Премини към съдържанието
  • Добре дошли!

Добре дошли в нашите форуми, пълни с полезна информация. Имате проблем с компютъра или телефона си? Публикувайте нова тема и ще намерите решение на всичките си проблеми. Общувайте свободно и открийте безброй нови приятели.

Моля, регистрирайте се за да публикувате тема и да получите пълен достъп до всички функции.

Последният филм, който гледах...

Препоръчан отговор

Последно Завръщане в бъдещето 2

TDU-BTTF2-A.jpg

2015 чука на вратата ни, а още няма летящи коли масово както е в филма,но летящият скейтборд е изобретен, тук филма е точен.

Редактирано от tatsu (преглед на промените)
Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
  • Отговори 1,8k
  • Създадено
  • Последен отговор

Потребители с най-много отговори

Потребители с най-много отговори

Популярни публикации

10 от 10... Какво да ви кажа, филм от години насам, който си заслужава всяка секунда. Всяка една се-кун-да. Най-накрая мога да кажа, че изгледах един стойностен Sci-Fi филм. Филм, който поражда въпрос

Страхотен филм!!! Всеки здравомислещ човек трябва задължително да го изгледа!!! По действителни събития е!!!

Публикувани изображения

Гледам /вече трети час/ :D един безкраен филм...

He's just not that into you / Той не си пада по теб (2009)

http://www.imdb.com/title/tt1001508/

Понякога си мисля, че американците са пълно куку...

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

House of Sand And Fog / Къща от пясък и мъгла

bwy1418902337a.jpg

Бен Кингсли и Дженифър Конъли с много силно присъствие в неособено блестящ като сценарий, особено пък в края, филм. Мисля, че екипът се е постарал да попречи на двамата водещи актьори в своеобразна битка, за щастие спечелена от Кингсли и Конъли. Оценка 7, но само заради играта, инак щеше да е без оценка, защото със сигурност нямаше да го доизгледам.

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Chromophobia / Хромофобия

jdv1419150282a.jpg

Отдавна ми "бяга", но ми попадна в тв излъчване, та се възползвах да си обогатя спомените с още един прекрасен филм, представен ни от перфекционисти - изключително силен сценарий, превърнат в блестяща трагикомедия. Лицата от постера са добре познати на всички и едва ли има смисъл да ги изброявам, но са изпълнили перфектно ролите си. Оценка 10 заради огромното удоволствие, което ми доставиха.

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

I Origins

hqdefault.jpg

Допадна ми. Най-после нещо различно! Оценка 8,5.

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Последно гледах Хобит: Битката на петте армии, ако очаквате още един епичен завършек, както при Властелина, занижете си очакванията, няма да го получите! Лично аз останах леко разочарован, смятам, че можеха да се справят по-добре, но оценявам труда и желанието и ще кажа само, че филмът беше приятно сбогуване със Средната земя! Ако ви се чете повече:ТУК

7798826M.jpg

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Аз - началото

7808731s.jpg

може и да не го гледате

боза

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Gone Girl / Не казвай сбогом

bfi1419792708c.jpg

Има трилъри, които могат да се гледат 2-3, че и повече пъти, при това такъв има и в портфолиото на Дейвид Финчър - "Седем" е откровен шедьовър. Тоя път майсторът е създал филм за еднократно гледане, но пък какъв! Качествен сценарий, т.е. с доста по-малко от обичайната за жанра лесна предвидимост, съчетан с много стойностна игра на Розамунд Пайк, Бен Афлек и Кери Кун.

Оценка 8.

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Chromophobia / Хромофобия

Оценка 10 заради огромното удоволствие, което ми доставиха.

Абсолютно!

Радвам се, че прочетох поста ти и обърнах внимание на филма. Мисля, че е останал недооценен, а хромофобията - погрешно схваната като същност, а не като прикритие на изпепеляващи страсти...

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

... Мисля, че е останал недооценен...

За мен е странно, че към настоящия час текущата оценка 6,1 в IMDb е едва от 1493 потребители - все пак става дума за филм отпреди 10 години. Но това само като факт, защото по никакъв начин не променя моята оценка, а и с удоволствие бих гледал отново това бижу.

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Вчера случайно попаднах на един базар на DVD-то на филма Черна котка,Бял котарак.Гледал съм го отдавна, но не пропуснах възможността да си го закупя (за без пари направо) и отново се насладих и си паднах от смях с този култов филм на Костурица.

7812575y.png

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Последната част на хобитът, очаквах малко повече накрая леко го претупаха малко :)

thumb640x320_the_hobbit_the_battle_of_th

Редактирано от tatsu (преглед на промените)
Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Magic in the Moonlight / Магия в полунощ

bfi1419880853o.jpg

Забавлявах се от сърце! 

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Stranger Than Fiction / Не може да бъде (2006)

http://www.imdb.com/title/tt0420223/?ref_=fn_al_tt_1

stranger-than-fiction-profile.jpg

Един стойностен филм, който съм подминала, явно защото недолюбвам Уил Феръл. Но... в края ми стана ясно, че точно той е за тази роля. Уж действието е леко мудно, но си държи в напрежение.

Изборът и възможността да се понесат последствията от него... с какво се съизмерват човекът и доброто.

Редактирано от Merryl (преглед на промените)
Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

The Interview / Убийствено интервю

"Убийствено интервю" е забавна политическа комедия зад която стоят създателите на хитовете "Ананас експрес" и "Това е краят".Джеймс Франко и Сет Роугън изпълняват главните роли на популярен водещ на ток-шоу от Ню Йорк Сити и неговия продуцент, които по случайност се забъркват в план за политическо покушение. След като се запознава с привлекателна агентка от ЦРУ самоуверения водещ се оказва в центъра на сложен международен заговор за елиминирането на министър-председателя на Северна Корея. Заедно със своя доверен продуцент той трябва не само да се измъкне от кризисната ситуацията, но и да опази живота и кариерата си.

