CNA69

3D и Панасоник Виера

5 мнения в тази тема

Имам Панасоник Виера 3 д телевизор и имам следния проблем. При пускане  на филм през компа и HDMI кабел 3Д ефект няма /пускам с КМ плеар/ тествани са няколко кабела ефект няма.

Вината според мене е в кабела в България се продават боклуци.Ще помоля все пак ако някой е тествал видеоплеар за 3Д да ми пише.

Като пусна филма през флашка или DLNA сървър 3Д е перфектно но нанайси субтитри. Пробвах какво ли не и не тръгват. Помогнете със съвет как да пусна качествено 3д през компа , какъв кабел и плеар да ползвам? Видеокартата ми е ATI 7770 HD.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
    Сподели в други сайтове

Хлапетиите, хайде по-полека с квалификациите че продаваните неща като кабели са боклужи. Има и такива, обикновено са най-евтините, но ефекта е друг.За плеър - Stereoscopic player

1 човек харесва това

Сподели този отговор

Линк към този отговор
    Сподели в други сайтове

Имам Панасоник Виера 3 д телевизор и имам следния проблем. При пускане  на филм през компа и HDMI кабел 3Д ефект няма /пускам с КМ плеар/ тествани са няколко кабела ефект няма.

Вината според мене е в кабела в България се продават боклуци.Ще помоля все пак ако някой е тествал видеоплеар за 3Д да ми пише.

Като пусна филма през флашка или DLNA сървър 3Д е перфектно но нанайси субтитри. Пробвах какво ли не и не тръгват. Помогнете със съвет как да пусна качествено 3д през компа , какъв кабел и плеар да ползвам? Видеокартата ми е ATI 7770 HD.

След като имаш проблем само от компютър, ще трябва да отговориш на малко въпроси. И аз 2-ва дена си блъсках главата с този проблем. KM plear финал пуска 3D. По старите версии цъ.

Фона на работен плод с иконките, пълнили цялата рамка на тв-то или има празна черна рамка?  След пускането на филм, настройки за 3D на плеара не се пипат- плейва се в две картини и от телевизора събираш образа.

Пробвах с два кабела, единия е на 4-5години от старо ДВД и с двата кабела работи отлично. Ако до тук всичко ти е на ред, провери в тв-то има ли настройка на 3D за (ляво,дясно-дясно,ляво). При едното има дълбочина, при другото всичко изпъква и освен, че няма видим ефект, се разваля и качеството. Почва да дразни на очите при продължително гледане.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
    Сподели в други сайтове

публикувано (редактирано)

Николета благодаря за помоща!Проблема се оказа софтуерен.Остава да намеря добър плеер и всичко ще е ОК!

Хлапетиите, хайде по-полека с квалификациите че продаваните неща като кабели са боклужи. Има и такива, обикновено са най-евтините, но ефекта е друг. За плеър - Stereoscopic player

На 42 години са ме наричали всякък но не  и хлапе ;)

Редактирано от CNA69 (преглед на промените)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
    Сподели в други сайтове

Николета благодаря за помоща!Проблема се оказа софтуерен.Остава да намеря добър плеер и всичко ще е ОК!

На 42 години са ме наричали всякък но не  и хлапе ;)

спука :д

Сподели този отговор

Линк към този отговор
    Сподели в други сайтове

Регистрирайте се или влезете в профила си за да коментирате

Трябва да имате регистрация за да може да коментирате това

Регистрирайте се

Създайте нова регистрация в нашия форум. Лесно е!

Нова регистрация

Вход

Имате регистрация? Влезте от тук.

Вход

• Известия

• Калин Карабойчев

Бъди специален, вземи своя VIP Абонамент   14.06.2016

Със своя VIP Абонамент получаваш:  Форум без никакви реклами.  5 пъти повече точки репутация, с които да гласуваш.  Табелка Специален потребител под аватара си.  Възможност да съхраняваш до 1000 лични съобщения в пощата си.  Специален различен цвят на ника ти, който те отличава от останалите.  До 50 мегабайта пространство за прикачване на файлове.  Използваш търсачката без да чакаш между честите търсения.  Възможност да отваряш и затваряш своите теми.  2 снимки, 3 линка и 5 реда в подписа ти.  Възможност да създаваш теми с Анкети в тях.  Възможност да прикачваш файлове към личните си съобщения.  Не чакаш между честите изпращания на лични съобщения.  Достъп до специален VIP форум, в който можеш да се включиш в дискусии с администрацията на форума относно нововъведения и нови услуги касаещи целия сайт и форум. Не чакай, бъди специален Поръчай сега!
                             VIP - 3 месеца                         VIP - 1 година        5.00 EUR с ДДС                      10.00 EUR с ДДС
    • Разглеждащи в момента   0 потребители

Няма регистрирани потребители разглеждащи тази страница.

• Дарение