Премини към съдържанието
  • Добре дошли!

Добре дошли в нашите форуми, пълни с полезна информация. Имате проблем с компютъра или телефона си? Публикувайте нова тема и ще намерите решение на всичките си проблеми. Общувайте свободно и открийте безброй нови приятели.

Моля, регистрирайте се за да публикувате тема и да получите пълен достъп до всички функции.

Последният филм, който гледах...

Препоръчан отговор

• Отговори 1,8k
  • Създадено
  • Последен отговор

Потребители с най-много отговори

Потребители с най-много отговори

Популярни публикации

10 от 10... Какво да ви кажа, филм от години насам, който си заслужава всяка секунда. Всяка една се-кун-да. Най-накрая мога да кажа, че изгледах един стойностен Sci-Fi филм. Филм, който поражда въпрос

Страхотен филм!!! Всеки здравомислещ човек трябва задължително да го изгледа!!! По действителни събития е!!!

и версията от тази година- според мен,не искам да ангажирам никой,старата версия е по-добра.Гледайте ги и преценете сами.

Публикувани изображения

току-що, M.Николов написа:

Края ме разочарова.

Щото не хванаха убиеца ли? Понякога извървяването на пътя е по-важно от очаквания край..

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 32 минути, M.Николов написа:

Лошото е, че спряха на средата на пътя.......

Това е твоята гледна точка. Според мен си свърши както трябва. Търсене на надежда..освен резултата от необуздания гняв, яростта и безнадеждността - затова е филма, а не за кой е убиеца. Е, имаше надежда... 

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Разбира се, всеки възприема даден филм по свой начин.Ти изрази своето мнение, аз моето, в случая не съвпадат, но това е напълно нормално.Хора разни, вкусове разни.:beer:

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

1155519342_.jpg.e0af7a347c17cc1d31870c81f4586bdc.jpg

В тази мешавица от Кинг Конг, Годзила и не знам още какво американците отново спасяват света, техния свят разбира се, но той по подразбиране е ...

Много харесвам Дуейн Джонсън, но мисля, че "майтапчийските" роли по му се отдават. Огромните мускули, съчетани със самоиронията, са нещо, което не всеки може да постигне. Който е гледал "Добре дошли в джунглата" ще разбере какво имам предвид. Филмите - катастрофи определено не са неговия жанр и затова моят рейтинг почти съвпада с този на IMDB (нещо, което се случва извънредно рядко) и е 6/10.

Редактирано от crazy katon
Излишно повторение (преглед на промените)
Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Where is Kyra?  8/10

feature_update17_2_1_main.jpg

Страхотно превъплъщение на Мишел Пфайфър - много тъжен и тежък филм. И да не пропусна- Пфайфър изглежда зашеметяващо секси за възрастта си.

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 1 час, M.Николов написа:

Само на мен ли така ми се струва или наистина няма такива актриси от новото поколение?

Нема. На мода са хубавелките, каквато се водеше и тя преди 20 години.

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 5 минути, M.Николов написа:

И там не ги виждам.

В САЩ се прави fast food. В европейското кино има ярки актриси, без да се вместват в понятието звезди. Аз харесвам испанското и скандинавското. Но си признавам, че след тежкия работен ден и аз търся нещо леко, докато вечерям.

Да не съм офтопик, последния филм, който гледах и ми хареса беше Every.Day.2018. Чак ме хвана яд, че не съм го написал.

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Аз от скука хванах да гледам филм, който мислех, че ще е ужасна тъпотия, а се оказа адски забавен - Джуманджи 2. Почти накрая съм и толкова ми хареса, че си свалих първата част от 95-та с оня актьор с големия нос. Уилям някой-си беше.

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
  • 2 седмици по-късно...

The Expanse 2018,  3-ти сезон

expanse-980x576-1-980x576-1-980x576.jpg 

https://www.youtube.com/watch?v=Du_I76MuISU

Космическа фантастика за ранното овладяване на Слънчевата система от човечеството с елементи на извънземен съспенс.
И с присъщите за човека боричкания, войни на планетарни фракции и стремеж за доминация върху ограничени ресурси.
Технологично много по-добре изпипан и в пъти по-реалистичен относно враждебната за човека същност на Kосмоса спрямо детинските сериали в това отношение на StarTrek.
Като актьорско майсторство също доста добър, и то от сравнително неизвестни артисти.  А клингонският от StarTrek ряпа да яде пред опияняващия жаргон на Белтерите.

Този сериал с всеки сезон става все по-добър.
Най-впечатляващото на този сериал е, че сюжетът е доста мислен изначално и продължава да се развива вече трети сезон, а не е серия за серия, както е типично за такива сериали.

Моя оценка 8/10.

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 1 час, whitepixel написа:

Моя оценка 8/10.

