Премини към съдържанието
  • Добре дошли!

Добре дошли в нашите форуми, пълни с полезна информация. Имате проблем с компютъра или телефона си? Публикувайте нова тема и ще намерите решение на всичките си проблеми. Общувайте свободно и открийте безброй нови приятели.

Моля, регистрирайте се за да публикувате тема и да получите пълен достъп до всички функции.

Последният филм, който гледах...

Препоръчан отговор

Venom (2018)  9/10

362mmvnB_400x400.jpg

Ако харесвате филмите на Марвъл..ще ви допадне. На мен доста ми хареса. Все пак е Том Харди.;)

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
  • Отговори 1,9k
  • Създадено
  • Последен отговор

Потребители с най-много отговори

Потребители с най-много отговори

Популярни публикации

10 от 10... Какво да ви кажа, филм от години насам, който си заслужава всяка секунда. Всяка една се-кун-да. Най-накрая мога да кажа, че изгледах един стойностен Sci-Fi филм. Филм, който поражда въпрос

Страхотен филм!!! Всеки здравомислещ човек трябва задължително да го изгледа!!! По действителни събития е!!!

-американска боза как американеца спасява света и тнт става и не става за гледане  според предпочитанията  оценка 5 по десетобалната.  филма подсъзнателно е направен за сплашване

Публикувани изображения

на 25.09.2018 г. в 7:32, Kieli написа:

Delinquent (2016) 

MV5BNWNlMWQzYTQtMDNiYi00M2FhLWE1NzMtNDVk

Голям трилър! Пак бих го гледал.

От къде може да се изтегли с бг. субтитри,че нещо не го намирам?Ако може линк.

Редактирано от miroslavm (преглед на промените)
Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

няма

просто няма филм който да ми е направил впечатление скоро и да ви го препоръчам

от няма на какво,до ся киризих американските музикални награди

НЕЕЕЕЕЕЕЕ не ви ги препоръчвам

мъка

тейлър суифт-няколко награди

камила кабело-и тя

лени кравиц хептен се е изпедерастил(упс......политнекоректен израз сяй модерно друго-изджендърил)

единственото положително нещо-маколи кълкин е загладил косъма

ще го бъде

остана някой продуцент да го покани за роля.....ама каква?

сам в студентското общежитие?

сигурно сте забелязали как някои роли ,,изяждат" цялата филмова кариера на някой актьор или актриса

марк хамил-люк скайуокър

имаше опит и в друг филм-психопат някакъв......

кари фишър-лея..........същата работа......мир на праха и

сигорни уийвър-рипли.пришълецът.....

гореспоменатия-сам в къщи......

истекоа ми дзъркелето ма убау филм скоро-нъцки

много писах нещо

ма карай

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Oтдавна не бях гледал добър ужас.

Коварен капан: Последният ключ (2018)

ÐоваÑен капан: ÐоÑледниÑÑ ÐºÐ»ÑÑ Poster

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

First man (2018) 10/10

first-man.jpg

Много добре направен филм за Нийл Армстронг и за онзи "един голям скок за човечеството". Страхотен Райън Гослинг!

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

The Man in the High Castle

Изгледах го на един дъх сериала.
Само, че в трети сезон , който не е вече по книгата вкараха педераси и лесбийки :)

theman.png

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
на 21.10.2018 г. в 20:31, neroni написа:

The Man in the High Castle

Изгледах го на един дъх сериала.
Само, че в трети сезон , който не е вече по книгата вкараха педераси и лесбийки :)

theman.png

викаш-политкоректен,жендърски ориентиран станАл сезоня

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 5 минути, _nib_ написа:

викаш-политкоректен,жендърски ориентиран станАл сезоня

Даже очаквах да видя негро нацист по едно време :)

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Асансьор за пациенти

ся

ко да кажа

вижте снимката

zx620_3069649.jpg

христо гърбов

пак я погледнете

zx620_3069649.jpg

еми......

колкото и да се мръщи

колкото и да се чумери и прави на сериозен-той си е роден за комедиен артист

да ги грабне теди москов-него и лафазана

и да им даде свободата да импровизират....

ще се напИкаш

справка:Улицата

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
на 25.10.2018 г. в 21:43, _nib_ написа:

Асансьор за пациенти

ся

ко да кажа

вижте снимката

zx620_3069649.jpg

христо гърбов

пак я погледнете

zx620_3069649.jpg

еми......

колкото и да се мръщи

колкото и да се чумери и прави на сериозен-той си е роден за комедиен артист

да ги грабне теди москов-него и лафазана

и да им даде свободата да импровизират....

ще се напИкаш

справка:Улицата

Не съм съгласен. Справка: Робърт де Ниро, Роуън Аткинсън (черното влечуго, Мистър Бийн) и т.н. А и точно като комедиен актьор Гърбов не е нищо особено. Една гримаса с нервен тик има и дотам.

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 3 часа, аm-аm написа:

Не съм съгласен. Справка: Робърт де Ниро, Роуън Аткинсън (черното влечуго, Мистър Бийн) и т.н. А и точно като комедиен актьор Гърбов не е нищо особено. Една гримаса с нервен тик има и дотам.

нер де Ямбол,нер де Стамбол.

къде залитна да сравняваш колос като Де Ниро с Гърбов.

фанал тъй грипО.

вече.

