kirilsp2

Как се форматира хард диск?

3 мнения в тази тема

Здравейте ,изчетох няколко теми относно как да форматираш хард диск, обаче там е обеснено по такъв начин по, който немога да разбера нищо.. думи като биос или партишън не ми говорят нищо..искам да си форматирам диска, за да премина от windows 7 на xp ,но като вкарам диска и цъкна инсталирай ми излиза съобщение и се казва ,че неможе да се извърши ,защото има по нова серсия на windows..моля помагайте ,че положение е много зле

Сподели този отговор

Линк към този отговор
    Сподели в други сайтове

Здравейте ,изчетох няколко теми относно как да форматираш хард диск, обаче там е обеснено по такъв начин по, който немога да разбера нищо.. думи като биос или партишън не ми говорят нищо..искам да си форматирам диска, за да премина от windows 7 на xp ,но като вкарам диска и цъкна инсталирай ми излиза съобщение и се казва ,че неможе да се извърши ,защото има по нова серсия на windows..моля помагайте ,че положение е много зле

Инсталиране и преинсталиране на Win 7

Сподели този отговор

Линк към този отговор
    Сподели в други сайтове

Положението е да извикаш някой да ти го направи. След като не си навътре в нещата не се захващай. Първо трябва да се почете малко, да се пита за нещата, които не са ти ясни и после да правиш каквото ще правиш. Не е нужно да форматираш хард диска, за да минеш на XP. И защо трябва да минеш на XP след като имаш инсталирана седмица?

Сподели този отговор

Линк към този отговор
    Сподели в други сайтове

Регистрирайте се или влезете в профила си за да коментирате

Трябва да имате регистрация за да може да коментирате това

Регистрирайте се

Създайте нова регистрация в нашия форум. Лесно е!

Нова регистрация

Вход

Имате регистрация? Влезте от тук.

Вход

• Горещи теми в момента

• Подобни теми

• от xXx*Triple*xXx
        И така имам един проблем !!! одеве преди около 2 часа в TaskManager-a ми се появи един процес Updater.exe аз веднага го спрях ? Направих една проверка с MalwareBytes но не ми намери нищо ... Четах в няколко форума някъде пише,че това е процес от Windows за някви програми другаде пише,че това е процес който е непознат за Windows и може да доведе до проблеми може да е вирус или казано точно ето това беше : Updater.exe Информация
        Това е нежелателно програма.
        Този файл е бил идентифициран като програма, която не е желателно да има работи на вашия компютър. Той се състои от програми, които са подвеждащи, вредни или нежелателно.
        Ако описанието се посочва, че тя е част от зловреден софтуер, трябва незабавно да тече една антивирусна и антиспайуер програма. Ако това не помогне, не се колебайте да ни питате за помощ във форумите.Добавена от троянски задната врата на W32 / Rbot-AZ. Тази инфекция, когато започна, се свързва със сървър за IRC, където той се намира в канал в очакване на заповеди. Той също така може да записва натиснатите клавиши и прозорци текст във файл, наречен% System% keys.txt.
        Този пост стартиране се стартира автоматично от Run, RunOnce, RunServices, или влизане на RunServicesOnce в регистъра.
        Някой ако знае нещо повече относно странния процес нека да драсне коментар искам да знам дали е безопасен Windows-a е XP
      • от Soviet Soldier
        Интересно ми е коя ОС на Microsoft е най-предпочитана и защо? (По-стари ОС от ХР не смятам ,че някой все още използва и считам ,че не е нужно да добавям) 
      • от Венци Динев
        Здравейте!
        Искам да попитам как мога да редактирам неща в биос-а след като самия биос не ми дава да ги редактирам. Бях намерил нещо, но се оказа, че не става за Windows 10. Видях и за UIEFI-то но нещата пак са същите. Искам да позволя на лаптопа ми да може да ползва виртуализацията му която е.
        Оставам на разположение за допълнителни въпроси.
        Поздрави.
    • Разглеждащи в момента   0 потребители

Няма регистрирани потребители разглеждащи тази страница.

• Дарение