Премини към съдържанието

Архивирана тема

Темата е твърде стара и е архивирана. Не можете да добавяте нови отговори в нея, но винаги можете да публикувате нова тема, в която да продължи дискусията. Регистрирайте се или влезте във вашия профил за да публикувате нова тема.

Препоръчан отговор

Здравейте,

Гледах епизод от женени с деца, когато изведнъж картината спря и до там. Помислих, че някак си се е натиснала пауза (нямаше как, но...) но се оказа, че е забил. Става въпрос за лаптоп, стоеше на бюро върху охладителна подложка (не работеше), всички ненужни програми изключени за да не теглят ток. Не беше в контакта (но имаше батерия мисля), не правех нищо с което да провокирам забиването. Т.е. удар или разливане на нещо...

Та натискам аз, Ctrl+Alt+Del - нищо, Копчето за включване (нямам за рестарт) със и без задържане и нищо. Никаква реакция. Направо онемях. Как може да забие и да не може да се изключи... Диода на мишката изгасна по време на забиването (отдолу си свети в червено), затворих капака, отварям и само се беше изключил, пак светна и пак забил на мястото от епизода... След многократни натискания на копчето за вкл. се изключи.

Включвам, показва съобщение, че последният път Windows не е бил изключен както трябва>Start Windows normally. И после всичко нормално. Гледам батерията - 70%...

Какво беше това идея си нямам!

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

След като заради ОС, проверихте ли температурите как са?

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Не, да видя ли сега или е късно?

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

...Не беше в контакта (но имаше батерия мисля)...

Tова изглежда,като най-вероятна причина!В режим на батерия,лаптопите работят на икономичен режим на захранване.Гледането на видео използва повечко ресурси.Ако го беше включил,към захранването в този момент,е можело да се оправи.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Tова изглежда,като най-вероятна причина!В режим на батерия,лаптопите работят на икономичен режим на захранване.Гледането на видео използва повечко ресурси.Ако го беше включил,към захранването в този момент,е можело да се оправи.

Това помислих, че е станало и веднага го включих. Без промяна. (май забравих да го впиша) После обаче, защо батерията беше на 70%? А и не съм го оставил продължително без ток. Един епизод е 21 минути, аз извадих кабела за зареждане от контакта преди 1 час. Т.е. трябва да издържи щом и преди съм гледал 2 часа и нещо филм без да се изчерпа

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Извади батерията и ще се изключи, после го пусни пак. Това изключване го изкара като невъзможна мисия.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Извади батерията и ще се изключи, после го пусни пак. Това изключване го изкара като невъзможна мисия.

Колега на него не му е за изключването, защо се заяждаш с човека. Просто се учудва как така е забил и защо. Най-вероятната причина е висока температура както са му обяснили колегите.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Колега на него не му е за изключването, защо се заяждаш с човека. Просто се учудва как така е забил и защо. Най-вероятната причина е висока температура както са му обяснили колегите.

Не знам как е успял да прегрее. Може би има прах отвътре, но това не обяснява ниските температури след това при много по натоварено състояние.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

А помислял ли си за моментен срив на самата ос? Може да видиш в евънт мениджъра последните логове.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

А помислял ли си за моментен срив на самата ос? Може да видиш в евънт мениджъра последните логове.

За това не се бях сетил, сега като погледнах пише Windows has entered in stopped state после има един куп неща които влизат в това състояние и накрая други които се изключват и после съм аз. User initiated shut down. System shutting down.

dafuq?

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

• Разглеждащи това в момента   0 потребители

Няма регистрирани потребители разглеждащи тази страница.

• Горещи теми в момента

• Подобни теми

• от georgi999
      Здравейте от доста време ме затрудняват едни въпросчета между които винаги си мисля че има повече верни .Благодаря предварително
      1ВЪПРОС-Кое от следните твърдения е вярно
      А)всеки път когато създаваме и компилираме нов клас се създава съответен обект от class
      Б)всеки път когато създаваме и компилираме нов клас се създава класа class
      В) jvm не използва класа class
      2ВЪПРОС -кое от твърденията не е вярно ?
      А) конструкторите могат да се задават подразбиране
      Б)конструкторите са полиморфни и претоварени
      В)конструкторите не са полиморфни но са претоварени
      3 ВЪПРОС- Кое от следните твърдения не е вярно ?
      А)final, референция не означава че не може да се променя рефенираният от нея обект
      Б)всички private методи в един клас по подразбиране са final и могат да бъдат предефинирани 
      В)final референция означава че не може да се обвърже повторно в нови обекти.
    • от ivanivanov_4
      Когато свържа телефона с wifi-а, ми изписва, че нямам достъп до интернет. Някфи идеи какво трябва да направя?
    • от rinawow
      Купих си Wi-Fi удължител на обхват, за да имам интернет в другия край на апартамента, но пинга непрекъснато се повишава от 30-40 до към 150 и после пак пада. Някакъв съвет?
    • от koko2010
      Здравейте 
      Аз съм с iPhone XS MAX. Вчера Face ID отказа. Animoji работи. Моля кажете как може да се поправи. И дали може да е софтуерно.  Приказвам снимка в която излиза грешката когато се опитам да създам Face ID 

• от Диди Димитрова
      Здравейте,
      Вчера на 13.05 около 17:00 часа чух една песен по радио Енерджи, но времето беше ужасно и шофирах и нямаше как да пусна Shazam и да видя как се казва. Пееше се нещо от сорта на Body/ booty boom boom и по едно време имаше част от песента Bad boys ( Bad boys, bad boys what you gonna do when I come to you) . Пее жена и песента е тип регетон.
      Моля ако някой се сети да пише! Благодаря предварително!
  • Дарение

• Добави ново...

Информация

Поставихме бисквитки на устройството ви за най-добро потребителско изживяване. Можете да промените настройките си за бисквитки, или в противен случай приемаме, че сте съгласни с нашите условия.