Премини към съдържанието
  • Добре дошли!

Добре дошли в нашите форуми, пълни с полезна информация. Имате проблем с компютъра или телефона си? Публикувайте нова тема и ще намерите решение на всичките си проблеми. Общувайте свободно и открийте безброй нови приятели.

Моля, регистрирайте се за да публикувате тема и да получите пълен достъп до всички функции.

Препоръчан отговор

Последно гледах Wild, вдъхновяващ и едновременно трогателен!

7856772d.jpg

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Вчера гледах John Wick  добър криминален екшън с Киану Рийвс :wink12:

MV5BMTU2NjA1ODgzMF5BMl5BanBnXkFtZTgwMTM2

И аз го гледам сега, но не разбрах каква е била невъзможната задача, която е трябвал да изпълни?

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Уникален филм. Препоръчвам го на всеки. Много ми хареса главния артист, постоянно смях, въпреки че филма е драма.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Before I go to sleep

before-i-go-to-sleep-poster1.jpg

Разчупен, размислящ те и все пак малко нереален ми се видя в някои моменти. Кидман, както винаги, е уникална. Оценка 8 от 10.

Разочарован съм, очаквах много повече от филм с двама от най-предпочитаните от мен актьори - Никол Кидман и Колин Фърт. Дори ми е трудно еднозначно да посоча кое не ми хареса, защото трябва да изброя почти всичко.

Оценка 5, т.е. "слаб".

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

"Да докоснеш върха на света"

post-212867-0-36865300-1421693136_thumb.

С удоволствие бих го гледал отново.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Тъкмо се канех да го пробвам довечера, но пуканките мигом изпариха едва пробудилото ми се желание.

е това е моето мнение - че не си струва ич

двама актьори играят в почти целия филм, хепиенда хубав как вика бащата наште побеждават

става за тийнейджъри да се учат на секс - то не че много нещо ще видят от тъмните сцени де

:D

това вече си струва

всяка минута

за Любовта с главно Л

Най-доброто в мен

7861723o.jpg

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

...това вече си струва

всяка минута

за Любовта с главно Л

Най-доброто в мен

"Най-доброто в мен" чака ред, че има други преди него, но със свободното време съм позакъсал. Харесвам романите на Спаркс, а филмите по тях обикновено не са зле.

Редактирано от hlevoust (преглед на промените)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Харесвам романите на Спаркс, а филмите по тях обикновено не са зле.

Като обърна внимание на Спаркс си дадох сметка защо толкова ми напомня на Тетрадката. Това обяснява остатъчния привкус на продължение/повторение/дежавю, но не съвсем... а цялостното усещане е тотално смазващо...

Е, поне за мен. Въпрос на вкус.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

...Това обяснява остатъчния привкус на продължение/повторение/дежавю, но не съвсем...

Романите му станаха доста, филмите по тях - също. Няма съмнение, че е "вървежен" автор, но при толкова книги няма как да не се повтаря това-онова, та затова и дежавюто си е нормално, има го при всички автори, пишещи романи по договор - поне по един за година или две.

Ще е изненада, ако Спаркс зареже доказано печалившата (да, до време) романтика и премине на трилъри или фентъзи, да речем. Но едва ли ще го направи скоро, така че засега сензациите са малко вероятни.

:)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Като обърна внимание на Спаркс си дадох сметка защо толкова ми напомня на Тетрадката. Това обяснява остатъчния привкус на продължение/повторение/дежавю, но не съвсем... а цялостното усещане е тотално смазващо...

Е, поне за мен. Въпрос на вкус.

Заповядай, наслади се на разнообразието ... :D Така де, само от постерите, може да си направиш сметка колко "различни" са филмите. Нищо лично към хората, които ги харесват.

7862857c.jpg

Иначе по темата, последно гледах Star Wars Episode III. Не мога да си обясня, защо си го причинявам ... ама нали все пак е Star Wars ... #worththepain (but not really). В очакване на седмицата съм, дано наистина се пробуди нещо, чееее ще убивам хора вече :D

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Заповядай, наслади се на разнообразието ... :D Така де, само от постерите, може да си направиш сметка колко "различни" са филмите. Нищо лично към хората, които ги харесват.

Ние говорехме конкретно... Чак такова генерално обобщение може да направи само някой, който наистина не харесва подобен род филми и не схваща дълбочината им.

А сарказмът е напълно излишен, защото обратната гледна точка също е валидна. Нали се сещаш, че почитателите на този род филми могат да изразят своето снизходително отношение към феновете на Терминаторите, Хобитите и екшъните, но... не съм прочела нищо подобно в темата.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

... Нали се сещаш, че почитателите на този род филми могат да изразят своето снизходително отношение към феновете на Терминаторите, Хобитите и екшъните, но... не съм прочела нищо подобно в темата.

Всъщност с удоволствие гледам и романтика, и драми, и екшъни, и трилъри, дори и фентъзи, дори много си падам по онова, дето навремето му викаха "студийно кино" (обожавам филмите на Триер, да речем) - единственото условие е да са качествени от моя гледна точка. Не ми доставя удоволствие да гледам нещо, което ще забравя с появата на титрите.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Interstellar-366875261-large.jpg

10 от 10... Какво да ви кажа, филм от години насам, който си заслужава всяка секунда. Всяка една се-кун-да. Най-накрая мога да кажа, че изгледах един стойностен Sci-Fi филм. Филм, който поражда въпроси, филм който обърква, завърта ви на 360 градуса и ви връща обратно... 

