kirilsp2

Как се форматира хард диск?

3 мнения в тази тема

Здравейте ,изчетох няколко теми относно как да форматираш хард диск, обаче там е обеснено по такъв начин по, който немога да разбера нищо.. думи като биос или партишън не ми говорят нищо..искам да си форматирам диска, за да премина от windows 7 на xp ,но като вкарам диска и цъкна инсталирай ми излиза съобщение и се казва ,че неможе да се извърши ,защото има по нова серсия на windows..моля помагайте ,че положение е много зле

Сподели този отговор

Линк към този отговор
    Сподели в други сайтове

Здравейте ,изчетох няколко теми относно как да форматираш хард диск, обаче там е обеснено по такъв начин по, който немога да разбера нищо.. думи като биос или партишън не ми говорят нищо..искам да си форматирам диска, за да премина от windows 7 на xp ,но като вкарам диска и цъкна инсталирай ми излиза съобщение и се казва ,че неможе да се извърши ,защото има по нова серсия на windows..моля помагайте ,че положение е много зле

Инсталиране и преинсталиране на Win 7

Сподели този отговор

Линк към този отговор
    Сподели в други сайтове

Положението е да извикаш някой да ти го направи. След като не си навътре в нещата не се захващай. Първо трябва да се почете малко, да се пита за нещата, които не са ти ясни и после да правиш каквото ще правиш. Не е нужно да форматираш хард диска, за да минеш на XP. И защо трябва да минеш на XP след като имаш инсталирана седмица?

Сподели този отговор

Линк към този отговор
    Сподели в други сайтове

Регистрирайте се или влезете в профила си за да коментирате

Трябва да имате регистрация за да може да коментирате това

Регистрирайте се

Създайте нова регистрация в нашия форум. Лесно е!

Нова регистрация

Вход

Имате регистрация? Влезте от тук.

Вход

• Горещи теми в момента

• Подобни теми

• от xXx*Triple*xXx
        Добър вечер Бих искал да науча малко повечко информация за процеса savedump.exe Ако някой знае повечко подробности дали е процес на Windows/Microsoft ? За какво служи ? Безопасен ли е или има вероятност да е вирус/шпионски софтуер/червей/троянец ? Някой ако има няква информация за процеса да драсне коментарче и да обясни с 1 2 изречения
      • от naschoyy
        Здравейте  Имам проблем с Windows Resume Loader. Като си пусна настолния компютър ме вкарва в Windows Resume Loader и не ми позволява да използвам клавиатурата си въобще стои си само на Delete restoration data anad proceed to system boot menu. Търсих как да го оправя и гледах в youtube пробвах да boot-на клавиатурата от biOS-a и там си работи , обаче като стане време да влизам в менюто на Windows спира изцяло да работи. Та въпроса ми е да го водя ли на преинсталация или имате решение на проблема?

• от petttto
        Здравейте, от месец на сам след ъпдейт ми излиза син екран с грешката от снимката, но няма как да избера опция защото мишката и клавиатурата са неактивни. Трябва да спра лаптопа ръчно от бутона, тогава си зарежда нормално но ми изписва, че ъпдейта е неуспешен. За сега съм спрял ъпдейтите защото ми омръзна това упражнение, ако имате идея за разрешаване на проблема пишете.

• от StarLeofN2
        Здравейте хора имам проблем с инсталцията на един windows 7 ultimate  на лаптопа на един приятел , проблема е че при натискане на бутона install  след като вече сме избрали езика , часа и езика на клавиатурата , се показва следния error 

след като цъкна ОК на първото меню ми излиза ерора на картинка 2 и след това цъкам отново на ОК и няма нищо , никакъв диск или нещо ... каквото и да е и накрая се връщам на началното меню (картинка 3) , моля за помощ ... флашката си буутва , не съм запознат много с биоса , така че ако някой знае решение на проблема моля да ми помогне , благодаря предварително , модела на лаптопа е ASUS K54HR .
        Опциите в биос менюто Boot са ми :
        Boot Configuration:
        UEFI Boot                [Disabled]
        PXE ROM                [Disabled]
        Boot Option Priorities:
        Boot Option #1             [Intenso Rainbow Line]                 --- (това се води да ми е usb устройството)
        Boot Option #2             [P1:  HL-DT-ST DVDRA . . .]
        CD/DVD ROM Drive BBS Priorities
        Hard Drive BBS Priorities
        >Delete Boot Option 

• Разглеждащи в момента   0 потребители

Няма регистрирани потребители разглеждащи тази страница.

• Дарение