Премини към съдържанието
  • Добре дошли!

Добре дошли в нашите форуми, пълни с полезна информация. Имате проблем с компютъра или телефона си? Публикувайте нова тема и ще намерите решение на всичките си проблеми. Общувайте свободно и открийте безброй нови приятели.

Моля, регистрирайте се за да публикувате тема и да получите пълен достъп до всички функции.

Последният филм, който гледах...

Препоръчан отговор

The Hills Have Eyes / Очите на скалите

Публикувано изображение

Този филм не е за всеки.Има възрастово ограничение, и има за какво.Иначе поне на мен ми хареса.Даваха го по BTV ACTION.А в момента дават и втората част.

Редактирано от Iliyan Georgiev (преглед на промените)
Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
  • Отговори 1,8k
  • Създадено
  • Последен отговор

Потребители с най-много отговори

Потребители с най-много отговори

Популярни публикации

10 от 10... Какво да ви кажа, филм от години насам, който си заслужава всяка секунда. Всяка една се-кун-да. Най-накрая мога да кажа, че изгледах един стойностен Sci-Fi филм. Филм, който поражда въпрос

Страхотен филм!!! Всеки здравомислещ човек трябва задължително да го изгледа!!! По действителни събития е!!!

и версията от тази година- според мен,не искам да ангажирам никой,старата версия е по-добра.Гледайте ги и преценете сами.

Публикувани изображения

Не си спомням в The Hills Have Eyes да е имало нещо кой знае колко брутално. Тези дни няма какво да се гледа, може да го гледам пак. Тези филми с група насред нищото ми липсват. Преди 3-4 години всеки 3ти хорър беше на такава тема. 

Аз наскоро гледах 13 Sins (2014)

Интересен е в сравнение с другите ужаси излезли тази година. 

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Thanks for Sharing / Благодаря, че сподели

Публикувано изображение

Малко по-особена история за пристрастените към секса, но може да се гледа по всяко време на денонощието, защото не се налагат "часови" ограничения. Не съм се замислял за зависимостта от секса, дори не знаех, че се правят сбирки, подобни на отказалите/отказващите алкохола и пр., а се оказва, че дори има и специална програма.

Добри роли и игра на Гуинет Полтроу и Тим Робинс, както и на поп певицата Пинк, подвизаваща се под собственото си име Алиша Мур, но откровено не ми хареса играта на Марк Ръфало в главната мъжка роля.

Оценка 7.

Cold Mountain / Студена планина

Публикувано изображение

Възползвах се от тв излъчването и се насладих за пореден път на тоя шедьовър. Единственото, за което съжалявам е, че липсва оценка 11, иначе не бих се замислил и за миг дали да я дам.

Редактирано от hlevoust (преглед на промените)
Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
но откровено не ми хареса играта на Марк Ръфало в главната мъжка роля

Точно. До последно не можа да ме убеди, че преживява случващото се. Аз принципно не го харесвам и до известна степен го отдадох на това, но явно едното няма връзка с другото. Всъщност аз принципно не харесвам и Леонадро ди Каприо, но не пречи да призная, че е голям актьор.

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Последно гледах The amazing spider-man 2 със леко намигане към Метаморфозите на Кафка. 

Публикувано изображение

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Pompeii / Помпей (2014)

Началото беше обещаващо, но на мен филма не ми хареса,  присъствието на Кит Харингтън ми беше странно очаквах всеки момент от някъде да се появи Игрит :)

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Който не е гледкал този майсторски създаден филм,определено бързо препуска иии...пропуска ;)

Препоръчвам го само за ценители на филмовото изкуство!Филмът е "The prestige"

Публикувано изображение

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Against the wild

Публикувано изображение

Може би очакванията ми бяха доста големи за този филм,но се оказа много безинтересен.

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Публикувано изображение

Snowpiercer

Обожавам пост апокалиптични филми, а този е точно такъв. Идеята е доста интригуваща, но мисля, че в тази идея има доста повече потенциал, отколкото авторите на филма са успели да разгърнат и покажат. Като цяло - интересен за гледане, без да е шедьовър.

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Публикувано изображение

The Physician. - Медикус, лечителят, навсякъде го пишат по различен начин. Много увличащ и стойностен филм. Принципно не си падам много по филми, в които действието се развива в Средновековието, но този си струва да се гледа.

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Публикувано изображение

Odd Thomas - Филм по една от последните книги на Дийн Кунц. Издържах около 30 минути, необикновено голяма тъпня. Не си губете времето...

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

The Physician. - Медикус, лечителят, навсякъде го пишат по различен начин. Много увличащ и стойностен филм. Принципно не си падам много по филми, в които действието се развива в Средновековието, но този си струва да се гледа.