Моята оценка е 10/10. На фона на плявата от години, това е бисер и за това упорито се опитват да го спрат, но добре, че чичко Безос се намеси и ще има и още сезони. Едва изчаках да излезе целият сезон и после се гледа на един дъх. Като вече съм чел и книгите и екраницацията ги следва почти 1:1. Жалко, че не се превеждат и останалите 3 книги от поредицата, не е като да няма интерес, но логиката на местният търговец е странна. Четирите преведени, вече ги екранизираха. И какъв ти Star Trek на фона на последното хомо извращение на нетфликс, тоя сериал просто загина вече, но така е със всички останали хомо извращения на нетфликс, добре, че не купиха те правата за Експанзията. И като си помисля, че в един друг форум, сбирщина на всякакви джендър елементи, сравняват The Expanse, с помията на нетфликс - Altered Carbon, че дори последният им бил по-интересен, боже опази. Скучната кибер-пънк безсмислица дори не е в същият жанр, просто The Expanse е единственият сериал, който може да се нарече истинса sci-fi в момента.

Ето и още нещо свежо, на фона на плявата последно време:

200946_front.jpg&sp=0dd83adc1283944b32c49a0de800242f

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 9 часа, RagnerBG написа:

Моята оценка е 10/10. На фона на плявата от години, това е бисер

Mi ge, mi pensa yo rait ere Expanse gerowsh gut unte StarTrek tubik kaka, tumang beratna!   ;)

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 18 часа, whitepixel написа:

Mi ge, mi pensa yo rait ere Expanse gerowsh gut unte StarTrek tubik kaka, tumang beratna!   ;)

Може ли за превод? Дали на клингонски, дотракски или еди какъв си, все нещо трябва да означава.

Лайквам всички, които постват тук, дори да не съм напълно съгласен с тях. Групата е следвана от 98 души, а толкова малко пишат ... така че всеки, който го прави, получава моето уважение.

Аз също харесах The Expanse, но само първия сезон. Във втория се появи някакво всепобеждаващо девойче - рейнджър и за мен филма свърши там. Може да съм сгрешил, но твърде много ми идват момичетата - биячки. Лично за мен Томас Джейн е наистина много добър, но ако някой ми каже, че Стивън Стрейт е актьор, то явно имаме големи различия.

За Стар Трек обаче не съм съгласен. Ако говориш за новия, да, съгласен съм, но той не е детски, а по-скоро продукт на някакъв нов тип фантастика, аз лично за себе си я нарекох "джендър - фантастика". Що се отнася за легендата Стар Трек, която започва от 1966 г., то там съм силно пристрастен, да го наречем направо фанатик. Ако това е детски филм, явно още съм дете, защото продължавам да го гледам и да се възхищавам от него. Той няма ефектите на новите фантастики, но, както веднъж вече споменах, идеите на Джийн Родънбъри са толкова въздействащи и вечни, че това прави филма уникат, на светлинни години пред останалата фантастика. Привършвам с един от тях и скоро ще кажа мнението си за него.

А всъщност аз последвах списъкът на RagnerBG от преди доста време и честно да си кажа, най-много ми хареса Dark Matter, от новите ... за старите е ясно.

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

@crazy katon

Не зная дали съм аз наопаки в случая, но Dark Matter за  мен започна многообещаващо,  но пък деградира за мен с всеки изминал сезон. The Expanse започна колебливо, но става все по-добър с всеки изминат сезон. В сюжетно отношение The Expanse е изключително мащабен, даже грандиозен, за разлика Dark Matter - серия за серия без всякаква идея и безлични персонажи, въпреки че има цели 2ма добри актьори - No 6 и Андроидката. Заради тях все още се напъвам и да го гледам.

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
на 27.07.2018 г. в 21:23, whitepixel написа:

@crazy katon

Не зная дали съм аз наопаки в случая, но Dark Matter за  мен започна многообещаващо,  но пък деградира за мен с всеки изминал сезон. The Expanse започна колебливо, но става все по-добър с всеки изминат сезон. В сюжетно отношение The Expanse е изключително мащабен, даже грандиозен, за разлика Dark Matter - серия за серия без всякаква идея и безлични персонажи, въпреки че има цели 2ма добри актьори - No 6 и Андроидката. Заради тях все още се напъвам и да го гледам.

Няма лошо, вкусове различни. А пък и жените в Dark Matter ... но това е друга тема. Аз съм фен на Стар Трек и затова някак си го приемам твърде лично, ако някой каже нещо против него, по-скоро на стария Стар Трек - Легендата, не на новия сериал, макар и той да не е лишен от напрежение. Това, което му липсва е идеята и с риск да се повторя, автора ... никой нов сериал няма такова легендарно име като Джийн Родънбъри.

П.П. Оппааа, забравих лайка, нали казах, на всички, които пишат за кино.

Редактирано от crazy katon
Премахване на цитат (преглед на промените)
Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Добавете отговор

Можете да публикувате отговор сега и да се регистрирате по-късно. Ако имате регистрация, влезте в профила си за да публикувате от него.

Гост
Напишете отговор в тази тема...

×   Вмъкнахте текст, който съдържа форматиране.   Премахни форматирането на текста

Разрешени са само 75 емотикони.

×   Съдържанието от линка беше вградено автоматично.   Премахни съдържанието и покажи само линк

×   Съдържанието, което сте написали преди беше възстановено..   Изтрий всичко

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• Добави ново...

Информация

Поставихме бисквитки на устройството ви за най-добро потребителско изживяване. Можете да промените настройките си за бисквитки, или в противен случай приемаме, че сте съгласни с нашите Условия за ползване