MV5BNTE3NjkzNDQzMV5BMl5BanBnXkFtZTgwMTA4

Страхотна комедия. :)

Редактирано от Blue ':^) (преглед на промените)
Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Коледен купидон

23h2b6g.jpg

супер филмче

щото има призраци пък аз обичам призраци

:)

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Всички части на "Паранормална активност" за 2 дни и не ми се отрази много добре :D

MV5BMjAwNDAxMjc0N15BMl5BanBnXkFtZTgwNDcy

Редактирано от gig93 (преглед на промените)
Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Последно гледах Хобит: Битката на петте армии, ако очаквате още един епичен завършек, както при Властелина, занижете си очакванията, няма да го получите! Лично аз останах леко разочарован, смятам, че можеха да се справят по-добре, но оценявам труда и желанието и ще кажа само, че филмът беше приятно сбогуване със Средната земя! Ако ви се чете повече:ТУК

Подкрепям написаното, когато битката започна и аз тръгнах да броя армиите :) Тауриел ми беше излишна.

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Подкрепям написаното, когато битката започна и аз тръгнах да броя армиите :) Тауриел ми беше излишна.

Относно този въпрос, тези дни получих различни изказвания от хора, които са чели книгата (за жалост, аз още не съм и не мога да подкрепя със сигурност). Та, първо ми казаха, че петата армия била тази на орлите. И така да е, във филма не се чувстват като армия, пък и ги показват за няколко секунди. После друг човек, който е чел книгата, започна да обяснява как петата армия била на тролове и гоблини (не помня точно кои, но беше сбирщина от две подобни същества). Но пак ... не се чувства като армия. Имаше един момент във филма, където казаха, че идват 1000 гоблини (или там какви бяха), но Торин и дружката му щели да се справят с тях .... ем извинявай ама цялото кино избухна в смях :D

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Относно този въпрос, тези дни получих различни изказвания от хора, които са чели книгата (за жалост, аз още не съм и не мога да подкрепя със сигурност). Та, първо ми казаха, че петата армия била тази на орлите. И така да е, във филма не се чувстват като армия, пък и ги показват за няколко секунди. После друг човек, който е чел книгата, започна да обяснява как петата армия била на тролове и гоблини (не помня точно кои, но беше сбирщина от две подобни същества). Но пак ... не се чувства като армия. Имаше един момент във филма, където казаха, че идват 1000 гоблини (или там какви бяха), но Торин и дружката му щели да се справят с тях .... ем извинявай ама цялото кино избухна в смях :D

Аз искам да знам името на фризьора на елфите да го поздравя за безупречните им коси  насред битката в кръв, смърт и мрак, прическите останаха безупречни - правят чест на всеки себеуважаващ се професионалист. :clap:

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Петте армии ги виждам така: тази на елфите, на орките, на братовчеда на Торин-Железноногия, на хората от езерния град и тази на Торин и джуджетата.
Последните две не са многочислени, но в битка всяка има своите заслуги.
Намирам смисъл във филма с отговора на въпроса какво в крайна сметка е по-ценно- материалното или приятелството.
За мен отговорът е еднозначен.

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

"THE HOBBIT: THE BATTLE OF THE FIVE ARMIES"

the-hobbit-the-battle-of-the-five-armies

Много зле. Почувствах се унизен. Ревюто е ТУК.

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Cloud Atlas / Облакът Атлас

jdv1420298626r.jpg

Не знам по каква причина чак днес, след 5 или 6 опита, успях да изгледам целия филм. Проблемът не е в продължителността му (172 минути), а може би някъде в мен. Вероятно защото не съм привърженик на теорията за прераждането, без да имам претенции за достоверност, но и никой няма основателни такива. В някакъв момент като че ли тая луда гонитба като че ли ми идваше малко в повече, защото колкото и да внимавам, за близо 3 часа няма как да не се поразсея поне за малко.

Сюжетът е увлекателен, играта е на ниво, но ми се върти натрапчивата идея, че нещо му липсва, че някъде нещо увисва, че е можело да се направи по-добре... Не съм в състояние да преценя еднозначно, но оцених филма със 7.

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
Just Friends / Само приятели (2005)

http://www.imdb.com/title/tt0433400/?ref_=fn_al_tt_1

Коледен филм за тотално губене на два часа време на диванчето, вместо да се спи... :)

----------------------------------------------------------------------------------------

The Judge / Съдията (2014)

http://www.imdb.com/title/tt1872194/?ref_=fn_al_tt_1

Силен филм. Драма е, тежък е, дълъг е, но е много силен. Като мъртво вълнение...

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Добавете отговор

Можете да публикувате отговор сега и да се регистрирате по-късно. Ако имате регистрация, влезте в профила си за да публикувате от него.

Гост
Напишете отговор в тази тема...

×   Вмъкнахте текст, който съдържа форматиране.   Премахни форматирането на текста

Разрешени са само 75 емотикони.

×   Съдържанието от линка беше вградено автоматично.   Премахни съдържанието и покажи само линк

×   Съдържанието, което сте написали преди беше възстановено..   Изтрий всичко

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• Добави ново...

Информация

Поставихме бисквитки на устройството ви за най-добро потребителско изживяване. Можете да промените настройките си за бисквитки, или в противен случай приемаме, че сте съгласни с нашите Условия за ползване