Премини към съдържанието
  • Добре дошли!

Добре дошли в нашите форуми, пълни с полезна информация. Имате проблем с компютъра или телефона си? Публикувайте нова тема и ще намерите решение на всичките си проблеми. Общувайте свободно и открийте безброй нови приятели.

Моля, регистрирайте се за да публикувате тема и да получите пълен достъп до всички функции.

Препоръчан отговор

публикувано (редактирано)

Нищо ново като информация! ;)

Редактирано от Eternal Life (преглед на промените)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Е сигурно е така, но на фона на толкова потребители , може някой да не е видял или да не знае как!!!!!!!!!!!!!

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Е сигурно е така, но на фона на толкова потребители , може някой да не е видял или да не знае как!!!!!!!!!!!!!

Не знаят и не виждат тези които не четат! ;)

Публикувано изображение

Странно!

Пробвай тогава следното :

Ънинсталирай Firefox-а,след което рестартирай компютъра!

След рестарта натисни Win+R и напишете %AppData%  и се огледай за папка Mozilla ,след което я изтрий!

Същата процедура направи по отделно и с тези две директории :

%UserProfile%Local SettingsApplication Data

%AllUsersProfile%Application Data

После  натисни Win+R и напиши regedit и в HKEY_CURRENT_USERSoftware и в HKEY_LOCAL_MACHINESOFTWARE изтрий Mozilla , Mozila.org и MozilaPlugins ,след което рестартирай и инсталирай версията която искаш,после си спри нета и забрани ъпдейта на Firefox-а!

Успех! ;)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Нещо не разбрах, за какво са тези сложни схеми , като просто изключваш нета, инсталираш, изключваш ъпдейта, и си бомба..?

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Нещо не разбрах, за какво са тези сложни схеми , като просто изключваш нета, инсталираш, изключваш ъпдейта, и си бомба..?

Ти въобще четеш ли,тия "сложни схеми" помогнаха на един от потребителите да си разреши проблема с Mozilla-та!

Това което исках прочетеш не беше тия "сложни схеми" ,както ти се изрази,а това накрая :

инсталирай версията която искаш,после си спри нета и забрани ъпдейта на Firefox-а!

Успех! ;)

Сега стана ли ти ясно?! ;)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Е да ясно ми е...ок :)

Така и така стана дума за лисицата, как мога да е направя цялата черна без  да слагам скинове?

Редактирано от Data66 (преглед на промените)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Е да ясно ми е...ок :)

Така и така стана дума за лисицата, как мога да е направя цялата черна без  да слагам скинове?

Изключи нета, взимай черният маркер и действай! :) Другия начин е с някоя тема като тази примерно:https://addons.mozilla.org/bg/firefox/addon/ft-deepdark/?src=cb-dl-users

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

За да не ви се ъпдейтва лисицата си спрете и забранете услугата MozillaMaintenance

Редактирано от belivakov (преглед на промените)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

С няколко добавки дори новата Mozilla може да се опитоми и тези стъпки с използването на старата версия и спирането на обновленията са излишни. Да не говорим каква пробойна за сигурността е използването на стара версия...

Има си Classic Theme Restorer, Classic Toolbar Buttons, Status-4-Evar и готово. :)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

За да не ви се ъпдейтва лисицата си спрете и забранете услугата MozillaMaintenance

Аз това никога не го инсталирам,или ако се инсталира го ънинсталвам веднага! ;)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

И как се инсталира Mozilla Firefox  без да инсталираш Maintenance?..?

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Аз просто си я изтривам о конзолата:Start>Search>cmd>десен клик Run as Administrator>sc stop MozillaMaintenance>Enter>sc delete MozillaMaintenance>EnterBye-Bye service :)Забележка: ако ислугата не е стартирана, след изпълнение на sc stop MozillaMaintenance>Enter ще върне съобщение за грешка. Игнорирате я и преминавате към следващата команда sc delete MozillaMaintenance>Enter

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Най-добре е да си се деинсталира по-нормалния начин, защото остават боклуци в регистрите после... :)

Лог файла може да видите тук.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Това исках да постигна (чиста 26 ца с няколко добавки) 1 пиниз от мен как да не се ъпдейтва никога!

