Премини към съдържанието
  • Добре дошли!

Добре дошли в нашите форуми, пълни с полезна информация. Имате проблем с компютъра или телефона си? Публикувайте нова тема и ще намерите решение на всичките си проблеми. Общувайте свободно и открийте безброй нови приятели.

Моля, регистрирайте се за да публикувате тема и да получите пълен достъп до всички функции.

Последният филм, който гледах...

Препоръчан отговор

The Normal Heart / Нормално сърце (2014)

http://www.imdb.com/title/tt1684226/

Публикувано изображение

От филмите, които човек не гледа за развлечение. Връща ни назад във времето, когато хората дори не са знаели какво точно е СПИН и са го свързвали единствено с хомосексуализма. Битката и патосът за спечелване място под слънцето са в реда на нещата, но пък прекаленото вкарване на зрителя в най-интимната част на хомосексуалните отношения определено ми беше в повече. В този смисъл не намерих кой знае какво достойнство на самия филм, с което да е заслужил толкова висока оценка в IMDb, освен това, че хората принципно реагират емоционално, когато стане въпрос за отвоюване на права.

Редактирано от Merryl (преглед на промените)
Линк към коментара
Сподели в други сайтове

...В този смисъл не намерих кой знае какво достойнство на самия филм, с което да е заслужил толкова висока оценка в IMDb, освен това, че хората принципно реагират емоционално, когато стане въпрос за отвоюване на права.

Това не е единственият филм, поддържащ (и по мое мнение) висока оценка точно по тая причина - на първо замисляне сега се сещам за "Филаделфия", "Ерин Брокович" и нашумялия напоследък "Клуб на купувачите от Далас", но вероятно ще мога значително да увелича списъка.

Вече на два пъти се опитвам да гледам "Нормално сърце" по НВО, ама не ми се получава.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Recep Ivedik 4 :)Е който са му харесали предните 3 - гарантиран смях, наистина започва малко мудно, но ако имате търпение да поизчакате първите 20-30 минути после те хвърля бурно в комичните ситуации на турският бай ганьо :)

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Зората на планетата на маймуните

Ходих на кино, купих си начос и 3 Д очила и дори това не помогна да ми се стори филмът интересен. С ефекти, без ефекти, с начос и без начос, бозата си е боза.

post-37758-0-98163600-1406972494_thumb.j

Редактирано от dindi (преглед на промените)
Линк към коментара
Сподели в други сайтове

The Express (по действителен случай). Просто всеки фен на спорта трябва да гледа този филм, а и не само. Уникална история.

http://www.imdb.com/title/tt0469903/ 

post-350369-0-25535600-1407076336_thumb.

Редактирано от Bulgaria8 (преглед на промените)
Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Divergent / Дивергенти

Публикувано изображение

Тоя път няма да коментирам по-детайлно - 139 минути бадева изгубено време, оценка 3.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Transcendence. Хубав филм, с добра идея и изпълнение, само краят беше попретупан набързо и не ми хареса. Иначе става.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Един срам за българското кино и с име филмиран е - "Знакът на българина!

Толкова слаба игра на актьори,толкова мудност и монолозни клишета,така типични за некадърности,може би се гледа само в 6-то разрядности и нямат нищо общо с Изкуството наречено - Кино!

А,отгоре на всичкото т.н български "Дан Браун" е сценарист и режисьор на тоз бърКош!

http://news7.bg/pictures/i301692_w648.jpg

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

GUARDIANS OF THE GALAXY ("ПАЗИТЕЛИ НА ГАЛАКТИКАТА")

Публикувано изображение

Приятна изненада, не само за летния сезон, но и за колекцията на МАРВЕЛ. Свежо попадение, пълно с много емоции, екшън и колорит. Определено е в ТОП 3 на най-добрите адаптации на МАРВЕЛ. Повече детайли има тук: http://cinemascrotum.wordpress.com/2014/08/08/%D1%80%D0%B5%D0%B2%D1%8E-%D0%BF%D0%B0%D0%B7%D0%B8%D1%82%D0%B5%D0%BB%D0%B8%D1%82%D0%B5-%D0%BD%D0%B0-%D0%B3%D0%B0%D0%BB%D0%B0%D0%BA%D1%82%D0%B8%D0%BA%D0%B0%D1%82%D0%B0-guardians-of-the-galaxy/

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Не знам защо жената е избрала този филм от .....(еди къде си) и ме изврънка да го изтегля.Промърморих, че не е с добро качество, но иска, та иска.Изтеглих го-гледахме го.

