Премини към съдържанието
  • Добре дошли!

Добре дошли в нашите форуми, пълни с полезна информация. Имате проблем с компютъра или телефона си? Публикувайте нова тема и ще намерите решение на всичките си проблеми. Общувайте свободно и открийте безброй нови приятели.

Моля, регистрирайте се за да публикувате тема и да получите пълен достъп до всички функции.

Препоръчан отговор

преди 17 минути, Callipso написа:

Aladin - много ми хареса!

Снощи видях, че филмът "А Clockwork Orange" има бая висок рейтинг в IMDB - 8.4. Очевидно бая хора са го харесали. А това е най-гнусният филм, на който някога съм попадал и не бих го препоръчал. Но пък за други бил "masterpiece". И рекох да прегледам малко ревюта. И се редуват оценки 10/10 и оценки 1/10. Не бях виждал филм с толкова много единици! Думата ми е, че има значение какво и защо им е харесало на хората. Някои харесват групови изнасилвания и безпричинни убийства...  Нищо лично към Callipso. Просто "ми хареса" не значи кой-знае какво, освен ако не познаваш много добре човека, който го изрича.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 1 минута, Lumberman написа:

Снощи видях, че филмът "А Clockwork Orange" има бая висок рейтинг в IMDB - 8.4. Очевидно бая хора са го харесали. А това е най-гнусният филм, на който някога съм попадал и не бих го препоръчал. Но пък за други бил "masterpiece". И рекох да прегледам малко ревюта. И се редуват оценки 10/10 и оценки 1/10. Не бях виждал филм с толкова много единици! Думата ми е, че има значение какво и защо им е харесало на хората. Някой харесват групови изнасилвания и безпричинна агресия...  Нищо лично към Callipso. Просто "ми хареса" не значи кой-знае какво, освен ако не познаваш много добре човека, който го изрича.

Бих могла и с повече думи да опиша преживяването, но ми прави впечатление, че в самата тема няма многословие и за това се ограничих до това.

За конкретния филм, темата и сюжета са доста познати, за това не би било интересно да преразказвам, но когато не е анимация или серия от поредица приказки на Шехеризада, остава красиво направеният филм-приказка, с пълнокръвни актьори и ефекти, които омагьосват.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Bird Box, много хубав филм, фантастика, 8 от 10. Препоръчвам го.

Майстора и Маргарита, много хубав мини сериал, точно по книгата, 8 от 10. Препоръчвам го.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Long shot  9/10

11578-14391-LongShot.jpg

Много свежарско филмче. Леко и разтоварващо.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Once Upon a Time... in Hollywood (2019)- Имало едно време в Холивуд

Невероятно удоволствие беше да гледам този филм!

Леонардо Ди Каприо е наистина страхотен АКТьОР! Той прави целият филм. Като имате предвид, че по сюжет има филм във филма, и как успява да играе паралелно два образа, за мен е върха на професионализма. Не да се изпълняват шизофринни биполярни, а нормален чувствителен човек, за когото актьорската професия е живота му...

За режисурата на QT само мога да кажа, че е Мастър! Трябва да преподава и да учи млади и дръзновени режисьорчета, как успява въпреки лежерно течащия сюжет ... БУМ! да те изненада!

Това, че всички гледали трейлъра и мислейки, че знаят как ще свърши, понеже е намесена историята на загиналата след брутално убийство Шарън Тейт, много се лъжат, че ще е тривиално, защото краят е най-якият и брутален!

Дългичък е филма, но за мен си заслужаваше и пак бих го гледала

10/10

https://www.imdb.com/title/tt7131622/?ref_=nv_sr_1?ref_=nv_sr_1

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Legends of the Fall. Стар, класика с Брад Пит, превъзходен. 9 от 10.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

smotret-onlajn-golodnyy-krolik-atakuet-2011_29751_0.jpg

Познат в Бг като " В търсене на справедливост" , но руснаците са измислили още по хитов превод, направо рулират ..... :super: 

От златните филми на Кейдж, лично на мен много ми хареса, и горещо препоръчвам.... :) 

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Класика в жанра, вечен ... сега е на 35 години, и след още толкова пак ще предизвиква усмивки у хората. Май се гласят и на него да направят продължение ... тези кавъри със сбабичосани великани май не са много успешни и затова предпочитам да си гледам този и занапред.

