Премини към съдържанието
  • Добре дошли!

Добре дошли в нашите форуми, пълни с полезна информация. Имате проблем с компютъра или телефона си? Публикувайте нова тема и ще намерите решение на всичките си проблеми. Общувайте свободно и открийте безброй нови приятели.

Моля, регистрирайте се за да публикувате тема и да получите пълен достъп до всички функции.

Последният филм, който гледах...

Препоръчан отговор

Малиииииииии кви глупости гледате... :)

Поне дайте съвет - да гледам ли онези, дето мълчат, за да не ги изядат извънземните? Излязъл е втори филм.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

преди 11 часа, JKirilov написа:

Малиииииииии кви глупости гледате... :)

Поне дайте съвет - да гледам ли онези, дето мълчат, за да не ги изядат извънземните? Излязъл е втори филм.

Първата част беше идиотщина.

Втората едва ли ще се различава от нея. 

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Rane мой любим сръбски филм, който гледам за енти път.  Сюжета се развива по време на войната в Югославия, когато се разцепва. Разказва се за детството на три момчета живеещи в гето на Белград.Единия от тях винаги е излишен в тяхното приятелство, защото е аутсайдер. В това време техен комшия сръбски гангстер много луд се пребира от западна Европа с доста мангизи и те започват да бръмчат с него. Той започва да ги учи да стрелят с пистолет, да носят на бой и да не се огъват, води ги по прост&тутки. Накрая единия от момчетата, които вече са пораснали и станали мъже застрелва приятеля си, заради журналистка на криминално предаване в, която и двамата чук@т, защото се влюбва в нея. Обаче успяват да го спасят в болницата, но от яд, че посяга на приятеля си заради журналистката убива журналистката и иска и приятеля му да го рани с няколко куршума за да бъдат квит. Филма показва, неща като чест, достойнство, истинско приятелство след това предателство, мизерия беднотия, след това върха богатство, цялата палитра от живота. Препоръчвам го на всеки

https://m.youtube.com/watch?v=_21Qg7o2JSI

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Обожавам руското кино. Сега гледам ,,Брат,,  известен руски филм. Препоръчвам го на всички киномани 

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

преди 1 час, Граф Монте Кристо написа:

Обожавам руското кино. Сега гледам ,,Брат,,  известен руски филм. Препоръчвам го на всички киномани 

Киноман съм но руското кино не ми е по вкуса предпочитам американските класики .

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Black widow - 3/10

Toтална тъпня и става само, ако нямате избор или сте скован от мързел. Пропагандистки филм насочен към дауни, за които физика и логика е тера инкогнита. За америкосите руснакът е кофти КГБ агент или мафиоз, израстнал в циганската махала на Пазарджик - това е скрития подтекст и за подправка на чорбата прекомерен фемизъм. Жени без цици, че някой от тях и с изрязани междучиталия, но гърбят наред мъже на едно дихание. Кой набеди Скарлет за супер-героиня? Един от най-противните ми типажи, изпреварва даже сокола по отврат. За своите 36г в филма изглежда на 46г - скумрия отвсякъде, но след толкова напъни да го пуснат колко му да е прелапала короната. А да се лансира за рускиня става само, ако са ви форматирали мозъка или отфакали без вазелин. ОК, аз съм близнак на Майкъл Джексън тогава. С триста клизми стигнах докрая и се чудя при толкова русофобия и пропагандщина как не спретнаха един гей-парад за пълен хепи-енд. И за какъв опяваха за Тони Старк и капитан Америка? Закос по опело или нещо съм проспал.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Холивуд прави само феминистично кино в момента , независимо колко нереалистични са героините които създават , не могат да ги пишат по друг начин заради политическия климат господстващ там.
Toя прави достоверни ревюта може да си спестиш парите или времето ако ги гледаш

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

New Gods Ne Zha Reborn - нелоша анимация, по-слаб от първия, но гледаем

Black Widow - тук вече язък за чакането, нищо не се случи за два часа, не съм си и представял, че ще излезе толкова слаб този филм

п.п.тази дето играе сестра й на Скарлет поне да се беше научила да говори, че направо умрях докато я слушах

Guns Akimbo - много забавна комедия с харито, препоръчвам

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

На мен ми харесва фантастиката, но не бих се жертвал за "Вдовицата". То с тоя моден американски феминизъм....

Виж мога да препоръчам два руски фантастични филма

Техническата идея е подобна на "Генезис" на Кристофър Нолън, но пък са се постарали да е оригинален сценария. От филмите е, които ако опишеш фабулата им и няма да е интересно гледането.

Вторият филм е "заигравка" с паралелните светове, представена през призмата на главния герой ...https://filmisub.com/filmi/40650-chernovik-chernova-2018.html, "Младият московчанин Кирил е талантлив IT специалист и разработчик на компютърни игри. Животът му е перфектен – подкрепящи родители, добре платена работа, красива приятелка. Докато един ден не е изтрит от паметта на всички и забравен от всичките си близки. Докато търси обяснение на случилото се, Кирил разбира, че е бил избран за важна секретна мисия – да стане пазач на портал между паралелни светове, а такива във Вселената има десетки. Може ли Кирил да разреши пъзела на паралелните светове, да види кой е мозъкът зад мисията му и да си върне живота? Дали светът, в който живее, не е чернова и реално не съществува?"

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

• 2 седмици по-късно...
  • 2 седмици по-късно...

Blood Red Sky (2021) - самолетен филм, хареса ми, само дето има много врясъци

Kandisha (2020) - като за хорър средна работа

Spiral: From the Book of Saw (2021) - евтино копие/продължение на SAW, имитаторът е тъп, Крис Рок също

Lucky Number Slevin (2006) - хубава класика

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

преди 15 минути, нушо написа:

Да вземеш да слагаш някакво описание на линковете, които пускаш?...  Например: " The MAN from OKINAWA" - любимата ми сцена от филм :)

'Щото така си е жив клик-байт :mad: 

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Вчера се загледах в един филм, който се казваше "Лято в Унгария", главната героиня работеше като фризьорка и имаше мъж, с когото останах с впечатлението, че се обичаха. Направи ми впечатление и хубавата природа, беше озеленено и ми хареса филмът, макар че не го следях много осторожно (ходих напред-назад из вкъщи). Даваха го по Диема Фемили.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

• 2 седмици по-късно...

Jungle Cruise (2021) - оффффф ми дисни филм като дисни филм :biggrin:

The Suicide Squad (2021) - тази част наистина е по-добра, смях се доста

Wonderful Nightmare (2015) - много хубава корейска комедия

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Добавете отговор

Можете да публикувате отговор сега и да се регистрирате по-късно. Ако имате регистрация, влезте в профила си за да публикувате от него.

Гост
Напишете отговор в тази тема...

×   Вмъкнахте текст, който съдържа форматиране.   Премахни форматирането на текста

Разрешени са само 75 емотикони.

×   Съдържанието от линка беше вградено автоматично.   Премахни съдържанието и покажи само линк

×   Съдържанието, което сте написали преди беше възстановено..   Изтрий всичко

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• Добави ново...

Информация

Поставихме бисквитки на устройството ви за най-добро потребителско изживяване. Можете да промените настройките си за бисквитки, или в противен случай приемаме, че сте съгласни с нашите Условия за ползване