тва си е твое мнение

горното си е моето

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Altered Carbon 2018 - сезон 1

51iyAjqG1zL._SL500_.jpg

IMDB: https://www.imdb.com/title/tt2261227/ 

Криминална фантастика, където действието се развива в недалечното бъдеще, в което човечеството е постигнало дигитално безсмъртие и хората са в състояние да си прехвърлят съзнанието в нови отглеждани биологични тела или да клонират съществуващи естествено родени. Смъртта се дели вече на незначителна - на консуматива тяло наречено "ръкав" (sleeve), и в порядъци по-рядко срещаната пълна смърт на импланта или загуба на бекъп в клауд сториджа. Мрачна фантастика изследваща деградацията на човешкия вид вследствие постигането на безсмъртие.  Филмът изобилства и с отблъскващи до отвратителни сцени, гравитиращи около това как се ползва консуматива тяло. Все пак, макар че е далеч от изследване на фокуса на безсмъртието като цел, цена, достъпност в сравнение с други доста добри запомнящи се филми по тематиката, като  Jupiter Ascending и In Time,  Altered Carbon по своеобразен любопитен начин и в натуралистични детайли показва докъде може да достигне при безсмъртие и забрава за страх от смъртта човешкото падение, разрушаването на моралните ценности и задръжки, чак до подмяната на съществуващите религии с нова  - тази на заможните новобогове.
Актьорският състав е малко над средното ниво като актьорско майсторство и ми е чудно как този филм има такава висока оценка в IMDB.

Моята оценка - 6/10. 

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
на 1.11.2018 г. в 22:12, whitepixel написа:

Altered Carbon 2018 - сезон 1

51iyAjqG1zL._SL500_.jpg

IMDB: https://www.imdb.com/title/tt2261227/ 

Криминална фантастика, където действието се развива в недалечното бъдеще, в което човечеството е постигнало дигитално безсмъртие и хората са в състояние да си прехвърлят съзнанието в нови отглеждани биологични тела или да клонират съществуващи естествено родени. Смъртта се дели вече на незначителна - на консуматива тяло наречено "ръкав" (sleeve), и в порядъци по-рядко срещаната пълна смърт на импланта или загуба на бекъп в клауд сториджа. Мрачна фантастика изследваща деградацията на човешкия вид вследствие постигането на безсмъртие.  Филмът изобилства и с отблъскващи до отвратителни сцени, гравитиращи около това как се ползва консуматива тяло. Все пак, макар че е далеч от изследване на фокуса на безсмъртието като цел, цена, достъпност в сравнение с други доста добри запомнящи се филми по тематиката, като  Jupiter Ascending и In Time,  Altered Carbon по своеобразен любопитен начин и в натуралистични детайли показва докъде може да достигне при безсмъртие и забрава за страх от смъртта човешкото падение, разрушаването на моралните ценности и задръжки, чак до подмяната на съществуващите религии с нова  - тази на заможните новобогове.
Актьорският състав е малко над средното ниво като актьорско майсторство и ми е чудно как този филм има такава висока оценка в IMDB.

Моята оценка - 6/10. 

На мен доста ми хареса, да си призная. Затова прочетох и книгата. "Суперкомандос" е заглавието на български.

Mile 22 -8/10 Нямах никакви положителни очаквания за този филм, но взе че ми хареса....

largeposter.jpg

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

9Qqk3svM0I9QuabOPDNrJZdv3XJ.jpg.a52355b57a12eefcf0dbbdd7df861b93.jpg

Това е единственият филм, който е на "онази" тема и все пак е шедьовър. Коя е темата ли? Ами Джей Дейвидсън играе Дил, която уж е приятелката на Форест Уитакър, но се оказва, че е мъж, не че за такъв се има. Та това е онази тема. Останалото е игра, игра, която няма аналог в близките години и не се очаква в бъдеще. Стивън Риа и Форест Уитакър, е, и малко Миранда Ричардсън и много Джей Дейвидсън, известен още и с ролята на Ра в "Старгейт". Какво повече може да иска човек.

Такива филми вече не се правят. След време, когато някой родител попита детето си: Кои артисти играят във филма?, нищо чудно да чуе следния отговор: А какво е това артисти? Между другото не знам защо на постера е Миранда Ричардсън, интересно решение, та тя е второстепенна роля, но както и да е.

Именно заради тази игра давам максимална оценка 10, но пак повтарям, филми от сорта на "Планината Броукбек" никога, при никакви обстоятелства не бих гледал, освен ако не са във вид на присъда.

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Tigermilch (2017)

51ywiRcDB7L.jpg

Много ми хареса. В Германия не искам да живея определено.

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

The Predаtor 2018

The-Predator-2018-1.jpg?ssl=1 

https://www.imdb.com/title/tt3829266/ 

Екшън фантастика. Колосална алогична простотия с купчини мъртви. Най-слабият от всички oт поредицата филми Хищници. Спестете си разочарованието.

3/10

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 39 минути, whitepixel написа:

The Predаtor 2018

The-Predator-2018-1.jpg?ssl=1 

https://www.imdb.com/title/tt3829266/ 

Екшън фантастика. Колосална алогична простотия с купчини мъртви. Най-слабият от всички oт поредицата филми Хищници. Спестете си разочарованието.

3/10

абсолютно си прав

иначе предишните ги имам събрани на един външен HDD

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Добавете отговор

Можете да публикувате отговор сега и да се регистрирате по-късно. Ако имате регистрация, влезте в профила си за да публикувате от него.

Гост
Напишете отговор в тази тема...

×   Вмъкнахте текст, който съдържа форматиране.   Премахни форматирането на текста

Разрешени са само 75 емотикони.

×   Съдържанието от линка беше вградено автоматично.   Премахни съдържанието и покажи само линк

×   Съдържанието, което сте написали преди беше възстановено..   Изтрий всичко

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• Добави ново...

Информация

Поставихме бисквитки на устройството ви за най-добро потребителско изживяване. Можете да промените настройките си за бисквитки, или в противен случай приемаме, че сте съгласни с нашите Условия за ползване