Премини към съдържанието
  • Добре дошли!

Добре дошли в нашите форуми, пълни с полезна информация. Имате проблем с компютъра или телефона си? Публикувайте нова тема и ще намерите решение на всичките си проблеми. Общувайте свободно и открийте безброй нови приятели.

Моля, регистрирайте се за да публикувате тема и да получите пълен достъп до всички функции.

Телефона ми не тръгва?

Препоръчан отговор

Абе пич извади си батерията както каза и после като си стигнал до factory reset го направи няма да стане нищо особено после и restore ако не се е оправилро от reset - a.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Ами пусни и нет де!Не съм работил с тази програма(нямам Самсунг) ,но просто и пусни нет.

Свалил ли си необходимия фърмуер и версията на програмата същата като оказаната в ръководството ли е?

Как да пусна интернет, като дори не ми тръгва телефона, бе, човек, ти шегуваш ли се?

Стигнах до там където пише " натиснете двете копчета volume и power " там ми се показва едно меню и за да избера да продължа трябва да натисна и тогава ми излиза

ODIN MODE

PRODUCT NAME: GT-S5831i

CUSTOM BIN DOWN: NO (0 counts)

CURRENT BIN: SAMSUNG OFFICIAL

и под него иконката на андроид и пак под него Downloading.. и Do not turn off target!!

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Как мога да затрия програмите, че съм сигурен че някоя програма е направила проблема..

Настройки - приложения от там избираш това което искаш да изтриеш и си готов.

За да свалиш която и да е програма ти е нужен интернет.

Явно от доста време ръчкаш андроида, включи го да се зареди.

П.П и по нежно с андроидчето :)

Редактирано от Nemeria (преглед на промените)
Линк към коментара
Сподели в други сайтове

O, bovе мой, а Вие не четете ли или пишете к'вот ви дойде у главата? Как ще вляза в настройки като телефона не ми тръгва?

Иска интернет - е как да пусна интернета, то телефона не ми тръгва, а вие да пусна интернета,, Вложих го в зарядното и нищо..

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

O, bovе мой, а Вие не четете ли или пишете к'вот ви дойде у главата? Как ще вляза в настройки като телефона не ми тръгва?

Иска интернет - е как да пусна интернета, то телефона не ми тръгва, а вие да пусна интернета,, Вложих го в зарядното и нищо..

Спокойно, нека да мине малко време да се зареди батерията. Не те съветвах просто направих уточнения, телефончето е много готино, но за всяка операция й е нужно време.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Хмммм, отидох при интернета - нищо, почаках малко пак нищо..

Сложих го в компютъра и ми изписа " USB Driver not recognized " и не знам дали трябва да добавя драйвъри..

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Силно препоръчвам хора, които нямат Samsung с Android, и не са се занимавали с флашване на такива устройства, да не дават съвети!!! Че вече прочетох достатъчно глупости.

(Редакция на мнението) Като размислих, тези инструкции няма да ти свършат работа. Не можеш да инсталираш custom ROM през Recovery на блокирал телефон.

Предварително трябва да си набавиш новия софтуер, който ще инсталираш.

Трябва предварително да си го свалил от Интернет на компютъра си, а не от телефона, още повече в Download режим. Освен това, трябва да имаш и драйвери (най-добре е да инсталираш Kies), както и програмата Odin, с която става същинското флашване.

И - пожелавам ти късмет. Защото ми се струва, че не разбираш много от нещата, и рискуваш съвсем да си брикнеш телефона. По-добре намери някой, който знае какво прави. Дори и срещу заплащане.

ПП. Смяната на версията на Android, или руутването на телефона не премахва гаранцията. Лично изпробвано от мен.

Редактирано от RudeBoy (преглед на промените)
Линк към коментара
Сподели в други сайтове

публикувано (редактирано)

Благодаря много, наистина ми помогна!

А може ли да попитам как да свържа телефона с компютъра, когато не мога да си пусна телефона?

PS. Има ли някъде видео урок как се прави това, че не знам кой разбира просто..

Редактирано от Slutinbedx (преглед на промените)
Линк към коментара
Сподели в други сайтове

1) Инсталираш Kies на компютъра - той ще ти осигури драйвери.

2) Намираш си новият Android, който ще инсталираш - най-добре е някой стоков ROM, след като целта ти е просто да си възстановиш работата на телефона.

3) Стартираш Odin - програмата, която прави флашването.

4) Пускаш телефона в Download режим - със задържане на Volume down и Power. На екрана ще ти излезе жълтия триъгълник.

5) Свързваш го към компютъра с USB кабел, и гледаш дали ще се разпознае от Odin.

6) Избираш в Odin новия Android, слагаш отметка на Re-Partition, цъкаш на Start, и стискаш палци нещо да не се прецака  :) .

Така процедирам с моя Samsung Galaxy Tab. За твоя телефон може да е по-различно, не знам. В Androidbg 100% го има описано, ама на теб май не ти се чете ... 

ПП. Това е темата за твоя модел.

Редактирано от RudeBoy (преглед на промените)
Линк към коментара
Сподели в други сайтове

1) Инсталираш Kies на компютъра - той ще ти осигури драйвери.

2) Намираш си новият Android, който ще инсталираш - най-добре е някой стоков ROM, след като целта ти е просто да си възстановиш работата на телефона.

3) Стартираш Odin - програмата, която прави флашването.

4) Пускаш телефона в Download режим - със задържане на Volume down и Power. На екрана ще ти излезе жълтия триъгълник.

5) Свързваш го към компютъра с USB кабел, и гледаш дали ще се разпознае от Odin.

6) Избираш в Odin новия Android, слагаш отметка на Re-Partition, цъкаш на Start, и стискаш палци нещо да не се прецака  :) .

Така процедирам с моя Samsung Galaxy Tab. За твоя телефон може да е по-различно, не знам. В Androidbg 100% го има описано, ама на теб май не ти се чете ... 

ПП. Това е темата за твоя модел.

Същия този линк съм му го дал няколко поста по-назад!Но ти си му го описал и тук,улеснил си го,което е много добре.Дано сега си оправи телефончето.

Поздрави и лек ден на всички!

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

А да попитам тъй като се чудя дали има начин да се ъпдейтна Андроида до 2.3.7 ( телефона е 2.3.6 ) ?

PS. А къде мога да намеря този нов андроид? :)

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

А да попитам тъй като се чудя дали има начин да се ъпдейтна Андроида до 2.3.7 ( телефона е 2.3.6 ) ?

PS. А къде мога да намеря този нов андроид? :)

xda

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

• 4 години по-късно...

Здравей, Как точно си реши проблема колега? Имам абсолютно същия проблем след толкова време... Чета, че проблема идва от софт ъпдейти на Гугъл... Аз съм със Самсунг Галакси Нексус.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

• 2 седмици по-късно...

Добавете отговор

Можете да публикувате отговор сега и да се регистрирате по-късно. Ако имате регистрация, влезте в профила си за да публикувате от него.

Гост
Напишете отговор в тази тема...

×   Вмъкнахте текст, който съдържа форматиране.   Премахни форматирането на текста

Разрешени са само 75 емотикони.

×   Съдържанието от линка беше вградено автоматично.   Премахни съдържанието и покажи само линк

×   Съдържанието, което сте написали преди беше възстановено..   Изтрий всичко

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• Разглеждащи това в момента   0 потребители

• Няма регистрирани потребители разглеждащи тази страница.
  • Добави ново...

Информация

Поставихме бисквитки на устройството ви за най-добро потребителско изживяване. Можете да промените настройките си за бисквитки, или в противен случай приемаме, че сте съгласни с нашите Условия за ползване