Премини към съдържанието
  • Добре дошли!

Добре дошли в нашите форуми, пълни с полезна информация. Имате проблем с компютъра или телефона си? Публикувайте нова тема и ще намерите решение на всичките си проблеми. Общувайте свободно и открийте безброй нови приятели.

Моля, регистрирайте се за да публикувате тема и да получите пълен достъп до всички функции.

Последният филм, който гледах...

Препоръчан отговор

• Отговори 1,8k
  • Създадено
  • Последен отговор

Потребители с най-много отговори

Потребители с най-много отговори

Популярни публикации

10 от 10... Какво да ви кажа, филм от години насам, който си заслужава всяка секунда. Всяка една се-кун-да. Най-накрая мога да кажа, че изгледах един стойностен Sci-Fi филм. Филм, който поражда въпрос

Страхотен филм!!! Всеки здравомислещ човек трябва задължително да го изгледа!!! По действителни събития е!!!

Който не е гледкал този майсторски създаден филм,определено бързо препуска иии...пропуска Препоръчвам го само за ценители на филмовото изкуство!Филмът е "The prestige"

Публикувани изображения

Този ли имаш предвид? Ако да, то той е римейк на българския "Йо-хо-хо".

Същият. Не съм гледала " Йо -хо-хо", но ще го направя в най-скоро време.

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Публикувано изображение

The Nut Job

Страхотно филмче - много красиво нарисувано (ако мога да го видя на кино бих го гледал), със супер цветове, хубава история и очарователни герои!

А героят на Брендън Фрейзър, плъхът и мопсът са страшни

Редактирано от Методи Дамянов (преглед на промените)
Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Публикувано изображение

After Earth

Нелошо филмче с Уил Смит и синковеца му. Малко предвидимо и клиширано, но като цяло става за гледане...

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Целувки и куршуми (2005)

Много е кеф с българско аудио.

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

13 sins/ 13 гряха
Публикувано изображение

Само ще кажа, че съм в отчаяно търсене на филм подобен на този, имам нужда от още такова зрелище!
10/10 

Редактирано от Half_Blood_Prince (преглед на промените)
Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

3 Days to Kill / 3 дни да убиеш

Публикувано изображение

Поредният екшън, създаден за да бъде различен от клишираните, но останал сред тях, ако и по към периферията. Съсценарист е Люк Бесон, което рефлектира по твърде познат, лесно прогнозируем, но не чак толкова досаден начин. Бих изтъкнал доста добрият саундтрак на филма.

Споделям текущата оценка и гласувам с 6.

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Jack Ryan: Shadow Recruit / Джак Райън: Теория на хаоса

Публикувано изображение

Не знам защо авторите на филма са се насочили към популярния литературен герой на Том Кланси, след като вече покойният (за огромно съжаление) писател няма нищо общо с тая нескопосана измислица. По начало политическите трилъри са доказано неподходящи за филмиране (пример и с жалките опити по романите на Кланси "Патриотични игри", "Реална опасност", "Ловът на "Червения октомври""), защото без обстойния текст сценарият увисва и е нагледен пример как един уникално увлекателен роман се превръща в много повече от посредствен филм.

Та и въпросното заглавие, независимо по чий сценарий е, не прави изключение и дори видимите усилия на Крис Пейн, Кийра Найтли и Кевин Костнър не водят до нищо особено и за мен гледането на тоя филм е тотална загуба на време.

Оценка 4.

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Публикувано изображение

9

Постапокалиптична анимация от Тим Бъртън, озвучена с гласа на Илайджа Ууд. Определено интересно като концепция и герои, но не успя да ме грабне историята...

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

13 sins/ 13 гряха

Публикувано изображение

Само ще кажа, че съм в отчаяно търсене на филм подобен на този, имам нужда от още такова зрелище!

