Премини към съдържанието
rainov

Проблем с Taskbar-а-изчезна

Препоръчан отговор

Здравейте! Сутринта като си включих компютъра таскбара липсваше. Операционната система е Windows XP SPX. Справка

Вечерта не съм инсталирал, нито съм деинсталирал програми. Tаскбара няма отметка на autohide taskbar, така че не е това. Благодаря на всички, които ще се включат в решаването на "загадката" :) Поздрави, rainov!

Сподели този отговор

Линк към този отговор
    Сподели в други сайтове

Мерси за отговора, но се оправих сам. Имах инсталиран ObjectDock и той е забранил на Windows taskbar да се появява, не знам как е станало, инсталиран е заедно с windows-а а чак сега прави проблем. Благодаря все пак. Поздрави, rainov!

Редактирано от rainov (преглед на промените)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
    Сподели в други сайтове
    Здравейте! Сутринта като си включих компютъра таскбара липсваше. Операционната система е Windows XP SPX. Справка

Вечерта не съм инсталирал, нито съм деинсталирал програми. Tаскбара няма отметка на autohide taskbar, така че не е това. Благодаря на всички, които ще се включат в решаването на "загадката"  :)  Поздрави, rainov!

<{POST_SNAPBACK}>

И на мене тей ама сега като дадохте тея линкове се оправих :):speak:

Сподели този отговор

Линк към този отговор
    Сподели в други сайтове

Регистрирайте се или влезете в профила си за да коментирате

Трябва да имате регистрация за да може да коментирате това

Регистрирайте се

Създайте нова регистрация в нашия форум. Лесно е!

Нова регистрация

Вход

Имате регистрация? Влезте от тук.

Вход

Информация

Този сайт използва бисквитки (cookies), за най-доброто потребителско изживяване. С използването му, вие приемате нашите Условия за ползване.