на другите редове ме изпраща пак в началото все едно съм натиснал пак Volume up + home + power.. Не може да стане Yes като другото, идеи?

Ти нямаш гаранция ,защото при Root на телефона гаранцията отпада,но при unroot можеш да излъжеш ,че имаш гаранция трябва да затриеш програмите за root и от списъка от Google Play Store-а

Как мога да затрия програмите, че съм сигурен че някоя програма е направила проблема..

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Еее, най-после нещо добро!

Въпроса ми е, че не мога да ти натисна някъде когато вляза в wipe data / reset factory, както споменах има около 9 реда само с NO, и има един Yes -- delete all user data и когато натисна на него работи, но когато натисна на другите редове ме изпраща пак в началото все едно съм натиснал пак Volume up + home + power.. Не може да стане Yes като другото, идеи?

Как мога да затрия програмите, че съм сигурен че някоя програма е направила проблема..

Не мога да разбера, когато избереш Yes се прави Factory reset. Има толкова много пъти NO за защита ако не знаеш какво правиш и без да искаш да изтриеш всичко. Yes се маркира с копчето за намаляне и после го избираш с хоум или ако не става пробвай с power бутона.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Аз ли не разбирам или.. Смисъл когато вляза в wipe data/ factory reset има едно такова

Android system recovery <3a>

Confirm wipe of all user data?

THIS CAN BE UNDONE.

NO

NO

NO

NO

NO

NO

NO

NO

Yes -- delete all user data

NO

NO

NO

И не мога да натисна или да избера NO-тата, мога само Yes - delete all use data и когато го натисна правя reboot за да рестартира ии пак има този проблем..

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
публикувано (редактирано)

Как да няма бе пич?

http://www.androidbg.com/forum/topic30313-rabota-s-odin-instalirane-na-stock-rom-samsung-galaxy-ace-gts5830i.html  - Това какво е според теб!?

Точно с тази програма можеш да си префлашнеш телефона и отново да заработи като хората.

Колегите тук ти обясняват как да се оправиш чрез Recovery,но ако не стане използвай ODIN и си префлашни телефончето,всичко е описано в линка горе!

Ама то иска четене,а не да пуснеш тема и да чакаш да ти обясняват 30 човека!

Редактирано от Костадин_91 (преглед на промените)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Точно тази тема видях, но когато натисна двете копчета за Volume и Power ми изпиза " Warring!! - A custom OS can use critical problems in your phone and installed programs. If you want do download a custom OS, press the voulme up key. Otherwise, press the volume. Down the key cancel. " ии когато натисна volume up ми се тегли нещо, но в темата не пише, че така трябва да стане или аз явно не съм разбрал нещо...

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Точно тази тема видях, но когато натисна двете копчета за Volume и Power ми изпиза " Warring!! - A custom OS can use critical problems in your phone and installed programs. If you want do download a custom OS, press the voulme up key. Otherwise, press the volume. Down the key cancel. " ии когато натисна volume up ми се тегли нещо, но в темата не пише, че така трябва да стане или аз явно не съм разбрал нещо...

Ами по този начин ще се префлашне телефона!Влез в темата прочети всичко НЯКОЛКО пъти и действай като спазваш Всички стъпки!

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Благодаря, а да попитам трябва ли да имам интернет, че явно не ми се сваля, а минаха 10-15 минути вече и има 0%, смисъл то пише

ODIN MODE

PRODUCT NAME: GT-S5831i

CUSTOM BIN DOWN: NO (0 counts)

CURRENT BIN: SAMSUNG OFFICIAL

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Благодаря, а да попитам трябва ли да имам интернет, че явно не ми се сваля, а минаха 10-15 минути вече и има 0%, смисъл то пише

ODIN MODE

PRODUCT NAME: GT-S5831i

CUSTOM BIN DOWN: NO (0 counts)

CURRENT BIN: SAMSUNG OFFICIAL

Ами пусни и нет де!Не съм работил с тази програма(нямам Самсунг) ,но просто и пусни нет.

Свалил ли си необходимия фърмуер и версията на програмата същата като оказаната в ръководството ли е?

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Добавете отговор

Можете да публикувате отговор сега и да се регистрирате по-късно. Ако имате регистрация, влезте в профила си за да публикувате от него.

Гост
Напишете отговор в тази тема...

×   Вмъкнахте текст, който съдържа форматиране.   Премахни форматирането на текста

Разрешени са само 75 емотикони.

×   Съдържанието от линка беше вградено автоматично.   Премахни съдържанието и покажи само линк

×   Съдържанието, което сте написали преди беше възстановено..   Изтрий всичко

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• Добави ново...