Честно останах приятно изненадан от този холандски исторически филм.Няма да правя задълбочен коментар-не ме бива в това като някои кино маниаци тук.

Филма...определено ми хареса.Ако някой тук го гледа и е на моето мнение-просто ще съм хепи, че не съм го подвел :)

Kenau/Кенау (2014)     IMBd

Публикувано изображение

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Добре че са жените иначе какво щяхме да гледаме. :D

Иначе филма си е много добър.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Lucy / Люси

Публикувано изображение

Типичен филм на Люк Бесон, сценарист и режисьор, с всички произтичащи от това плюсове и минуси - има доста добри решения в отделни моменти, в други надделява инерцията, т.е. скуката - задължителното диво преследване с коли и патроните, които никой не си прави труда да брои, са съвсем тривиални вече и не впечатляват с оригиналност, а Никита, Леон и Петият елемент останаха някъде назад в историята.

Оценка 7, но най-вече заради Скарлет Йохансон, която се справя дори и тук...

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Lucy / Люси

Публикувано изображение

Типичен филм на Люк Бесон, сценарист и режисьор, с всички произтичащи от това плюсове и минуси - има доста добри решения в отделни моменти, в други надделява инерцията, т.е. скуката - задължителното диво преследване с коли и патроните, които никой не си прави труда да брои, са съвсем тривиални вече и не впечатляват с оригиналност, а Никита, Леон и Петият елемент останаха някъде назад в историята.

Оценка 7, но най-вече заради Скарлет Йохансон, която се справя дори и тук...

..ммм-да - Люк Бесон обичка силни-те жени!Филмът "Luky" не прави изключение от стилът му,нооо за това пък препратките му към скритата технология още повече е дала ход за замисляне!?..В този ракурс е и друг филм - "The Machine"/2014/

Публикувано изображение

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

• 2 седмици по-късно...

Публикувано изображение

Филмът е уникален, изключително странен и много забавен! Пробвайте го, ако ви стиска. :D

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Списъкът с клиенти

Публикувано изображение

добър сериал

чакаме трети сезон

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

...Ще ме извиняваш, ама как може да дадеш толкова висока оценка на филма... Повече от 3, не струва!

Ако коментарът е насочен към мен (поне с такова впечатление останах от тройното цитиране), написал съм това, което съм преценил, а и в известна степен съм обосновал в коментара си. Оценка 7 оставих и в IMDb и си е моя. Ти постави 3-ка и всички ще са доволни.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Lucy / Люси

Твърдо не! Сценаристът трябва да бъде разстрелян, язък за актьорите.

Много си сурова,на мен филма ми хареса.

Вярно,че правят все по-големи и по-големи бози,но пък какво..то какво остана за пресъздаване.. :(

Като се замисля и аз последно гледах тоя филм(като не броя затретването на "На ръба на утрешния ден",като цяло Люси ми 'ареса,но пък много кратък. :ohmy:

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Добавете отговор

Можете да публикувате отговор сега и да се регистрирате по-късно. Ако имате регистрация, влезте в профила си за да публикувате от него.

Гост
Напишете отговор в тази тема...

×   Вмъкнахте текст, който съдържа форматиране.   Премахни форматирането на текста

Разрешени са само 75 емотикони.

×   Съдържанието от линка беше вградено автоматично.   Премахни съдържанието и покажи само линк

×   Съдържанието, което сте написали преди беше възстановено..   Изтрий всичко

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• Добави ново...

Информация

Поставихме бисквитки на устройството ви за най-добро потребителско изживяване. Можете да промените настройките си за бисквитки, или в противен случай приемаме, че сте съгласни с нашите Условия за ползване