539132968_Screenshot_2019-09-021984-Google.png.946d398567668eb2e8aa64f5752e2f29.png                                                                                               

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Un homme ideal / Идеалният мъж (2015)

Страхотен филм! Сценарии и актьорска игра на ниво... Държи в напрежение до самия край

От мен 8/10 

Un_homme.jpg

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Ad astra (2019) Към звездите 7/10

960x0.jpg?fit=scale

Бе не е лош никак филма, ама някак си ми беше малко муден и безхарактерен. Брад Пит не е в свои води в тая роля, като че ли. Иначе добре си я играе де- спор няма. Но на мен не ми беше "жизнен" този филм, сюжетът - също леко бозав и безкръвен. Не мисля, че ще спечели сърцата на публиката.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

The Poison rose 2019 - 7/10

images?q=tbn:ANd9GcSEFEYn1zv5dBVnkrgRtp_

Никога не съм харесвала Джон Траволта- винаги ми е бил супер антипатичен и нелицеприятен с конска физиономия (а обожавам коне де). Но в тоя филм специално или с напредването на възрастта му.. или в комбинация брада-коса..бе, поносим ми е. :biggrin:Иначе филмчето- кримка, ненатрапчива. Не блести с някъв екшън или кой знае къв сценарий, но става като за неделя вечер. Морган Фрийман кво да го коментирам - той си е класика, ма тук е в кофти роля и му отива. 

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Red Joan 2018 9/10

hqdefault.jpg

Базиран на действителни събития. Шпиони, любов, прекрасна актьорска игра.. кво друго му трябва на човек в неделя вечер, м?

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Leaving neverlаnd /2019/-7/10 . Какво мислите за филма и като цяло за тази тема, ако някой се е интересувал някога? Аз лично съм склонен на да вярвам, че наистина той  е правил подобни неща и самите деца не са го осъзнавали смятали са го за нещо нормално и са били осбебени от него, влюбени едва ли не, а и доста неща съм чел по тази тема има и доста противоречиви мнения разбира се.

7414773

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 16 часа, Galin Ivanov написа:

Leaving neverlаnd /2019/-7/10 . Какво мислите за филма и като цяло за тази тема, ако някой се е интересувал някога? Аз лично съм склонен на да вярвам, че наистина той  е правил подобни неща и самите деца не са го осъзнавали смятали са го за нещо нормално и са били осбебени от него, влюбени едва ли не, а и доста неща съм чел по тази тема има и доста противоречиви мнения разбира се

Аз абсолютно преднамерено избягвам да го гледам този филм. По темата- да, вярвам, че е правил всички тези неща.

П.с.

In the shadows of the moon 2019 - 8/10

MV5BN2I1MGQ2ZjMtMjc1My00YzU1LThjNzktNzJl

Нелош филм на Нетфликс. Поне добре започна, но в края не ми хареса как се случиха нещата..твърде мейнстрийм и очаквано се получи. 

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

MV5BODVlMzg1NDQtNjU3MC00Mjk0LThhN2ItZmVm

Два часа не ги усетих. Има интрига от началото до края.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Taking Chance 2009 10/10

wallpaper-lt-col-michael-strobl-1600-696

Много ми хареса. По действителен случай.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

MV5BODE0YjJlOTItOWYxYi00NTI4LTg5YTgtYjZh

Стифлъра тука е много див. :lol6:Краят ме изненада.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

London fields 2018 - 9/10

london_fields-960x960.jpg

Неангажиращо трилърче, което ми напомняше на Sin city. Хареса ми. Мацката е убийствено готина. 

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

MV5BOTZmYzQ2YTEtMzFlMy00MTZkLWJjODUtNDNi

Всяка част ставаше все по-добра. Тази като изпълнение доближава американските в топ-а поне за мен.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Гледайте Червения Орел/  Aguila Roja!   Сериал, обаче силен филм и смислен, няма да съжалявате!

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Гледах “Dirty Dancing”. Великолепен! Едно време хората са танцували  :emoji_smiley-02:.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Добавете отговор

Можете да публикувате отговор сега и да се регистрирате по-късно. Ако имате регистрация, влезте в профила си за да публикувате от него.

Гост
Напишете отговор в тази тема...

×   Вмъкнахте текст, който съдържа форматиране.   Премахни форматирането на текста

Разрешени са само 75 емотикони.

×   Съдържанието от линка беше вградено автоматично.   Премахни съдържанието и покажи само линк

×   Съдържанието, което сте написали преди беше възстановено..   Изтрий всичко

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• Добави ново...