Премини към съдържанието
  • Добре дошли!

Добре дошли в нашите форуми, пълни с полезна информация. Имате проблем с компютъра или телефона си? Публикувайте нова тема и ще намерите решение на всичките си проблеми. Общувайте свободно и открийте безброй нови приятели.

Моля, регистрирайте се за да публикувате тема и да получите пълен достъп до всички функции.

Mozilla Firefox - въпроси и проблеми (част 3)

Препоръчан отговор

значи най-вроятно несъвместима добавка? ама така можем да си гадаем до второ пришествие

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
  • Отговори 1,7k
  • Създадено
  • Последен отговор

Потребители с най-много отговори

Потребители с най-много отговори

Популярни публикации

Ако не е секретно и прикачиш PDF-файла, ще можем (всички от форума) да разберем дали е от регионалните настройки, шрифтовете или се дължи на нещо друго.   1. За да забраниш вградения четец на Лиско,

Sargon III, заразени сте с адуер. Прочетете и изпълнете указанията зад линка. Изчакайте член на HJt  екипа да ви даде указания за по-нататъшни действия. https://www.kaldata.com/forums/topic/

Тя рамта е за да се ползва, ако е в границите на нормалното...явно кешират повече в РАМ,а за по-бързо зареждане на страниците и по-голяма лекота при работа. Лично аз намирам версия 29 за по-лека от пр

Публикувани изображения

Стигнах до странен отговор по пътя на логиката. Проблема е от Гугъла. Да, точно от Гугъл! Но е индивидуално при мене. Почна да се появява при тия игрички, които са на мястото на логото на Гугъл по случай олимпиадата. В един от случаите, когато влязох безпроблемно си промених настройката за началната страница и нямам ядове. Явно все пак е някаква несъвместимост с флаш-игричката. Дано наистина да е от нея. Но все пак след това безпроблемно си го ползвам. Просто при самото стартиране нещо се омазват сигурно самия флаш и лисицата...

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Стигнах до странен отговор по пътя на логиката. Проблема е от Гугъла. Да, точно от Гугъл! Но е индивидуално при мене. Почна да се появява при тия игрички, които са на мястото на логото на Гугъл по случай олимпиадата. В един от случаите, когато влязох безпроблемно си промених настройката за началната страница и нямам ядове. Явно все пак е някаква несъвместимост с флаш-игричката. Дано наистина да е от нея. Но все пак след това безпроблемно си го ползвам. Просто при самото стартиране нещо се омазват сигурно самия флаш и лисицата...

Същото и при мен вчера,даже маркирах 4-стандартни настройки,но пък ми изтри добавките.Сега съм само с Adblok пък ще видим.Иначе и на мен първата страница ми е Google.
Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Същото и при мен вчера,даже маркирах 4-стандартни настройки,но пък ми изтри добавките.Сега съм само с Adblok пък ще видим.Иначе и на мен първата страница ми е Google.

Същият проблем като мен? хм... :ohmy: Мозила казаха че всеки месец ще има ъпдейт на браузъра им, скоро е време за такъв, и дано там проблема го няма, защото е адски дразнещо.
Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
  • 1 месец по-късно...

Здравейте, на скоро забелязох че щом вляза в някой сайт и натисна някъде ми изкачат някви рекламни прозорци, спомням си че имаше една подобна тема но не мога да си спомня как се казваше, ако може някой да ми помогне да пише! Благодаря!

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Аз, за да избегна всякакви реклами и изкачащи прозорци ползвам добавката Adblock Plus.Дано да ти свърши работа.

Редактирано от MasterGunny (преглед на промените)
Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Здравейте, на скоро забелязох че щом вляза в някой сайт и натисна някъде ми изкачат някви рекламни прозорци, спомням си че имаше една подобна тема но не мога да си спомня как се казваше, ако може някой да ми помогне да пише! Благодаря!