Много ми хареса. Точно по моя вкус. Наистина си струва гледането.

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Her / Тя е глас

Публикувано изображение

Много номинации и награди за тоя филм, по моему - съвсем заслужени, включително и "Оскар" за оригинален сценарий, а той наистина е такъв. Мисля, че със сравнително оскъден сюжет авторите са направили много интересен филм, разчупвайки по интригуващ начин клишетата. Държа специално да изтъкна страхотното изпълнение на Скарлет Йохансон.

Оценка 9.

П.П. Имах предвид оскъден бюджет, а не сюжет...

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Публикувано изображение

Snowpiercer

Обожавам пост апокалиптични филми, а този е точно такъв. Идеята е доста интригуваща, но мисля, че в тази идея има доста повече потенциал, отколкото авторите на филма са успели да разгърнат и покажат. Като цяло - интересен за гледане, без да е шедьовър.

..не лошичък филм,не е и лишен от теоретични възможности като сюжет!..И както ще те цитирам - "интересен за гледане, без да е шедьовър."..По този повод е и тоз филм и със съдържание далеч от апокалипсиси,но го гледах заради Ник Кейдж:

Публикувано изображение

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Twice born

Сложен микс от емоции предизвика в мен този филм... Задава много актуални и днес въпроси..

Определено ми хареса.. Пенелопе е както винаги прекрасна

Публикувано изображение

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Nymphomaniac vol.I & vol.II / Нимфоманката - части 1 и 2

Публикувано изображение

Старателно и с интерес изгледах двете части на (и) тоя твърде дискутиран филм на Ларс Фон Триер. Дали ми хареса? Да, определено, при това много. Със сигурност съм гледал поне 2 по-добри негови филми, но и нивото на тоя е много, много високо - много смислен филм, при който 4-те часа съвсем не са бреме за зрителя.

Не знам по каква причина филмът е официално разделен на части, но дадох оценки 9 и за двете.

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

The Railway Man / Железницата на смъртта

Публикувано изображение

Доста преводи на заглавието прочетохме и май никое от тях не отговаря на съдържанието, но не това е най-важното. Филмът, заснет по действителен случай, много ми хареса, най-вече заради правдоподобните събития в него и страхотната актьорска игра - към асовете от постера следва да се добави и Хироюки Санада, допринесъл за остатъчния ефект от видяното. Оценката ми е 8.

П.П. Внимание - филмът съдържа сцени на насилие и едва ли е подходящ за непълнолетни и хора с лабилна психика!

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

The Fall

Изключително удоволствие ми достави този филм!

Публикувано изображение

Този ли имаш предвид? Ако да, то той е римейк на българския "Йо-хо-хо".

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Публикувано изображение

Hancock

Увличащо и забавно филмче, определено свеж полъх сред купищата филми за супер герои.

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Пожарникарско куче / Firehouse Dog

Публикувано изображение

Много емоционален филм според мен.

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

RoboCop / Робокоп (2014)

Публикувано изображение

Изрично уточнявам версията, защото тя е на ниво, което изключва дори и мисълта за съпоставка с оригиналната поредица от края на 80-те и началото на 90-те (по моему стойност имат само първите 2 серии от общо 4 тогава - тия от 1987 и 1990 г) - би било обидно за популярната поредица. Чудя се дори как изобщо изтраях това филмово недоразумение. 

Оценка 1, щото няма по-малка.

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Обикновено гледам римейки на стари филми, но Робокоп мисля да го пропусна. Тези дни гледах един интересен според мен филм - The Sacrament. Не е шедьовър, но става за гледане. Интересни са ми тези филми със затворени общности.

Сега гледах трейлъра. Той разказва почти цялата история :D Не е първият такъв трейлър. 

Редактирано от bluecell (преглед на промените)
Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Добавете отговор

Можете да публикувате отговор сега и да се регистрирате по-късно. Ако имате регистрация, влезте в профила си за да публикувате от него.

Гост
Напишете отговор в тази тема...

×   Вмъкнахте текст, който съдържа форматиране.   Премахни форматирането на текста

Разрешени са само 75 емотикони.

×   Съдържанието от линка беше вградено автоматично.   Премахни съдържанието и покажи само линк

×   Съдържанието, което сте написали преди беше възстановено..   Изтрий всичко

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• Добави ново...

Информация

Поставихме бисквитки на устройството ви за най-добро потребителско изживяване. Можете да промените настройките си за бисквитки, или в противен случай приемаме, че сте съгласни с нашите Условия за ползване