10/10 

...е,щом такава отчаяност на търсене :wink12:  в аналогия е"The box" -Публикувано изображение

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Les beaux jours / Светлите дни предстоят (2013)

Публикувано изображение

http://www.imdb.com/title/tt2379318/?ref_=fn_al_tt_1

Филм с много експлоатиран сюжет и с много клишета, но светъл и оптимистичен. Въпреки леко мудното развитие на действието, не дразни. Блестяща актьорска игра на Фани Ардан и Патрик Шене.

Филмът не би се понравил на приемащите връзката на възрастна дама с драстично по-млад партньор като противоестествена, но… и те ще имат удоволствието още веднъж да видят, че живота поставя всичко по места… 

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

peaceful warrior

Публикувано изображение

Един изключителен филм според мен.Един филм за това до какво може да доведе желанието.

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Prometheus - Прометей (2012)

http://www.imdb.com/title/tt1446714/

Очаквах повече и все пак застава на трето място от франчайза, след Пришълецът 1 и 2!! :P

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Няма много общо с Wall-E, ама ако ви е харесал може би ще харесате и:Short Circuit (1986)Short Circuit 2 (1988)

Elvira: Mistress of the Dark (1988)

Този ми хареса, ама не заради сценария...

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

John Carter

Публикувано изображение

Филмът е фантастика,но много приятен за гледане.

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Non-Stop / Директен полет

Публикувано изображение

Нищо особено, но все пак е за предпочитане пред посредствеността, която ни атакува отвсякъде. Опитали са се да направят "самолетен" трилър, друг е въпросът доколко са успели - да, има напрежение, което на моменти е на прилично ниво, но с развитието на сценария лъсват все повече и повече дупки и безсмислици, видимо целящи да запълнят изискуемото се време и водещи до откровено посредствен финал.

Оценка 6.

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

At Middleton / В Мидълтън (Прием)

Публикувано изображение

Възползвах се от телевизионното излъчване (по необяснимо поне за мен причини все още на обичайните места не се намират български субтитри) и очакванията ми се оправдаха напълно. Привърженик съм на романтичните филми, не съм в състояние на споделя дори приблизителен брой гледани, но със сигурност "В Мидълтън" ще заеме почетно място в собствената ми класация.

Невероятна игра на двама от най-харесваните от мен актьори - Вера Фармига и Анди Гарсия, блестящи остроумни диалози и силно привлекателен сценарий - комплект от възприятия, предназначени да стоплят душата, но и да навеят тъга по отминали времена. Гледах филма снощи, но и в тоя миг редица сцени са все още пред очите ми.

Без никакво колебание тази сутрин поставих максимална оценка и със сигурност ще гледам отново тоя филм.

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Някой ходи ли на Maleficent, че искам да ходя с приятелката ми и се колебая още?

Да, аз ходих. Прекрасна приказка, невероятна Анджелина.

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

About time

Публикувано изображение

Приятен и отпускащ, зареден с топла атмосфера и доброта. Идеален за неделния следобед...

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
Crocodile in the Yangtze

post-208561-0-78185000-1402056594_thumb.

http://www.imdb.com/title/tt2057956/

Този филм  трябва да се види от всеки, интересуващ се от бизнес, предприемачество, международни отношения и тнт.

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Публикувано изображение

The Grand Budapest Hotel - http://www.imdb.com/title/tt2278388/

Обожавам филмите на Уес Андерсън и този тук не е изключение! :P

Редактирано от Преслав Неев (преглед на промените)
Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Добавете отговор

Можете да публикувате отговор сега и да се регистрирате по-късно. Ако имате регистрация, влезте в профила си за да публикувате от него.

Гост
Напишете отговор в тази тема...

×   Вмъкнахте текст, който съдържа форматиране.   Премахни форматирането на текста

Разрешени са само 75 емотикони.

×   Съдържанието от линка беше вградено автоматично.   Премахни съдържанието и покажи само линк

×   Съдържанието, което сте написали преди беше възстановено..   Изтрий всичко

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• Добави ново...

Информация

Поставихме бисквитки на устройството ви за най-добро потребителско изживяване. Можете да промените настройките си за бисквитки, или в противен случай приемаме, че сте съгласни с нашите Условия за ползване