Премини към съдържанието
  • Добре дошли!

Добре дошли в нашите форуми, пълни с полезна информация. Имате проблем с компютъра или телефона си? Публикувайте нова тема и ще намерите решение на всичките си проблеми. Общувайте свободно и открийте безброй нови приятели.

Моля, регистрирайте се за да публикувате тема и да получите пълен достъп до всички функции.

Последният филм, който гледах...

Препоръчан отговор

The Best exotic marigold hotel

Явно определено не попадам в таргет одиънса на този филм. Изгледах го до половината и предпочетох да не гледам останалата част.

Публикувано изображение

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
  • Отговори 1,8k
  • Създадено
  • Последен отговор

Потребители с най-много отговори

Потребители с най-много отговори

Популярни публикации

10 от 10... Какво да ви кажа, филм от години насам, който си заслужава всяка секунда. Всяка една се-кун-да. Най-накрая мога да кажа, че изгледах един стойностен Sci-Fi филм. Филм, който поражда въпрос

Страхотен филм!!! Всеки здравомислещ човек трябва задължително да го изгледа!!! По действителни събития е!!!

и версията от тази година- според мен,не искам да ангажирам никой,старата версия е по-добра.Гледайте ги и преценете сами.

Публикувани изображения

... Може би този пресилен хепиенд...

Знам, че темата не предполага дискусии, но думата "хепиенд" в случая едва ли е уместна.

За останалото съм съгласен, Кейн с един поглед въздигна филма до небесата и го задържа там. Та той играе себе си като реална възраст, т.е. разликата между двамата е почти 50 г! Опитах се мислено да се поставя на негово място, но ... илюзия..., а и дано не ми се случва. 

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Всичко е любов

Публикувано изображение

класика

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Аз пък си направих една ,,детска киновечер,, :P  За сетен път се убеждавам,че за 3D по-добро от анимациите няма.Изкефих се много на филмчето-страхотно направено :)

Публикувано изображение

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Million Dollar Baby / Момиче за милиони

Публикувано изображение

Вероятно мнозина ще ме обвинят в кощунство, но аз не се страхувам да изразя мнението си - нещо не ми се получи тоя филм. Клинт Истууд (режисьор, продуцент и автор на музиката към филма) + Морган Фрийман + Хилари Суонк = мечта за всеки режисьор, но тоя път май не "се срещнаха". Прекалено предвидима бе сюжетната линия, липсваше емоцията, тръпката, някак вяла бе играта. Не си падам спортни филми, особено пък свързани с бокса, макар че той в случая е само фон, на който следваше да се развие драмата, но в почти всеки един момент от филма усещах някаква липса, някаква инерция. Не ми се рови, за да търся кои бяха съперници на тоя филм в битката за големите филмови награди през вече далечната 2004 г, но инерцията в тия среди е на мода от безкрай време - 4 "Оскар" и планина други награди не говорят толкова за качествата на кой да е филм, а за липса на конкуренция по една или друга причина. 

Гласувах с оценка 6.

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Наскоро гледах филма: The Flowers Of War / Цватя на войната -  http://www.imdb.com/title/tt1410063/

Хареса ми. Сюжета а доста тежък (Все пак става въпрос за война).

Паказва две коренно различни и напълно противоположни страни  на човешкия характер повлияни от войната.

Нямам какво да добавя, трябва да се гледа. (Дори и дори жалкия ми опиша бомбата от емоции, избухнала след като гледах филма).

Надявам се да харесате филма.

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Два диоптра далекогледство (1975)

Публикувано изображение

с незабравимия Георги Парцалев

обичам всеки филм с него

велик си оставаш, поклон

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Публикувано изображение

Не знам къде съм спал, че съм го пропуснал. Брутален, интелигентен, много качествен крим екшън с определено неочакван завършек...макар и малко май да го попретупаха накрая.

