Премини към съдържанието

Препоръчан отговор

доста съм зарибен по FPS игри и реших да си изтегля блек опс 2, минах всички мисии и сега няма какво да правя. За това реших да потърся крак за multiplayer, но не мога да открия. Изтеглих няколко, но файловете са заключени и ми трябва паролата, а за да взема паролата трябва да мина някакъв "survey". Имам MW3 и след като я превъртях си свалих крак, но за black ops 2 не мога да открия. Някой намерил ли е работещ и безплатен крак за Black ops 2 multiplayer?

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

пич няма и да намериш и аз се убих от търсене 4 дена ама никакав резултат, изтегли си battlefield bad company 2 там може да си я направиш да играеш мулти .. Графиката пак е реална като блак опса

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Xaxaxaxa кат толко те кефи си я купи ;) дано някои ден да не може да се играят пиратски игри

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Много се ядосвам на такива хора като автора.... Искаш много някоя игра, но така и не отделяш някои лев.. И сега не ми казвай, че нямаш пари, защото всеки ден давате за цигари, кафета по 10 лева... Защо винаги българите гледат на аванта.... Защото им се свиди да дават някой лев, но пък от друга страна много му се играело.. Хайде стига циври..... Като ти се играе сабири някой лев и я купи.... А вече ако  не ти се дават пари значи нямаш толкова мерак колкото изглежда... ;]

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

доста съм зарибен по FPS игри и реших да си изтегля блек опс 2, минах всички мисии и сега няма какво да правя. За това реших да потърся крак за multiplayer, но не мога да открия. Изтеглих няколко, но файловете са заключени и ми трябва паролата, а за да взема паролата трябва да мина някакъв "survey". Имам MW3 и след като я превъртях си свалих крак, но за black ops 2 не мога да открия. Някой намерил ли е работещ и безплатен крак за Black ops 2 multiplayer?

Скоро излиза крак за Black Ops II. Когато стане, ЛС.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Скоро излиза крак за Black Ops II. Когато стане, ЛС.

Излезна ли вече крака ако го имаш пиши на лс  :)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

За това има Origin и Steam  :) Предполагам играта не е толкова скъпа
2.10 Забранено е публикуването и разпространението на незаконен софтуер като кракове, пачове, серийни номера и произведения защитени с авторски права (филми, музика снимки и други), както и заявките за такива.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Добавете отговор

Можете да публикувате отговор сега и да се регистрирате по-късно. Ако имате регистрация, влезте в профила си за да публикувате от него.

Гост
Напишете отговор в тази тема...

×   Вмъкнахте текст, който съдържа форматиране.   Премахни форматирането на текста

Разрешени са само 75 емотикони.

×   Съдържанието от линка беше вградено автоматично.   Премахни съдържанието и покажи само линк

×   Съдържанието, което сте написали преди беше възстановено..   Изтрий всичко

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• Разглеждащи това в момента   0 потребители

Няма регистрирани потребители разглеждащи тази страница.

• Горещи теми в момента

• Подобни теми

• от Darkness1325
      Добър ден, искам да попитам някой, който се е сблъсквал с китари Karina, дали е доволен? На добра цена са, но не знам какъв звук вадят. Мнения? 
    • от xXx*Triple*xXx
      Добър ден и за много години !!! Имам запитване относно Facebook което забелязвам от скоро се случва и мисля,че е странно,защото преди никога не съм получавал това От 1 2 седмици забелязвам когато цъкна на графата Настройки -> Сигурност и Влизане -> See Recent Emails From Facebook -> ми показва ето тези работи всяко е с различна дата и час (естествено,че няма да копирам целия текст с датата и часа и останалите)
      Email subject
      влезте във Facebook с едно щракване
      А когато вляза в пощата ми има писма с следното :
      we noticed you're having trouble logging into your account. if you need help, click the button below and we'll log you in. log in with one click why did you receive this email? there was an unsuccessful login attempt on your account.
      А сега въпроса ? Трябва ли да се притеснявам излишно да си набивам някъв филм,че някой се опитва да ми разбере паролата и да влезе в Facebook-a или просто това е някъв от поредните им бъгове ? Сигурен съм,че все ще има някой който да е получавал такива писма или ако не той някой техен роднина/приятел и т. н. и да знае нещо по въпроса ? Мерси за отделеното време и лек ден

• от Hero_ Zero75
      Искам да дискутирам с вас два важни въпроса за PvE/Save the World
      Дали PvE/Save the World ще стане част от Battle Royale
      И/Или
      Кога PvE/Save the World ще стане безплатен
    • от xXx*Triple*xXx
      Добър ден !!! Имам питане относно въпросните EVENT ID посочени по горе в заглавието Windows 7 Ultimate 64bit (ако е нужно да се знае)
      EVENT 7038 -
      Услуга upnphost не може да влезе като NT AUTHORITY\LocalService с текущо конфигурираната парола, поради следната грешка:
      Заявката не се поддържа.
      За да осигурите правилното конфигуриране на услугата, използвайте конзолната добавка за услуги в конзолата на Microsoft за управление (MMC).
      EVENT ID 7000 - Услуга UPnP Device Host не може да бъде стартирана поради следната грешка:
      Услугата не стартира поради неуспешно влизане.
      EVENT ID 10005 - DCOM got error "1069" attempting to start the service upnphost with arguments "" in order to run the server:
      {204810B9-73B2-11D4-BF42-00B0D0118B56}

• от xXx*Triple*xXx
      Добър ден От известно време (2-3месеца)забелязвам в Event Viewer където е отметката Error ми излиза едно - Schannel : The following fatal alert was received: 40. Търсил съм из разни форуми да опитам да разбера за кво иде реч от какво се получава този error но като цяло не намерих нищо което да ми е от полза И за това мисля,че е време да се обърна за запитване към вас ако някой тук знае нещо да сподели
  • Дарение

• Добави ново...

Информация

Поставихме бисквитки на устройството ви за най-добро потребителско изживяване. Можете да промените настройките си за бисквитки, или в противен случай приемаме, че сте съгласни с нашите Условия за ползване