На мен ми звучи като вирус -> http://www.kaldata.com/forums/topic/132819-системата-ми-е-инфектирана-какво-да-правя-сега/
Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Аз, за да избегна всякакви реклами и изкачащи прозорци ползвам добавката Adblock Plus.Дано да ти свърши работа.

я обясни как точно настройваш да спира попупите, че при мен само рекламите спира...
Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

я обясни как точно настройваш да спира попупите, че при мен само рекламите спира...

Моя грешка.Аз бях останал с впечатлението, че е от него, но сега като разгледах настройките на Firefox-a би трябвало да сложи тикче тук ->

Публикувано изображение

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

аз имам такова, ама много прозорци продължават да изкачат... примерно при теглене на нещо от дата.бг...

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Я дай една снимка или линк към страница с pop-up-и.

Скоро обновявал ли си си листите в Adblock Plus и добавил ли си всички възможно такива?

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Пичове, явно не сте ме разбрали.. Щом натисна някъде ми изкача реклама на Youtube или на някой друг сайт.. Как да го спра..

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
  • 1 месец по-късно...

Здравейте ! От скоро ми се случва един доста необичаен проблем със youtube ! http://prikachi.com/images.php?images/895/5433895H.jpg Горе долу това обяснява всичко ! Така си стой и толкова !

Редактирано от ShOkO/LaDkO (преглед на промените)
Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Изображението images/895/5433895H.jpg Горе не може да бъде намерено. Вероятно е изтрито от автора му.

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Версия на флаша? Да не би да е изключен автоматично поради стара версия?

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Много добре си запитал, ама нито си казал с кава версия на Windows и Mozilla си. Забелязал ли си след какво се получи този бъг и т.н. Изчисти си History-то, виж дали имаш необходимите добавки за флаша Adobe Flash .

Редактирано от DoGa (преглед на промените)
Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Пробвах всичко флаша който инсталирах е най-новият ! http://prikachi.com/images/895/5433895H.jpg Линк за quickJO !

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Здравейте !

От скоро ми се случва един доста необичаен проблем със youtube ! http://prikachi.com/...95/5433895H.jpg Горе долу това обяснява всичко ! Така си стой и толкова !

Прилича на "загубен" css ... пробвай F5 дали няма да "върне" страницата. Ако стане, то провери дали случайно "browser.cache.check_doc_frequency" е на нещо различно от 1 или 3.

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Аз пък на първата прикачена снимка,виждам че не е отворено Youtube ,което всъщност иска да се впише акаунта,който си използваш за синхронизиране на Фаерфокс.Само на този сайт ли прави този номер!

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

На 3 е !

А F5 решава ли проблема? Ако "ДА", то направете го на 1 и пробвайте тогава.

Между другото има доста "досадни" антивирусни програми които на всяка цена държат да сканират Интернет трафика и понякога правят подобни ... проблеми да ги наречен. Пример: NOD32, Avast ... няма да се учудя ако списъка е доста по-дълъг. Та, ако ползвате антивирусна програмата пробвайте да махнете филтъра за Интернет трафика и вижте дали това ще реши проблема.

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Не прави ми го и във livestream's и на Facebook ,дори един път и на Замунда ! Да ползвам Аваст и проверката на трафика не е включена ! F5 рядко оправя проблема !

Редактирано от ShOkO/LaDkO (преглед на промените)
Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Добавете отговор

Можете да публикувате отговор сега и да се регистрирате по-късно. Ако имате регистрация, влезте в профила си за да публикувате от него.

Гост
Напишете отговор в тази тема...

×   Вмъкнахте текст, който съдържа форматиране.   Премахни форматирането на текста

Разрешени са само 75 емотикони.

×   Съдържанието от линка беше вградено автоматично.   Премахни съдържанието и покажи само линк

×   Съдържанието, което сте написали преди беше възстановено..   Изтрий всичко

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• Добави ново...

Информация

Поставихме бисквитки на устройството ви за най-добро потребителско изживяване. Можете да промените настройките си за бисквитки, или в противен случай приемаме, че сте съгласни с нашите Условия за ползване