Премини към съдържанието
  • Добре дошли!

Добре дошли в нашите форуми, пълни с полезна информация. Имате проблем с компютъра или телефона си? Публикувайте нова тема и ще намерите решение на всичките си проблеми. Общувайте свободно и открийте безброй нови приятели.

Моля, регистрирайте се за да публикувате тема и да получите пълен достъп до всички функции.

Последният филм, който гледах...

Препоръчан отговор

на 8.12.2018 г. в 20:40, Profruit написа:

Филмът на месеца е Upgade. Не е написан от братя Вачовски, ни Том Харди е главен герой, но не ме напускаше мисълта, че те имат пръст. Държи до последно.

+1

Ма пиши по-често де..можеш да ми спестиш някой-друг изгубен час.. 

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
  • Отговори 1,9k
  • Създадено
  • Последен отговор

Потребители с най-много отговори

Потребители с най-много отговори

Популярни публикации

10 от 10... Какво да ви кажа, филм от години насам, който си заслужава всяка секунда. Всяка една се-кун-да. Най-накрая мога да кажа, че изгледах един стойностен Sci-Fi филм. Филм, който поражда въпрос

Страхотен филм!!! Всеки здравомислещ човек трябва задължително да го изгледа!!! По действителни събития е!!!

Публикувани изображения

Don't Say a Word

maxresdefault.jpg

Michael Douglas

Brittany Murphy

ся

6 от 10

що?

ми психоаналитичните,манипулативните методи на героя на Майкъл Дъглас са твърде наивни.

дали вината е в сценариста-не знам

нито съм Валя Ахчиева нито съм Васил Иванов нито Маргарита Михнева нито друг разследващ журналист......

Brittany Murphy-добре си изигра ролята това момиче.....

имаше голям потенциал.....

жалко че почина преждевременно.

R.I.P

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

The house with a clock in its walls (2018) - 9/10

01-436211.jpg?w=500

Това филмче @Уиш... го препоръча в другата тема и много съм й благодарна, че го направи. Много ми хареса. 

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 22 часа, PigManu написа:

...

Абе, пингвин, в тия "добри филмчета" за неудачници като теб ли става дума?

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
току-що, Деянчо написа:

Абе, пингвин, в тия "добри филмчета" за неудачници като теб ли става дума?

И тука ли се припозна?

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
Цитат

не вярвайте на нищо чуто
и само на половината от видяното

Цитат

Няколко дни преди коледа на1899 г., наскоро дипломиралия се от Оксфорд д-р Едуард Нюгейт пристига в психиатрията Стоунхърст, за да завърши обучението си за специалността си в тази област. Той се среща с въоръжени мъже, които го отвеждат при д-р Ламб, който приветства помощта му и го взема под крилото си. Едуард е шокиран, когато вижда методите, които използва д-р Ламб. Той остава заинтригуван от Елиза Грейвс, една от пациентите, която е дама със статут и не изглежда да е психично болна. Една вечер Едуард открива, че всичко не е такова каквото изглежда на това място и че ужасяващите му съмнения могат да се окажат истина.

Stonehearst Asylum / Психиатрията Стоунхърст / Eliza Graves (2014) BG Audio
Stonehearst Asylum / ÐÑиÑиаÑÑиÑÑа СÑоÑнÑÑÑÑÑ / Eliza Graves (2014)  BG Audio

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Bird box 2018 - 9/10

bird-box.jpg

Много добра роля на Сандра Бълок. Не като да няма с подобен сюжет, съвсем насокоро гледах същото, само че не тябваше да издават звук..тук н трябва да поглеждат.... малко изтъркано..но..като няма по-добро..и това става.

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 14 минути, Madonna написа:

Bird box 2018 - 9/10

...

Тогава излиза, че "Операция Финал" (2018) влиза в твоето поле. Филм не за удоволствие, а да те накара да размислиш. Пък и пресъздава историческия ход на събитията. "Окончателното решение" е дело на Хайдрих, Шпеер, Гьоринг  и Химлер. И някак си увисва титлата на Ейхман. Той е бил просто поредния педантичен немец, който чинно се е стараел в работата си. Никакъв мозък по плана, ни псих. Безличен офицер с младши чин, занимаващ се секретарска работа ... иначе колектив от звезди оживяват залавянето на този несретник и как на практика го измъкват от Аржентина, сказките за моссад и обичайното жидовско скъперничество.

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 1 час, Profruit написа:

Тогава излиза, че "Операция Финал" (2018) влиза в твоето поле. Филм не за удоволствие, а да те накара да размислиш. Пък и пресъздава историческия ход на събитията. "Окончателното решение" е дело на Хайдрих, Шпеер, Гьоринг  и Химлер. И някак си увисва титлата на Ейхман. Той е бил просто поредния педантичен немец, който чинно се е стараел в работата си. Никакъв мозък по плана, ни псих. Безличен офицер с младши чин, занимаващ се секретарска работа ... иначе колектив от звезди оживяват залавянето на този несретник и как на практика го измъкват от Аржентина, сказките за моссад и обичайното жидовско скъперничество.

