kirilsp2

Как се форматира хард диск?

3 мнения в тази тема

Здравейте ,изчетох няколко теми относно как да форматираш хард диск, обаче там е обеснено по такъв начин по, който немога да разбера нищо.. думи като биос или партишън не ми говорят нищо..искам да си форматирам диска, за да премина от windows 7 на xp ,но като вкарам диска и цъкна инсталирай ми излиза съобщение и се казва ,че неможе да се извърши ,защото има по нова серсия на windows..моля помагайте ,че положение е много зле

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Здравейте ,изчетох няколко теми относно как да форматираш хард диск, обаче там е обеснено по такъв начин по, който немога да разбера нищо.. думи като биос или партишън не ми говорят нищо..искам да си форматирам диска, за да премина от windows 7 на xp ,но като вкарам диска и цъкна инсталирай ми излиза съобщение и се казва ,че неможе да се извърши ,защото има по нова серсия на windows..моля помагайте ,че положение е много зле

Инсталиране и преинсталиране на Win 7

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Положението е да извикаш някой да ти го направи. След като не си навътре в нещата не се захващай. Първо трябва да се почете малко, да се пита за нещата, които не са ти ясни и после да правиш каквото ще правиш. Не е нужно да форматираш хард диска, за да минеш на XP. И защо трябва да минеш на XP след като имаш инсталирана седмица?

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Регистрирайте се или влезете в профила си за да коментирате

Трябва да имате регистрация за да може да коментирате това

Регистрирайте се

Създайте нова регистрация в нашия форум. Лесно е!

Нова регистрация

Вход

Имате регистрация? Влезте от тук.

Вход

• Подобни теми

• Проблеми при инсталиране на Windows
      от Мирослав Михайлов
      Здравейте,вчера си купих нов лаптоп (HP ENVY ) и самият лаптоп няма СД/ДВД .И беше със инсталиран Уиндолс10. Понеже аз го НЕнавиждам, и реших да си инсталирам 7-мицата.И качих уиндолсана УСБ и като рестартирах компютъра и влезнах в боот менюто  и ми изписа следната грешла ( ще я кача на снимка ) 
      Някой който е  наясно със проблема, ако може да ми удари едно рамо:) Благодаря предварително 

• Проблеми с Win 10 и Bluetooth GPS Receiver
      от callpchelp
      Наскоро закупих таблет с Win 10, който няма вграден gps и т.н. Освен всичко по начало Win 10 няма такава функция ( или не е доработена ), има вграден ''сензор'', който за съжаление поддържа само вградени устройства. В моя случай получава позиция от Wifi, като в момента заради 4g доставчика ми ме позиционира само в София... представете си колко е нелепо. При опитите си да изпозлвате външен носител ще срещнете затруднения. В случая аз срещнах затруднение. Инсталирани са 5 GPS програми ( 3 от Win app store - Map factor, Navmii, и други 2 - iGO, garmin for PC ). Рових за информация къде ли не, едиственото кеото намерих, като решение на проблема са платени програми на космически цени, като най-добрата е GPSDirect. GPSDirect имаха и пробна версия, с която можете да инсталирате САМО едно устройство на машина. Преди да закупя gps bluetooth приемник, реших да пробвам програмката като вържа андроди устройство, и работи. Взех си Bluetooth GPS Hulux 236 за проба, инсталирах драйвери, свързах го ( Pair)  и до там. Нито една от програмите ен го засича, опитах се да деинсталирам вече предния опит с андроид устройството, но е невъзможно. И до тук с всичко.ю

Въпроса ми е дали има някой, по-информиран от мен в Bluetooth GPS за Win 10 насока, който да помогне да се намери някакво решение на проблема ? Ако има такива, споделете. Смятам, че е смешно една програма да струва, колктоо цяло GPS устройство...
    • Странен проблем с часовника на Windows XP
      от xXx*Triple*xXx
      Привет колеги от скоро съм забелязал един доста странен проблем с часовника ми на Windows XP проблема е следния когато включа компа часовника се премества с 8 часа назад но това не е всеки път ами на 5 пъти веднъж вчера случайно реших да погледна колко е часа реално беше 16:24 а часовника се беше върнал на 08:24 оправих го на правилния час запаметих и сега всичко си е наред но когато му скимне се мести назад с 8 часа от самосебеси.
      Въпроса ми е ? каква е причината за този бъг ако някой знай да драсне някой друг коментар м/у другото сканирал съм с няколко антивирусни програми включително и с малуаре байтс и след сканирането показва,че не е открит подозрителен обект/обекти това ми е ясно,че няма вируси та значи се дължи на друго нещо,някой ако знай нещо по въпроса да драсне Мерси Предварително
    • Въпрос за процеса msiexec.exe в Windows XP ?
      от xXx*Triple*xXx
      Въпроса ми е следния ? процеса msiexec.exe определя ли се като вирус/троянец или няква друга гадина ? Вчера случайно забелязах в таск мениджъра,че процеса е стартирал от само себе си спрях го почетах малко из форумите за този процес но не мога да съм сигурен на 100% дали процеса е безопасен ? Понеже някъде пише,че това е процес/файл от самия windows другаде пише,че има вероятност процеса/файла да се определя като злонамерен Някой ако знае нещо за процеса/или изобщо няква допълнителна информация е добре дошъл Нека драсне някой коментар с мнението си
  • Разглеждащи в момента   0 потребители

Няма регистрирани потребители разглеждащи тази страница.

• Дарение