kirilsp2

Как се форматира хард диск?

3 мнения в тази тема

Здравейте ,изчетох няколко теми относно как да форматираш хард диск, обаче там е обеснено по такъв начин по, който немога да разбера нищо.. думи като биос или партишън не ми говорят нищо..искам да си форматирам диска, за да премина от windows 7 на xp ,но като вкарам диска и цъкна инсталирай ми излиза съобщение и се казва ,че неможе да се извърши ,защото има по нова серсия на windows..моля помагайте ,че положение е много зле

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Здравейте ,изчетох няколко теми относно как да форматираш хард диск, обаче там е обеснено по такъв начин по, който немога да разбера нищо.. думи като биос или партишън не ми говорят нищо..искам да си форматирам диска, за да премина от windows 7 на xp ,но като вкарам диска и цъкна инсталирай ми излиза съобщение и се казва ,че неможе да се извърши ,защото има по нова серсия на windows..моля помагайте ,че положение е много зле

Инсталиране и преинсталиране на Win 7

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Положението е да извикаш някой да ти го направи. След като не си навътре в нещата не се захващай. Първо трябва да се почете малко, да се пита за нещата, които не са ти ясни и после да правиш каквото ще правиш. Не е нужно да форматираш хард диска, за да минеш на XP. И защо трябва да минеш на XP след като имаш инсталирана седмица?

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Регистрирайте се или влезете в профила си за да коментирате

Трябва да имате регистрация за да може да коментирате това

Регистрирайте се

Създайте нова регистрация в нашия форум. Лесно е!

Нова регистрация

Вход

Имате регистрация? Влезте от тук.

Вход

• Подобни теми

• Проблем със usage на процесор и рам памет
      от Vanio557
      Здравейте. Имам що-годе стабилен компютър за gaming. Процесорът ми е i5-4570, видеокартата GTX 650 1GB и имам 8Gb рам памет Kingston HyperX. От доста време имам проблем с рам паметта. Когато има отворена игра и браузър, рам паметта ми е на 70-80% usage. Наскоро забелязах, че и процесорът ми се натоварва страшно много дори да не играя тежки игри. Когато съм в игра процесорът ми е стигал и до 100% usage. Освен това когато съм в игра вентилаторчето на видео картата ми автоматично си усилва скоростта на въртене, което не знам дали е добре за видео картата в дългосрочен план. Проблемът с видео картата и процесорът ми е отскоро. Играя diablo 3, която не е никак тежка игра и не би трябвало да имам проблем. Ако някой е имал подобни проблеми или знае какво ги причинява нека сподели. Използвам win7 ultimate 64-bit.
    • Проблеми при инсталиране на Windows 7
      от mimincetu7
      Здравейте, отново! Бих искала да ви попитам как да преинсталирам компютъра си добре и да се отърва от предишните ми проблеми които съм имала. Пробвах да си преинсталирам компютъра като сложих диска и рестартирах компютъра. Форматирах двата диска но нищо. Бихте ли ми помогнали да си го оправя така че все едно е бил на сервиз? Така все едно никаква преинсталация не правя само където приложенията ми се загубват но за нищо  Благодаря ви предварително. Това ми е много спешно!!! 
    • Проблем с компютар
      от Niksanae
      Здравейте имам проблем с компютара ми!
      Когато цъкна на старт менюто и избирам да го хибридизирам вместо да го изключвам!
      След известно време натискам Power-бутона зарежда Bios-а след това зарежда Windows-a влиза на десктопа и забива!?
      След това рестартирам защото е забил и нищо не става около 10 мин съм чакал да видя дали ще стане нещо и дали ще се оправи. След рестарта зарежда биоса до  монета в който трябва да стартира Windows-а се ресва на ново и така все едно няма записан Windows?
      Поставям DVD с Windows, Boot-вам и след това цъкам да го поправя, сканира за Recovery съответно не намира точка за връщане и рестартирам след това успява да стартира като явно изчита windows файлове от DVD-то!

Машината е старичка
      Дъно: gigabyte ga-ma68vm-s2
      Ram: DDR2 1GB
      Процесор: AMD Athlon(tm) 3500+  2.20Ghz
      Видео процесор: ATI Radeon X1200 
      Става въпрос за Windows 7 SP1
      Преди това бях слагал Windows 10 само за да го тествам и го върнах на W7

• Проблеми при Инсталация на Windows 7
      от mimincetu7
      Здравейте. Сега съм със Windows 10 но много не ми харесва и искам да си върна Windows 7, защото не мога да върна компютъра към по стара компилация. Имам следния проблем: Когато започна да инсталирам WIndows 7 и актулизациите да ми се свалят не става. Пише че Windows не може да актулизира файловете и пише да се рестартира инсталационната програма понеже я зареждам с Daemon Tools. Код на грешката: 0x6. Какво да правя сега
    • Link: Windows Repair (All In One) 3.8.1
      от URIEL
      Tweaking.com - Windows Repair е инструмент, който ще ви помогне да оправите по–голямата част от проблеми свързани с Windows.С Tweaking.com - Windows Repair можете да възстановите първоначалните настройки на Windows.

https://www.youtube.com/watch?v=-kFkA8yCdOU
      Разработчик: Tweaking.com Официален сайт:http://www.tweaking....all_in_one.html For Windows XP, 2003, Vista, 2008 & 7 (32 & 64 Bit) Линк за сваляне:  
      Download Windows Repair (All In One) Installer
      Download Windows Repair (All In One) Portable
  • Разглеждащи в момента   0 потребители

Няма регистрирани потребители разглеждащи тази страница.

• Дарение