Премини към съдържанието
wertikal

Търся програма за IrDA и софтуер за Simens CFX65

Препоръчан отговор

Програма за IrDA и софтуер за Simens CFX65.Искам да сваля снимки от телефона на РС-то.Благодаря на всеки който ми помогне.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Програма за IrDA и софтуер за Simens CFX65.Искам да сваля снимки от телефона на РС-то.Благодаря на всеки който ми помогне.

<{POST_SNAPBACK}>

Програма за IrDA не ти трябва, а само драйвери.След това си инсталираш фирменият софтуер за твоя телефон който можеш да смъкнеш ето ТУК и трябва да стане. Аз лично съм работил само с Нокиа, но го правя по абсолютно същия начин. Надявам се и при Siеmens да е така.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Аз използвам телефон с марака "Simens" и за връзка с компютъра използвам IrDA но за инсталация са необходими само драйверите към самия адаптер. Разпознаването става автоматично. В някои случай даже не е необходим и фирмения софтуер на Simens, тъй като РС-то разпознава телефона без проблем и работата е много улеснена. Софтуера е само за разширяване функциите - обработка на (адресен указател, SMS съобщения и др.), сам можеш да прецениш кое ти върши най-добра работа. cool.gif

<{POST_SNAPBACK}>

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Най добре си купи Bluetooth много по лесно е и става за много повече неща отколкото червения порт а и е сигурно като телефона го има да тръгва а не да купиш порта и след това да се окаже че не поддържа твоя телефон.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Регистрирайте се или влезете в профила си за да коментирате

Трябва да имате регистрация за да може да коментирате това

Регистрирайте се

Създайте нова регистрация в нашия форум. Лесно е!

Нова регистрация

Вход

Имате регистрация? Влезте от тук.

Вход

Информация

Този сайт използва бисквитки (cookies), за най-доброто потребителско изживяване. С използването му, вие приемате нашите Условия за ползване.