Красиво, емоционално пътуване до неизвестното, безкрайността и прекосяване на човешките граници...!!!

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Roald Dahl's Esio Trot / Костенурке, костенурке (2015)

http://www.imdb.com/title/tt3205394/?ref_=fn_al_tt_1

Хареса ми много. Филм повече за добрината, отколкото за любовта. От онези, които разплакват през усмивка.

Дъстин Хофман и Джуди Денч - фантастични, както винаги!

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Грешка на времето ( Time Lapse )
Оригинален сюжет за еднократен преглед, който доближава ефектът на пеперудата. Нови лица под ръководството на Брадли Кинг.
Кукла Барби с два тъпана живеят безсмисления си живот под един покрив. Поредните американски черешари, купони, ха с мене - ха с тебе, докато попадат на съсед учен, измайсторил фотокамера, която снима бъдещето. От снимките разбират какво ще се случи с тях утре и започват да се възползват.

Unbroken
Джоли е режисьор на филма и това ме прикова. Започва много силно за любителите на авиобой от годините на ВСВ. Главният герой става шампион на олимпиадата в Берлин, но войната го превръща в навигатор на бомбардировчик. Самолетът търпи крушение и започва адско оцеляване, което преминава в японски концлагер. Филмът е по действителен случай и заслужава загубеното време.

Добре дошли в рая ( Vice )
Поредният гомнофилм на Брус Уилис. Филмът го гледам от снощи, а го довършвам в момента. И пак, докато тече аз пиша тук. Уилис играе роля на педрила, управляваш корпорация за пороци. Якият пич е ченге-непукист с поне месец некъпана коса. Главната героиня е пълна отвратитка. Мимиките й са пример за кифла с дунапренен мозък. Тя е андроид, имаща се за истински човек. Разбира се набъкано е с утрепки, които биват анихилирани от ченгето или горилите на Уилис като мухи. И така ...

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Maleficent / Господарка на злото

bfi1422253869u.jpg

Едва ли бих могъл да дам приемлив отговор защо си губих времето с тоя филм, но все пак исках да проверя дали пък откровената медийна звезда Анджелина Джоли не е станала най-сетне поне малко по-добра актриса, но - уви, тя си е на същото примитивно ниво, на което си остана още от първите си изяви. Стоически гледах повече от час с надеждата, че все пак ще се случи нещо, което поне в минимална степен да оправдае солидния бюджет и масираната реклама - е, не стана. Като се замисля, май не се сещам за роля на Джоли, която да ме е впечатлила поне в малка степен, изключая в някаква степен "Луди години", донесла ѝ съмнителен Оскар.

Същото се отнася и до филмите, в които участва - като цяло бих изтъкнал единствено "Първороден грях", но заслугите там недвусмислено бих отчел на Антонио Бандерас, изнесъл филма на гърба си.

Накратко за "Господарката на злото" - оценка 2.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Твърде лично.

Препоръчвам го! Въпреки критичните оценки по разни ревюта от критици, филма е много стабилен и няма много фантасмагории, тоест близък до реалността екшън,изпълнен с напрежение.

Моята оценка е 8/10

MV5BNjM5MDU3NTY0M15BMl5BanBnXkFtZTgwOTk2

Споделям и аз това мнение!

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

The Remains of the Day / Остатъците от деня

bfi1422600941n.jpg

Ако кажа само, че е шедьовър, ще прозвучи съвсем клиширано, но нямам друг избор - тоя филм не се коментира, а се гледа.

Максимална оценка!

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Последният филм, който гледах беше: Big Eyes / Големи Очи

Простооо, прекрасен <3 <3

566899.jpg

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

p_75603.jpg

малко класика за релакс

:)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Roald Dahl's Esio Trot / Костенурке, костенурке (2015)

http://www.imdb.com/title/tt3205394/?ref_=fn_al_tt_1

Хареса ми много. Филм повече за добрината, отколкото за любовта. От онези, които разплакват през усмивка.

Дъстин Хофман и Джуди Денч - фантастични, както винаги!

Ще допълня само с постера, защото всичко друго е вече казано:

klz1423307490v.jpg

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Hector and the Search for Happiness / Хектор и търсенето на щастие

bfi1423326190j.jpg

На моменти забавен, на моменти тъжен, на моменти определено интересен, на моменти откровено скучен. Оценка 7.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

пак за самолетчето

p_75604.jpg

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Добавете отговор

Можете да публикувате отговор сега и да се регистрирате по-късно. Ако имате регистрация, влезте в профила си за да публикувате от него.

Гост
Напишете отговор в тази тема...

×   Вмъкнахте текст, който съдържа форматиране.   Премахни форматирането на текста

Разрешени са само 75 емотикони.

×   Съдържанието от линка беше вградено автоматично.   Премахни съдържанието и покажи само линк

×   Съдържанието, което сте написали преди беше възстановено..   Изтрий всичко

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• Добави ново...