Премини към съдържанието
cuntar

Интернет книги - затъпяване или прогрес

Препоръчан отговор

Аз имам личен сървър и ми е много приятно да чета книги от монитора ми!

Какво е вашето мнение за това?

Дали не е по-хубаво да отида до някоя книжарница и да си закупя, или интернет книгите са книги на бъдещето?

Сподели този отговор

Линк към този отговор
    Сподели в други сайтове

Честно да ти кажа хубаво е да има и електронни книги,защото понякога може да ти потрябва да си припомниш една глава от дадена книга.Тогава няма по-добър начин от този.Или пък книгата я няма никъде другаде освен в Народната библиотека.Тогава трябва там да я четеш цялата или да е снимаш.... все глупости.Според мен,даже е крайно време книги които са на повече от 15 години да се публикуват в интернет от Народната библиотека,та всеки да има лесен достъп до тях.Но това са проблеми до които обществото ни не е дорасло.

А иначе по въпроса сме говорили в друга подобна тема.Смятам че няма как да затъпееш ,но за сметка на това четенето пред екрана разваля очите - независимо колко е качествен и от какъв тип.

Редактирано от Melmak ® (преглед на промените)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
    Сподели в други сайтове
    Честно да ти кажа хубаво е да има и електронни книги,защото понякога може да ти потрябва да си припомниш една глава от дадена книга.Тогава няма по-добър начин от този.Или пък книгата я няма никъде другаде освен в Народната библиотека.Тогава трябва там да я четеш цялата или да е снимаш.... все глупости.Според мен,даже е крайно време книги които са на повече от 15 години да се публикуват в интернет от Народната библиотека,та всеки да има лесен достъп до тях.Но това са проблеми до които обществото ни не е дорасло.

А иначе по въпроса сме говорили в друга подобна тема.Смятам че няма как да затъпееш ,но за сметка на това четенето пред екрана разваля очите - независимо колко е качествен и от какъв тип.

<{POST_SNAPBACK}>

Благодаря за мнението, което си изказал. И аз мисля така, но както ти каза още нашето общество не е дорасло за това! Колко би било хубаво ако можехме да си набавяме книгите, които ни интерсуват от интернет, без да се бъркаме в джоба си...

Сподели този отговор

Линк към този отговор
    Сподели в други сайтове
    Аз имам личен сървър и ми е много приятно да чета книги от монитора ми!

Какво е вашето мнение за това?

Дали не е по-хубаво да отида до някоя книжарница и да си закупя, или интернет книгите са книги на бъдещето?

<{POST_SNAPBACK}>

Преди да пишеш няма да е лошо и да попрегледаш какво е писано из форума :)

http://www.kaldata.com/forums/index.php?sh...ndpost&p=117630

Сподели този отговор

Линк към този отговор
    Сподели в други сайтове

Регистрирайте се или влезете в профила си за да коментирате

Трябва да имате регистрация за да може да коментирате това

Регистрирайте се

Създайте нова регистрация в нашия форум. Лесно е!

Нова регистрация

Вход

Имате регистрация? Влезте от тук.

Вход

Информация

Този сайт използва бисквитки (cookies), за най-доброто потребителско изживяване. С използването му, вие приемате нашите Условия за ползване.