Премини към съдържанието

Препоръчан отговор

Искам да попитам ако някои има малко нерви да обясни за тази програма значи. ТВ тунера е pixelviewл и съм сложил тая програма на пц то и изкарвам каналите, няма да говоря за качеството, което е супер отвратително. Трябва ми да запиша едно предаване. Качеството може да не е the best но ми трябва звук, а това записва звука от микрофона. Някои може ли да обясни подробно как се оправя звука и картината поне малко да стане прилична че нищо с нищо се не вижда, а и ка какъв формат трябва да се съхрани за да не стане 100 гб час. Ще съм много благодарен ако някои сложи картинки, извинявам се за претенците но да е по сигорно че съм разбрал.

А четох другите теми имаше една на руски от него нищо не разбрах правих там кво пише но нищо нес стана.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
    Сподели в други сайтове

С кабел вземаш звука от ТВ-картата и го свързваш с входа на микрофона(или line in). Програмата не съм я ползвал но си инсталирай VirtualDub. Пускаш го на Capture и можеш да го нагласиш да записва. Ако искаш и едновремено да ти компресира видео-файла ти трябва компютър минимум 2 GHz(Pentium, с AMD не съм работил) и поне 512 RAM за да може да става в реално време и разбира се свободно дисково пространство. Разбира се това понятие "реално време" е относително и зависи от размера на записваната картина и от много други неща.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
    Сподели в други сайтове

Ще ти препоръчам една друга програма - WinDVR. Ползвам и двете, но fly 2000 tv единствено поради една причина - удобните контроли, та от леглото мога да ползвам мишката като дистанционно и да сменям програми със скрола

Сподели този отговор

Линк към този отговор
    Сподели в други сайтове

Баш да вкараш звука от тв картата в микрофона не ти го препоръчвам.Да го вкараш в line in има смисъл ,ако тв картата не е свързан като хората при монтажа.

red dog не си писал с коя версия си на FLY 2000.

По въпроса за звука отиваш на Settings Audio ,където имаш Record Source и посочваш правилния.

Записът го прави във формат MPEG 1 или 2.

За картината не мога нищо да кажа - зависи от драйвъри ,експерименти,филтри и настройките в Settings Hardware,които не са еднакви за всички модели тунери.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
    Сподели в други сайтове

Регистрирайте се или влезете в профила си за да коментирате

Трябва да имате регистрация за да може да коментирате това

Регистрирайте се

Създайте нова регистрация в нашия форум. Лесно е!

Нова регистрация

Вход

Имате регистрация? Влезте от тук.

Вход

Информация

Този сайт използва бисквитки (cookies), за най-доброто потребителско изживяване. С използването му, вие приемате нашите Условия за ползване.