Премини към съдържанието
deni_avr

Къде да се запиша на курс по комп. грамотност

Препоръчан отговор

здравейте. не знам дали тук е подходящото място да задам въпроса си, но искам да ви попитам дали някой от вас знае къде е най-удачно да се запише подобен курс. иска ми се да запиша нещо такова, по-конкретно ме интересува ексел и аксес. не са ми много ясни, а с оглед на това, че започвам да си търся по-сериозна работа ми се иска да съм на "ти" с тези програми, а не само да има познания от обща кулутура. разгледах няколко обяви в нета, но не съм сигурна доколко обучението е сериозно. та затова ако някой има впечатления от определена фирма, ще съм му много благодарна да ги сподели. балгодаря

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

здравейте. не знам дали тук е подходящото място да задам въпроса си, но искам да ви попитам дали някой от вас знае къде е най-удачно да се запише подобен курс. иска ми се да запиша нещо такова, по-конкретно ме интересува ексел и аксес. не са ми много ясни, а с оглед на това, че започвам да си търся по-сериозна работа ми се иска да съм на "ти" с тези програми, а не само да има познания от обща кулутура. разгледах няколко обяви в нета, но не съм сигурна доколко обучението е сериозно. та затова ако някой има впечатления от определена фирма, ще съм му много благодарна да ги сподели. балгодаря

<{POST_SNAPBACK}>

Ако става дума за София - виж тук (ДЕО - ИЧС), но трябва да чакаш да се събере група, иначе индивидуално е 10 лв/час.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
Ако става дума за София - виж тук (ДЕО - ИЧС), но трябва да чакаш да се събере група, иначе индивидуално е 10 лв/час.

<{POST_SNAPBACK}>

Да аз живея до ИЧС-то итам са много добри и профисионално те ообучават коректно.:)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
Да аз живея до ИЧС-то итам са много добри и профисионално те ообучават коректно.:)

<{POST_SNAPBACK}>

малко по-скъпо е. спрях се на prestige. някой чувал ли нещо за тях?

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
малко по-скъпо е. спрях се на prestige. някой чувал ли нещо за тях?

<{POST_SNAPBACK}>

Да но ти си избираш и там е добре!!!

С здраве :)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

По добре си купи книги и седни пред pc-to. Ако имаш нерви ще се радваш поне че си научил нещо сам.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Разгледах програмите на ИЧС. На Престиж не съм. Но и в двата случая без допълнитена литература и самостоятелни занимания ще е напразно даване на пари. Така че....

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Регистрирайте се или влезете в профила си за да коментирате

Трябва да имате регистрация за да може да коментирате това

Регистрирайте се

Създайте нова регистрация в нашия форум. Лесно е!

Нова регистрация

Вход

Имате регистрация? Влезте от тук.

Вход

Информация

Този сайт използва бисквитки (cookies), за най-доброто потребителско изживяване. С използването му, вие приемате нашите Условия за ползване.