kirilsp2

Как се форматира хард диск?

3 мнения в тази тема

Здравейте ,изчетох няколко теми относно как да форматираш хард диск, обаче там е обеснено по такъв начин по, който немога да разбера нищо.. думи като биос или партишън не ми говорят нищо..искам да си форматирам диска, за да премина от windows 7 на xp ,но като вкарам диска и цъкна инсталирай ми излиза съобщение и се казва ,че неможе да се извърши ,защото има по нова серсия на windows..моля помагайте ,че положение е много зле

Сподели този отговор

Линк към този отговор
    Сподели в други сайтове

Здравейте ,изчетох няколко теми относно как да форматираш хард диск, обаче там е обеснено по такъв начин по, който немога да разбера нищо.. думи като биос или партишън не ми говорят нищо..искам да си форматирам диска, за да премина от windows 7 на xp ,но като вкарам диска и цъкна инсталирай ми излиза съобщение и се казва ,че неможе да се извърши ,защото има по нова серсия на windows..моля помагайте ,че положение е много зле

Инсталиране и преинсталиране на Win 7

Сподели този отговор

Линк към този отговор
    Сподели в други сайтове

Положението е да извикаш някой да ти го направи. След като не си навътре в нещата не се захващай. Първо трябва да се почете малко, да се пита за нещата, които не са ти ясни и после да правиш каквото ще правиш. Не е нужно да форматираш хард диска, за да минеш на XP. И защо трябва да минеш на XP след като имаш инсталирана седмица?

Сподели този отговор

Линк към този отговор
    Сподели в други сайтове

Регистрирайте се или влезете в профила си за да коментирате

Трябва да имате регистрация за да може да коментирате това

Регистрирайте се

Създайте нова регистрация в нашия форум. Лесно е!

Нова регистрация

Вход

Имате регистрация? Влезте от тук.

Вход

• Подобни теми

• от ПерсиLFC
        Здравейте, опитвам се да си сложа Windows на SSD-то.. но дори биоса не го намира , моля за помощ.. всички портове по дъното са ми sata 2.. възможно ли е да е от това? 
      • от WindyFoxBGR
        Здравейте..! Искам да знам как да си пусна ВРЕМЕННО Kali Linux на компа. Просто от мерак да видя ставам ли за хакер : D Ииииии така, интересно ми е да попитам може ли примерно без виртуална машина да пусна кали линукса? С USB да кажем! Очаквам отговори... Благодаря!
      • от Никола Лилов
        Здравейте колеги имам следният проблем , искам да си прехвърля само ос-а от hdd на ssd-то и да форматирам харда.
        Един вид да ползвам ssd-то за windowsa и евентуално някой програми...
        П.С. със този windows съм още от beta-та
      • от WhiteTooth
        Здравейте ,първоначално ще спомена че не съм запознат много с проблема и не мога да предоставя изображение с което да помогна за по-добро решаване на проблема.

Преди няколко дни докато ровех из интернет лаптопа ми сам се рестартира ,излезе ми син екран с разни надписи ,но за съжаление не успях да прочета почти нищо ,доста бързо се махна и не можах да реагирам (тъй като ми се беше случило за пръв път). Та ,единственото нещо което успях да прочета е "Ако този екран Ви излиза за пръв път то.." ,до тук (общо взето нищо). Консултирах се с мой приятел който ми обясни че това може да бъде проблем свързан с Хард Диска на лаптопа ,малко по-късно разбрах че може да бъде и от батерията ми ,въпроса ми е може ли някой да ми каже как мога да разбера точно какъв е проблема ,дали е от батерията или от Хард Диска ,искам да го разреша час по-скоро преди да се наложи да купувам нов лаптоп или компютър.

Благодаря предварително!
        Поздрави! ;v WhiteTooth
      • от ggugutkov
        Здравейте ! искам да заменя стария харддиск с ново ssd и да инстална windows на новото ssd . има ли някакви по конкретни настроики които трябва да се направят или просто сменявам стария харддиск с ссд-то и от биоса да посоча кой да бъде буутващия диск ? Няма да прехвърлям информация от стария хард  на ссд  , а директно искам чист windows  на новото ссд . Моля помогнете ?
    • Разглеждащи в момента   0 потребители

Няма регистрирани потребители разглеждащи тази страница.

• Дарение