Премини към съдържанието
  • Добре дошли!

Добре дошли в нашите форуми, пълни с полезна информация. Имате проблем с компютъра или телефона си? Публикувайте нова тема и ще намерите решение на всичките си проблеми. Общувайте свободно и открийте безброй нови приятели.

Моля, регистрирайте се за да публикувате тема и да получите пълен достъп до всички функции.

Последният филм, който гледах...

Препоръчан отговор

Stranger Things 3 сезон

Страшно ми харесва, въпреки че е някакви ужаси с не особено оригинален сценарий, но бандата хлапета са страшно готини 

ST.png

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
  • Отговори 1,8k
  • Създадено
  • Последен отговор

Потребители с най-много отговори

Потребители с най-много отговори

Популярни публикации

10 от 10... Какво да ви кажа, филм от години насам, който си заслужава всяка секунда. Всяка една се-кун-да. Най-накрая мога да кажа, че изгледах един стойностен Sci-Fi филм. Филм, който поражда въпрос

Страхотен филм!!! Всеки здравомислещ човек трябва задължително да го изгледа!!! По действителни събития е!!!

Публикувани изображения

Другите два сезона на Stranger things

Отзад напред, но не си изгуби чара и очаквам 4-ия, въпреки че ще си поддържам мнението за липса на оригиналност.

7/10 му давам

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

The New Daughter (2009)

MV5BMjAwNTQ2MzM4NF5BMl5BanBnXkFtZTcwMTgz

бе за едно гледане става, явно книгата ще се чете

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
  • 2 седмици по-късно...

Dark/Тъмнина - сериал от 3 сезона. 5/10

Понеже тази година, скоро, излезе третия сезон, доста бях повлияна от непрестанните отзиви, колко е страхотен и че такъв друг до сега не е правен.

Много съжалих за изгубеното си време, накрая.

Изключително объркан на моменти подлудяващ с неяснотата си сюжет. Обещаващо начало за времеви парадокси, портали, паралелни светове и "джиткане" напред-назад във време-пространството. Уж ...някакви взаимовръзки и намеци да се акцентира на причинно-следствените зависимости, съдбата, нашите действия и бездействия, но в крайна сметка, толкова омешват персонажите с предопределеността им, че хем се избиват, хем по-младото ти Аз не може да се самоубие, щото по-възрастното било живо някъде там, че накрая само си мислиш, дано има някакъв Голям вселенски взрив, че да ги заличи всички и всичко, с все разклоненията им.

Спокойно можеха да си направят един пълнометражен филм в рамките на 2 часа, с началото, края и мазалото по средата, и да мине и да замине.

С две думи: Нищо ново. 

Накрая докато през две минути цъках да видя колко остава, единствено ми хрумна, че можеше да е доста забавно, ако сценаристите бяха по-яки, в момента, когато главната героиня в едно от многото й Тя-з, символично нарекла се Ева - от онази на Адам- се оказа бременна, от Адам естествено, ама в едно бъдеще след оригиналите, да беше се върнала в началото на миналия век, да беше го родила и да го бяха кръстили Адолф :D - това ми бяха тайните очаквания след цялата боза

Заради такива филми и сериали- Междузвездни войни и Матрицата, ще си останат класика!

"От другата страна"/Counterpart - е в пъти по-интересен и смислен, с подобен сюжет, и доста реалистичен. Дано има следващ сезон!

Dark_TV_Series-111203947-large.jpg

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
  • 2 седмици по-късно...

Sicario -2-2018

В пъти повече ми хареса от първата част, и за това и отлагах дълго да го гледам, защото мислех, че ще е подобно разочарование.

Но Бенисио Дел Торо в много добра форма, а не подпухнал и дебел, супер беше и наслада, да си го гледам ...

8/10

sicario_day_of_the_soldado_xlg.jpg

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
  • 2 седмици по-късно...

чак пък тягостно и мрачно... писах и на друго място моето мнение- че криейтърчето беше много сладичко... с този отворен край, могат спокойно да направят сериалче

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Не съм специалист по мрака, но 2 пълни часа без поне един слънчев лъч...

Все пак велик филм, евала на руснаците! Просто се абстрахирайте от тъпата думичка "ужаси". ')

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Много приятен сериал. Започнах го от началото, когато е излязъл/излезе- 2013-2014, и бях впечатлена заради готиния каст от актьори, костюмите и ...сюжета. Честно казано доста се допитвах до Гугъл за автентичност, и въобще не бях разочарована, колко е "истински"- но просто разширен като сюжет с герои и героини от онези времена и събитията тогава.

Макар и късно се завърнах към последния сезон, който е толкова динамичен и интересен, че определено внушава ...прави вероятно измислицата много адекватна.

Има си филм с Марго Роби и Саша, който ще гледам впоследствие, но този сериал си ми остана в сърчицето, наравно с Викингите, и онова тихичко желание, да се направи подобен на основа българска история и персонажи.

9/10

файл за изтегляне.jpg

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
  • 2 седмици по-късно...

Мисля, че ТЕНЕТ е филмъТ на годината...то пък една година хайде, на десетилетието!

Отнася глави, кърти мивки, разбичква ти всичко като в центрофуга, и после..настъпва нещо като покой.

Влязох в салона с цепеща ме тиква, а излязох като новородено, трезво и готово да задигне минимум два алгоритъма!

Ето такова въздействие и физическо ме облада, вероятно поради крайно втрещените ми неврони, които се опитват да преработят видяното.

Имам забележки естествено, като избора на върлинеста двуметрова руса мацка (Eлизабет Дебики- играла иначе и в други две неща, където "присъстваше" много по-добре), крайно несъразмерна нито с Кенет Брана, нито с чернят до синьо главен протагонист, странно и неестествено чупещ кръст и гз, докато върви или тича- доста гей'поза. И в няколко кадъра несъвършенствата по лицето и кожата на баскетболистката. Пъпка на бузата и осем пласта пудра...като муха в супата ми беше.

Ноо сценарият и режисурата, камерата и музиката, брилянтни просто.

И, Кристофър, някак много коректно е изпълнил много от новите изисквания на Академията. Така чее, или той ги е измислил в бъдеще и се е върнал да ги ...предложи, или ще е новият Месия, който да следват останалите киномейкъри.

Гледайте!

10/10

tenet-2020.jpg

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
  • 2 седмици по-късно...

Айде последните три. Няма ви занимавам с останалите от месеца досега :hush:

Mortal Kombat Legends: Scorpion Revenge (2020) - много ми хареса искам още такива филми!!

Mulan (2020) - предвид, че не съм гледал другите Мулани тоя е средна хубост, не бих го гледал пак, но си имаше моментите и типичните за Дисни дрисни

The Dead Zone (1983) - Кристофър Уокън по Кинг си е класика за мен и просто няма нужда да го коментирам

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Добавете отговор

Можете да публикувате отговор сега и да се регистрирате по-късно. Ако имате регистрация, влезте в профила си за да публикувате от него.

Гост
Напишете отговор в тази тема...

×   Вмъкнахте текст, който съдържа форматиране.   Премахни форматирането на текста

Разрешени са само 75 емотикони.

×   Съдържанието от линка беше вградено автоматично.   Премахни съдържанието и покажи само линк

×   Съдържанието, което сте написали преди беше възстановено..   Изтрий всичко

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• Добави ново...

Информация

Поставихме бисквитки на устройството ви за най-добро потребителско изживяване. Можете да промените настройките си за бисквитки, или в противен случай приемаме, че сте съгласни с нашите Условия за ползване