Не знам дали ще повярваш, но от два часа ми е отворен в замундата и приготвен за сваляне... е, ще го кликна, няма как..

Мийнуайл... изгледах.. The tale 2018 - 8/10

MV5BMmU3NzY3MmItYjhmMS00ZmNkLTkwY2EtMTky

По действителна история...

Темата за спомените от детството, които изкривяваме, за да се чувстваме..добре.. или не..

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
  • 2 седмици по-късно...

The.Weight.Of.Chains.2010

The.Weight.of.Chains.2.2014

в една от мундите ги има

.....омерзен съм.....

който има нерви за трОшене да изгледа двете документални серии от край до край

режисьора е сърбин---Boris Malagurski

снимано е в стил Майкъл Мур

уж се отнася за югославия и остатъците от нея,но всъщност показва и други държави засегнати от американските интереси,пипалата им-мвф,сб,соросните нпо-та....

грозна но точна картина на действителността

в бившите соц страни и страни които всячески отблъскват американските опити за домогване до ресурсите им

......проклятието неолиберализъм скрито зад думите свобода и демокрация,засегнало по грозен начин и променило живота на стотици милиони.....

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

MV5BNTE4MWVhYmUtZGFjMS00MGM5LTg2MDEtZTky

Много симпатично филмче, жалко за главната актриса.

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Аз пък наскоро гледах един старичък филм, който не бях гледал. Версия "Пеликан" (1993)

https://www.imdb.com/title/tt0107798/?ref_=nv_sr_1

Дензъл Уошингтън не съм го гледал в слаб филм. Бих го определил като криминален трилър. За мен добра игра и на Робъртс, която не съм гледал в много филми. Сюжетът е интересен. Не просто екшън филм

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

What they had (2018) 10/10

MV5BMTc4NzIyODE3Nl5BMl5BanBnXkFtZTgwNjg2

Прекрасна Хилари Суонк, страхотен Майкъл Шанън....филм за нещата от живота, който те сграбчва за гърлото с посланията си. Тъжен, истински, отрезвяващ...

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Juste le fin du monde (2016) - 8/10

itsonlytheendoftheworld.jpg

Страхотна актьорска игра. Тъжен филм, обаче. Когато си затворил вратите към миналото преди много време и връщайки се осъзнаваш, че не познаваш нищо и никой...

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Lizzie (2018) - 9/10

Много обичам филми, базирани на действителни истории. Прекрасно си играят ролите двечките. 

maxresdefault.jpg

А ето и самата история, ако някой прояви интерес.

http://kriminalnidosieta.com/izvestni-slutchai/lizi-bordan-obvinena-v-ottseubiystvo/

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

И понеже харесвам Хилари Суонк и обожавам, както вече знаете, филми по действителни случки..ви препоръчвам този

55 steps (2017) - 9/10

MV5BNmJkZjExNzEtMGE1ZS00ZmIwLThiZTMtM2Y1

Когато имаш смелостта да се изправиш срещу системата.. и когато намериш подкрепа..Някак си, май, неприложимо в нашата държава.. Поне засега..

Прекрасна актьорска игра и на двете! 

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
на 9.12.2018 г. в 21:19, Madonna написа:

Ма пиши по-често де..можеш да ми спестиш някой-друг изгубен час.. 

Филмите "спечелени часове" ли са? Ако имаш други отговорности и гледаш филми, може да са изгубени. А някои са си просто изгубено време ... ever.

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 6 часа, Lumberman написа:

Филмите "спечелени часове" ли са? Ако имаш други отговорности и гледаш филми, може да са изгубени. А някои са си просто изгубено време ... ever.

Филмите не са спечелено време, а са смислено прекарано време.Предпочитам да не съжалявам, че съм гледала филм, а не съм чела книга, примерно. 

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Добавете отговор

Можете да публикувате отговор сега и да се регистрирате по-късно. Ако имате регистрация, влезте в профила си за да публикувате от него.

Гост
Напишете отговор в тази тема...

×   Вмъкнахте текст, който съдържа форматиране.   Премахни форматирането на текста

Разрешени са само 75 емотикони.

×   Съдържанието от линка беше вградено автоматично.   Премахни съдържанието и покажи само линк

×   Съдържанието, което сте написали преди беше възстановено..   Изтрий всичко

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• Добави ново...

Информация

Поставихме бисквитки на устройството ви за най-добро потребителско изживяване. Можете да промените настройките си за бисквитки, или в противен случай приемаме, че сте съгласни с нашите Условия за ползване