Честно да ти кажа, или ти се бъркаш или имаме корено различен вкус. Изгледах въпросния филм и останах силно разочарован, имайки в предвид коментара който прочетох. Много мудно действие, много пълнеж. Целия сюжет е как един бивш гангстер си сменил името, прави 2 пъти секс с жена си, изпи една бира в един бар и накрая уби брат си. Супер предвидим край - не знам какво му е неочакваното. Моето лично мнение е, че не си заслужава загубата на време да се гледа този филм - съжалявам. 

Редактирано от icemans (преглед на промените)
Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Честно да ти кажа, или ти се бъркаш или имаме корено различен вкус. Изгледах въпросния филм и останах силно разочарован, имайки в предвид коментара който прочетох. Много мудно действие, много пълнеж. Целия сюжет е как един бивш гангстер си сменил името, прави 2 пъти секс с жена си, изпи една бира в един бар и накрая уби брат си. Супер предвидим край - не знам какво му е неочакваното. Моето лично мнение е, че не си заслужава загубата на време да се гледа този филм - съжалявам. 

Вкусове разни - това му е хубавото на света - че всички мислим различно и винаги може да срещнеш различно мнение и да обогатиш мирогледа си. Аз се кефя много на Ед Харис и Кроненбърг. Ами не, не е action-packed, но мисля това е едно от достойнствата му. И си беше на места брутален в стил екшън от 70/80-те. Много правдиво изглеждаха и тези големите гангстери - направо може да помирисиш нафталина от старомодните им палта и изискани костюми. Краят обаче... Имам предвид не самия край на филма, а това, което се разбра за Виго Мортенсън (да не хвърлям спойлери). Ми за мен пък бе много як обрат. Въобще не ми мина през акъла.

Доста прилича като атмосфера на "Източни обещания" - още една лента, в която са замесени Кроненбърг и Виго.

Редактирано от Методи Дамянов (преглед на промените)
Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Artificial Intelligence: AI / Изкуствен интелект

Публикувано изображение

Малко са хората който няма да го оценят с отлична оценка.Филма просто е класика.

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Rush - С пълна газ /2013/

Публикувано изображение

http://www.imdb.com/title/tt1979320/?ref_=fn_al_tt_1

Принципно не обичам спортни филми, но този само на пръв поглед е такъв. Чудесни два часа, премерени както в екшън частта, така и в драмата, и във взаимоотношенията. Впечатляващ филм!

About Time - Въпрос на време /2013/

Публикувано изображение

http://www.imdb.com/title/tt2194499/?ref_=fn_al_tt_1

Филм от типа филми, които най-много обичам, при това, прекрасно поднесен. И с усмивката, и с драмата, и с дълбочината, и с въпросите, и отново всичко премерено и точно, без да премине границата към големите сълзи или към блудкавото. Чудесен филм!

Редактирано от Merryl (преглед на промените)
Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Малко офтопик.

С нетърпение очаквам новия сезон на "Под прикритие"

Нещо станах фен на нашата, родна продукция.

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Arthur Newman / Артър Нюмън

Публикувано изображение

Двама прекрасни английски актьори в не съвсем типично амплоа, а в по-скоро "скитнически" американски филм, който не е най-блестящият на света, но пък е направен с подчертани чувства и умение. Филмът не е зрелищен блокбастър и едва ли има шансове за особено висок рейтинг, но от мен получи оценка 8.

...About Time - Въпрос на време /2013/

http://www.imdb.com/title/tt2194499/?ref_=fn_al_tt_1

Филм от типа филми, които най-много обичам, при това, прекрасно поднесен. И с усмивката, и с драмата, и с дълбочината, и с въпросите, и отново всичко премерено и точно, без да премине границата към големите сълзи или към блудкавото. Чудесен филм!

