CNA69

3D и Панасоник Виера

5 мнения в тази тема

Имам Панасоник Виера 3 д телевизор и имам следния проблем. При пускане  на филм през компа и HDMI кабел 3Д ефект няма /пускам с КМ плеар/ тествани са няколко кабела ефект няма.

Вината според мене е в кабела в България се продават боклуци.Ще помоля все пак ако някой е тествал видеоплеар за 3Д да ми пише.

Като пусна филма през флашка или DLNA сървър 3Д е перфектно но нанайси субтитри. Пробвах какво ли не и не тръгват. Помогнете със съвет как да пусна качествено 3д през компа , какъв кабел и плеар да ползвам? Видеокартата ми е ATI 7770 HD.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
    Сподели в други сайтове

Хлапетиите, хайде по-полека с квалификациите че продаваните неща като кабели са боклужи. Има и такива, обикновено са най-евтините, но ефекта е друг.За плеър - Stereoscopic player

1 човек харесва това

Сподели този отговор

Линк към този отговор
    Сподели в други сайтове

Имам Панасоник Виера 3 д телевизор и имам следния проблем. При пускане  на филм през компа и HDMI кабел 3Д ефект няма /пускам с КМ плеар/ тествани са няколко кабела ефект няма.

Вината според мене е в кабела в България се продават боклуци.Ще помоля все пак ако някой е тествал видеоплеар за 3Д да ми пише.

Като пусна филма през флашка или DLNA сървър 3Д е перфектно но нанайси субтитри. Пробвах какво ли не и не тръгват. Помогнете със съвет как да пусна качествено 3д през компа , какъв кабел и плеар да ползвам? Видеокартата ми е ATI 7770 HD.

След като имаш проблем само от компютър, ще трябва да отговориш на малко въпроси. И аз 2-ва дена си блъсках главата с този проблем. KM plear финал пуска 3D. По старите версии цъ.

Фона на работен плод с иконките, пълнили цялата рамка на тв-то или има празна черна рамка?  След пускането на филм, настройки за 3D на плеара не се пипат- плейва се в две картини и от телевизора събираш образа.

Пробвах с два кабела, единия е на 4-5години от старо ДВД и с двата кабела работи отлично. Ако до тук всичко ти е на ред, провери в тв-то има ли настройка на 3D за (ляво,дясно-дясно,ляво). При едното има дълбочина, при другото всичко изпъква и освен, че няма видим ефект, се разваля и качеството. Почва да дразни на очите при продължително гледане.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
    Сподели в други сайтове

публикувано (редактирано)

Николета благодаря за помоща!Проблема се оказа софтуерен.Остава да намеря добър плеер и всичко ще е ОК!

Хлапетиите, хайде по-полека с квалификациите че продаваните неща като кабели са боклужи. Има и такива, обикновено са най-евтините, но ефекта е друг. За плеър - Stereoscopic player

На 42 години са ме наричали всякък но не  и хлапе ;)

Редактирано от CNA69 (преглед на промените)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
    Сподели в други сайтове

Николета благодаря за помоща!Проблема се оказа софтуерен.Остава да намеря добър плеер и всичко ще е ОК!

На 42 години са ме наричали всякък но не  и хлапе ;)

спука :д

Сподели този отговор

Линк към този отговор
    Сподели в други сайтове

Регистрирайте се или влезете в профила си за да коментирате

Трябва да имате регистрация за да може да коментирате това

Регистрирайте се

Създайте нова регистрация в нашия форум. Лесно е!

Нова регистрация

Вход

Имате регистрация? Влезте от тук.

Вход