- Тествано и проверено лично от мен: Изключвате интернета на компютъра, инсталирате която искате версия и веднага спирате автоматичните ъпдейти, и пускате нета..няма грешка...

Публикувано изображение

Това е свръх лесно постижима, просто няколко настройки, да не се показват лентата с отметките и да се забранят подпрозорците. Фактически се махат две чавки :D  А, всъщност и още една, щото да не се ъпдейтва лисицата...Това си е детска глупост. След като се направят предишните настройки, те се запомнят и ъпдейта не изкарва началното положение, а показва това което е било настроено да се показва от потребителя.

Редактирано от sliderum (преглед на промените)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Добре бе Хейътр, за теб всичко е лесно и детско, не е важно колко е лесно и детско но няма зн.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

И как се инсталира Mozilla Firefox  без да инсталираш Maintenance?..?

Публикувано изображение

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Може ли мозилата да се настрои да рефрешва дадена страница през точно определено време,както е в Opera.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Може ли мозилата да се настрои да рефрешва дадена страница през точно определено време,както е в Opera.

добавка Auto Refrech https://addons.mozilla.org/bg/firefox/addon/auto-refresh/?src=search

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Благодаря ти много.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Добре де, само на мен ли ми се бъгва така:post-231498-0-24367800-1402628351_thumb.

Ъпдейтнах фокса и като вляза в настройките дясната част от екрана остава изрязана. Въобще не виждам и не мога да премахвам никоя от иконите в десния край, можах само да добавя с влачене две от тях. Просто курсора не отива повече от видимото на шота. Пробвах да смаля прозореца и да преместя дясната част на менюто във видимата част, рестартирах респективно и браузъра, и ПС-то, но нямаше резултат......... :huh:

Редактирано от bakhus (преглед на промените)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

и при мен е така,явно е от българския превод,защото бутоните долу вляво са доста по-широки от тези в английския вариант.писал съм тук и в един друг форум с молба някой да се свърже с преводачите,но за сега няма развитие.

Редактирано от emil644466 (преглед на промените)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

е,да,при по-голяма резолюция и при мен се оправя,но изгледът никак не е приятен заради монитора ми.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Здравейте.

Днес след преинсталация си инсталирах на ново Mozilla Firefox.Има нещо което ме дразни.Когато търся нещо в гугъл и ми зареди страницата с резултатите ,когато кликна на някой от тях ми го отваря в нов прозорец.Преди не беше така и си ми ги отваряше в същият прозорец .След това ако исках с бутона Back си се връщах назад и преглеждах някой от другите резултати.Помагайте как да го направя пак постарому.Щото така ако искам да видя 10 неща ми отваря 10 нови прозореца.Пробвах от -Инструменти->Настройки->Прозорци  ,пусках и спирах отметки ама без резултат.

Редактирано от Pulsarr (преглед на промените)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Здравейте.

Днес след преинсталация си инсталирах на ново Mozilla Firefox.Има нещо което ме дразни.Когато търся нещо в гугъл и ми зареди страницата с резултатите ,когато кликна на някой от тях ми го отваря в нов прозорец.Преди не беше така и си ми ги отваряше в същият прозорец .След това ако исках с бутона Back си се връщах назад и преглеждах някой от другите резултати.Помагайте как да го направя пак постарому.Щото така ако искам да видя 10 неща ми отваря 10 нови прозореца.Пробвах от -Инструменти->Настройки->Прозорци  ,пусках и спирах отметки ама без резултат.

в настройките за търсене на Гугъл махни тикчето на "Всеки избран резултат ...." и после "запазване".

Редактирано от emil644466 (преглед на промените)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Добавете отговор

Можете да публикувате отговор сега и да се регистрирате по-късно. Ако имате регистрация, влезте в профила си за да публикувате от него.

Гост
Напишете отговор в тази тема...

×   Вмъкнахте текст, който съдържа форматиране.   Премахни форматирането на текста

Разрешени са само 75 емотикони.

×   Съдържанието от линка беше вградено автоматично.   Премахни съдържанието и покажи само линк

×   Съдържанието, което сте написали преди беше възстановено..   Изтрий всичко

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• Добави ново...