При мен е само въпрос на време, за да стигна до "Въпрос на време"

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Още един глас за "Prisoners". Интересен, завързан и държащ в напрежение, филм. Доволна съм.  :)

..стойностен филм си е,лишен от претъпкани спец ефекти и холивудски"полюции" :) 

Нооо,балансът с  ефекти-те,драма,екшън и емоции има и такива варианти:Публикувано изображение

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Публикувано изображение

Хареса ми, даже много. Първо се издразних,че ще има и друга част, после се замислих, че ще ми липсва, ако свърши :) Абе няма съмнение, че Джаксън прави зрелищни филми. :))

Редактирано от aMoPe (преглед на промените)
Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Страхотно фентъзи.За любителите на този жанр определено ще им хареса.

Публикувано изображение

Не е дори фентъзи,а метафори и олицетворения на човешките тъмни лабиринти!

Филмова-философия и блестящо презентирана от испански сътворители на филмовият жанр!.,което те не от вчера демонстрират!

Лично аз - благодаря ти,че споделяш тази концепция за стойностни филми!

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Не е дори фентъзи,а метафори и олицетворения на човешките тъмни лабиринти!

Филмова-философия и блестящо презентирана от испански сътворители на филмовият жанр!.,което те не от вчера демонстрират!

Лично аз - благодаря ти,че споделяш тази концепция за стойностни филми!

Не съм филмов критик и може и да не съм се изразил точно ;)  Оприличих го на фентъзи.Иначе го ,,водят,, драма,фентъзи,мистерия,та дори военен.Както и да е-макар и малко като ,,детски,, на мен ми допадна.

И аз ти благодаря за коментара :)

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Страхотно фентъзи.За любителите на този жанр определено ще им хареса.

Публикувано изображение

Това ми е любимият филм от началото на века до този момент!

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Това ми е любимият филм от началото на века до този момент!

Честно учудих се с този ти коментар :ohmy:  Но пък се радвам,че е така и явно има защо да ми е направил впечатление филма на който някак си съвсем случайно попаднах! :)

:offtopic_s:

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Чужденецът

Честно казано, въпркеи очевидната продуктивност на българското кино през последните години, рядко се навивам да гледам български филми (изключвам тези от старата школа). Та въпросното филмче ми се мерна по една от телевизиите и се загледах. Първо да кажа, че идеята много ми допадна, хуморът в голямата си част -също. Това, което не ми хареса бяха очевидните комплекси и преекспониране. С цялото ми уважение, но аз съм ходила на село и козарка, която изглежда като Саня Борисова - не съм виждала. А пък и такива чистички кози само на снимки съм срещала. Фактът, че селянчето от с. Лещен знае италиански пък беше повече от безумно. Изключително много ме издразни представянето на френската култура като антипод на българската.

Те и сърбите си имат техния „Черна котка, бял котарак“, но за сравнение и дума не може да става.

post-37758-0-79461000-1389378843_thumb.j

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Аз пък гледах последно Barbarella (1968)http://www.imdb.com/title/tt0062711/?ref_=nm_flmg_act_31

Джейн Фонда на млади години, определено могат да и завидят повечео от днешните й млади колежки.

http://www.youtube.com/watch?v=4l7a0z5jvq8

Иначе абсурдна история, че чак интересна за гледане. Напълно споделям мнението на един от потребителите на ИМБД.

"The greatest psychedelic science fiction sex comedy ever made!"

Редактирано от spielberg (преглед на промените)
Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Добавете отговор

Можете да публикувате отговор сега и да се регистрирате по-късно. Ако имате регистрация, влезте в профила си за да публикувате от него.

Гост
Напишете отговор в тази тема...

×   Вмъкнахте текст, който съдържа форматиране.   Премахни форматирането на текста

Разрешени са само 75 емотикони.

×   Съдържанието от линка беше вградено автоматично.   Премахни съдържанието и покажи само линк

×   Съдържанието, което сте написали преди беше възстановено..   Изтрий всичко

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• Добави ново...

Информация

Поставихме бисквитки на устройството ви за най-добро потребителско изживяване. Можете да промените настройките си за бисквитки, или в противен случай приемаме, че сте съгласни с нашите Условия за ползване