Премини към съдържанието
  • Добре дошли!

Добре дошли в нашите форуми, пълни с полезна информация. Имате проблем с компютъра или телефона си? Публикувайте нова тема и ще намерите решение на всичките си проблеми. Общувайте свободно и открийте безброй нови приятели.

Моля, регистрирайте се за да публикувате тема и да получите пълен достъп до всички функции.

Препоръчан отговор

натискаш едновременно win(бутона с прозорчето)+R - пишеш firefox.exe -p - стартира се профил мениджера,създаваш нов профил и го стартираш.

второто е най-горе цъкаш на "помощ",после на информация за отстраняване на неизправности и там на освежаване на Firefox.това премества папката с профила ти на десктопа и стартира с нов профил.

Редактирано от emil644466 (преглед на промените)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 3 минути, emil644466 написа:

натискаш едновременно win(бутона с прозорчето)+R - пишеш firefox.exe -p - стартира се профил мениджера,създаваш нов профил и го стартираш.

второто е най-горе цъкаш на "помощ",после на информация за отстраняване на неизправности и там на освежаване на Firefox.това премества папката с профила ти на десктопа и стартира с нов профил.

Не намира exe-то

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Здравейте кажете какво да изключа като влезна в фейсбук да не ми тръгват автоматично клиповете които са публикувани че интернета ми е слаб и става п....ка  и кал:ohmy:

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 2 часа, ivan1975 написа:

Здравейте кажете какво да изключа като влезна в фейсбук да не ми тръгват автоматично клиповете които са публикувани че интернета ми е слаб и става п....ка  и кал:ohmy:

Capture.JPG

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 30 минути, Jokerface написа:

Capture.JPG

Благодаря

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Превод в Бинг или в Гугъл?

Редактирано от ExaFlop (преглед на промените)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 10 минути, aten написа:

Кажете някоя добавка за превод на страниците.

На мен тази добавка най-много ми допада.

https://addons.mozilla.org/bg/firefox/addon/google-translator-for-firefox/

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

здр. от няколко дни ми дава тази грешка,при стартирането на този сайт,засега го забелязвам само в този сайт,като мозилата забива и трябва да е рестартирам,как мога да го оправя това ?8624441d.jpg

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

ADDBLOCK  си сложи ако нямаш .Само в тоя сайт ли се случва?С коя версия на ФФ си ?

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Инсталирах това приложение,и засега нямам проблем,да се надявам че няма да ми излиза вече тази грешка.

А знаете ли каква е причината мозилата да ми се натоварва толкова много,на предната страница пак бях питал,казаха ми да пробвам с по нова версия на мозила или да инсталирам 64 битова тъй като тогава бях с 32 битова версия на мозила,пробвах с няколко версии но нямаше подобрение в момента съм с версия 42.0 64 бит. това го наблюдавам от сравнително скоро,до преди това нямаше такова натоварване.8625118U.jpg

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

При някой има ли го този проблем, да липсват бутоните на плеъра? Само с Firefox е при мен, с другите е добре.

j4493kz.png

Редактирано от trifon81 (преглед на промените)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

И при мен се получава от време на време. Сега няма как да тествам, но опитай да изключиш Ublock и виж как ще е.

И аз имам въпрос. Някой знае ли прокси добавка, която да ти дава избор в настройките при кои сайтове да се включва (сама) и при кой не?
Сега съм с ZenMate, но няма опция за избор, а директно я пускаш или спираш и действа за всички сайтове. Хром имат такава добавка казва се Hola и за всеки сайт си настройваш дали да работи и с кое IP. Цъкаш си из сайтовете и на тези, които си задал предварително да се включва се включва, а при другите не. Много е удобна, но не намирам нищо подобно за Мозилата.

Редактирано от oziris811
Допълване на поста и редакция на правописни грешки. (преглед на промените)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 2 часа, oziris811 написа:

И при мен се получава от време на време. Сега няма как да тествам, но опитай да изключиш Ublock и виж как ще е.

И аз имам въпрос. Някой знае ли прокси добавка, която да ти дава избор в настройките при кои сайтове да се включва (сама) и при кой не?
Сега съм с ZenMate, но няма опция за избор, а директно я пускаш или спираш и действа за всички сайтове. Хром имат такава добавка казва се Hola и за всеки сайт си настройваш дали да работи и с кое IP. Цъкаш си из сайтовете и на тези, които си задал предварително да се включва се включва, а при другите не. Много е удобна, но не намирам нищо подобно за Мозилата.

Има Хола и за Мозила. 

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 6 часа, ruraru написа:

Има Хола и за Мозила. 

При мен в сайта с адоните на мозила не излиза нищо. Пиша Hola в търсачката и само един резултат, но не е това, което трябва.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 14 часа, oziris811 написа:

При мен в сайта с адоните на мозила не излиза нищо. Пиша Hola в търсачката и само един резултат, но не е това, което трябва.

https://hola.org/firefox_signed_last.xpi  Изтегляш във Firefox и разрешаваш инсталацията.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 54 минути, ruraru написа:

https://hola.org/firefox_signed_last.xpi  Изтегляш във Firefox и разрешаваш инсталацията.

Опитах я още снощи. Нещо не работи както трябва и освен това явно има причина мозила да я махнат от адоните. Четох в някакъв форум, че пращала някъде информация за посетените сайтове. Отказах се да търся Hola за Мозила. Ще продължа да търся някоя друга приставка с подобни опции. Благодаря за отговорите.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Дали могат да Ви (ви) следят???

https://panopticlick.eff.org/

Редактирано от acnekt (преглед на промените)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
на 26.02.2016 г. at 13:25, Докс написа:

Не знам дали си пробвал  anonymoX

върши много добра работа...

Пробвах я. Подобна е на тази, с която съм в момента ZenMate, но и двете нямат опция да избираш на кой сайтове да работи и на кой не. Само ги включваш и работят глобално. Точно това не ми харесва защото ползвам прокси само за два сайта, и това постоянно цъкане на вкл/изкл ме дразни вече.

Редактирано от oziris811 (преглед на промените)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Ами май нама такава  или освен да тробваш с - FoxyProxy мисля, че тя е добавката която има най голям избор от опции...

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Добавете отговор

Можете да публикувате отговор сега и да се регистрирате по-късно. Ако имате регистрация, влезте в профила си за да публикувате от него.

Гост
Напишете отговор в тази тема...

×   Вмъкнахте текст, който съдържа форматиране.   Премахни форматирането на текста

Разрешени са само 75 емотикони.

×   Съдържанието от линка беше вградено автоматично.   Премахни съдържанието и покажи само линк

×   Съдържанието, което сте написали преди беше възстановено..   Изтрий всичко

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• Добави ново...