Премини към съдържанието
kok4o

Microsoft.Windows.XP.Media.Center.Edition.2005.

Препоръчан отговор

Ако някой се е срещал с това животно нека драсне някой ред за него.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
    Сподели в други сайтове

Ако някой се е срещал с това животно нека драсне някой ред за него.

<{POST_SNAPBACK}>

Цък

Сподели този отговор

Линк към този отговор
    Сподели в други сайтове

От година и три месеца съм с него без да преинсталирам. Не ми е създавал никакви проблеми. Е има си някои малки бъгове както всеки уиндоус, които може и да са причинени от някои програми. Твърде малки са за да търся каква е причината. Иначе си има SP2, DirectX9, Media Player10 вградени в него. Мисля да го сменя чак с Vista когато излезе.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
    Сподели в други сайтове

То е ясно ,че основата е XP .

Само неможах да разбера защо нямаше windows installer 3.1 към него

Но не е лош ползвам го вече 3 месеца

доволен сам от него ,е разкарах му половината глупости

разни конвентори ,танцуващи девойки и CD бърнери .Но има и смислени неща който оставих .

И аз мисля да го сменя със Vista или XP 64 бит CPU Windows ,но невярвам в близко бъдеще да има бум на този тип софтуер за да се излъжа да инстална 64 XP .

моя съвет е да прочетеш какво ще ползваш на тази версия и да решиш дали да инсталираш.Защото ,ако не ползваш екстрите на Media Center-a по-добре си остани със нормално XP

Сподели този отговор

Линк към този отговор
    Сподели в други сайтове

Аз го имах инсталирано на компютъра това релийзче на Уин-а, добро беше има някоя и друга тема в повече от Професионал, като цяло го водя "по-красивият" Професионал cool.gif !

Сподели този отговор

Линк към този отговор
    Сподели в други сайтове

за мен този Win беше пълен боклук! Това мнение явно произхожда от това че го пробвах на доста слаба машинка на която вари ИДЕАЛНО обикновенно XP но този имаше 1000 боклука вградени в него които изобщо не ми трябваха и го забавиха доста яко! Избора е твой ти решаваш но ако е за слаба машинка ( под 1гхр) по-добре недейййй :speak:

Сподели този отговор

Линк към този отговор
    Сподели в други сайтове

Аз в момента съм с него на домашня(P4 -1.7ghz/256ram/40hdd) и на лаптопа (Celeron M 1.5GHZ/512ram/40hdd) и работи супер без да забива, но както каза korn този уин е за по-мощни машини.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
    Сподели в други сайтове

Регистрирайте се или влезете в профила си за да коментирате

Трябва да имате регистрация за да може да коментирате това

Регистрирайте се

Създайте нова регистрация в нашия форум. Лесно е!

Нова регистрация

Вход

Имате регистрация? Влезте от тук.

Вход

Информация

Този сайт използва бисквитки (cookies), за най-доброто потребителско изживяване. С използването му, вие приемате нашите Условия за ползване.