Премини към съдържанието
  • Добре дошли!

Добре дошли в нашите форуми, пълни с полезна информация. Имате проблем с компютъра или телефона си? Публикувайте нова тема и ще намерите решение на всичките си проблеми. Общувайте свободно и открийте безброй нови приятели.

Моля, регистрирайте се за да публикувате тема и да получите пълен достъп до всички функции.

Препоръчан отговор

Здравейте. Имам следният проблем: Използвам Mozilla Firefox 44.0.2, разглеждам си страници съвсем спокойно и изведнъж спират да вървят всякакви клипове, независимо от кой сайт са. Презареждане на страницата не помага просто стой черен екран. Изключих всички addon-и, но проблема остана. С Windows 10 64 bit съм. Всичко се оправя само при рестартиране на самия браузър. Ако на някой му се е случвало или знае нещо по този въпрос е свободен да каже. Мен ми се изчерпаха идеите. Благодаря предварително! Ето и клип:

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Здравейте,

Искам да направя нещо,но не знам дали е възможно.Инсталирах си "добавката" "Save-To-Read".Имам 55 запазени страници вътре,които искам да прехвърля в "Opera".

Благодаря на всеки,който ще отдели от времето си,за да ми отговори!

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Искам само да напиша,че по някакъв начин отметките ми от Firefox са се прехвърлили и в Opera,но чак сега разбрах.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
публикувано (редактирано)
на 24.02.2016 г. at 15:31, oziris811 написа:

И аз имам въпрос. Някой знае ли прокси добавка, която да ти дава избор в настройките при кои сайтове да се включва (сама) и при кой не?
Сега съм с ZenMate, но няма опция за избор, а директно я пускаш или спираш и действа за всички сайтове. Хром имат такава добавка казва се Hola и за всеки сайт си настройваш дали да работи и с кое IP. Цъкаш си из сайтовете и на тези, които си задал предварително да се включва се включва, а при другите не. Много е удобна, но не намирам нищо подобно за Мозилата.

Допълвам си поста. Оказа се, че прокси приставката anonymox има автоматична опция за избор, кои сайтове да я ползват и кой не. Малко е прикрита и за това не я намерих при предишни тествания. Минуса е, че в неплатената версия имаш избор на IP само от 3 държава. САЩ, Англия и Холандия. За сега ме устройва. Приключих с цъкането на бутона включи-изключи за само 2 сайта, в които ползвам прокси.
Ако все пак някой попадне на други подобни прокси добавки, (с автоматичен режим на работа на кои сайтове да работи на кои не) моля нека пише.

Редактирано от oziris811 (преглед на промените)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
на 8.02.2016 г. at 21:58, Слави Маринов написа:

https://addons.mozilla.org/bg/firefox/addon/ublock-origin/ Това мисля,че е по-добро и по-малко ресурси яде:)

И аз съм за uBlock Origin. Пробвах първо с Adblock-а, с никакъв, поради някаква неясна причина резултат. И взех та наскоро си сложих uBlock-а и се "родих"... :)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Забелязвам значително подобрена производителност в firefox 45 отколкото в 44.0.2 така ли е или аз си въобразявам ?

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
Току що, дръндю написа:

мдааа, и аз се учудих

коментара ми е в тази тема

;)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Имам проблем с лисицата при стартиране на вбокс не ми дава да си разширя екрана в смисъл  такъв че  бутона за смали/разшири  изчезна преди 1 ден .Само на вбокс имам този проблем и със опера или друг браузър е същото.:shock11:

Редактирано от Edinn (преглед на промените)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Здравеите!Имам следния проблем с мозила-постоянно ми забива,кра6ва,когато отворя пове4е от един саит направо ме изхвърля !Пробвах със стари версии,последна версия,но няма ефект!Ако може някои да помогне 6те съм благодарен!

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 37 минути, qnkogundito написа:

Здравеите!Имам следния проблем с мозила-постоянно ми забива,кра6ва,когато отворя пове4е от един саит направо ме изхвърля !Пробвах със стари версии,последна версия,но няма ефект!Ако може някои да помогне 6те съм благодарен!

Опитаи с тая версия Мозила

Редактирано от ivan1975 (преглед на промените)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Някой друг .освен мен . да има проблеми с инсталирането на добавки в FF от обновления сайт на Mozilla

http://addons.mozilla.org/

Редактирано от acnekt (преглед на промените)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 22 часа, acnekt написа:

Някой друг .освен мен . да има проблеми с инсталирането на добавки в FF от обновления сайт на Mozilla

http://addons.mozilla.org/

ами при теб е проблемът,какво точно става?

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

От днес при мен след ъпдейта до последната версия на мозилата не може да възпройзвежда видео от vbox7.В you tube го няма този проблем,както и при другите браузъри.Не ми е основен браузър мозилата,но все пак........:(

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 1 час, Слави Маринов написа:

От днес при мен след ъпдейта до последната версия на мозилата не може да възпройзвежда видео от vbox7.В you tube го няма този проблем,както и при другите браузъри.Не ми е основен браузър мозилата,но все пак........:(

Изчистете си кеша. Аз нямам проблеми с възпроизвеждането на клипове от YouTube с последната версия на браузъра.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 58 минути, B-boy/StyLe/ написа:

Изчистете си кеша. Аз нямам проблеми с възпроизвеждането на клипове от YouTube с последната версия на браузъра.

И аз нямам проблеми с you tube,за vbox7 съм споменал;)

преди 1 час, ExaFlop написа:

Изтрих го,но ефект няма.Във vbox7не тръгва видео,със 64бит мозила съм и при уйн 8.1.С други браузъри го няма проблема.Дори пробвах и във фейсбук видео и там тръгва,явно с HTML видео нещата са наред,нещо е прецакано с флаша.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Пробвай с реинсталиране на flash plugin

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 22 минути, Слави Маринов написа:

И аз нямам проблеми с you tube,за vbox7 съм споменал;)

Тъй де, Vbox7 имах предвид. И там нямам проблеми при Win 8.1 x64 и Mozilla x64.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 1 минута, ExaFlop написа:

Пробвай с реинсталиране на flash plugin

Ще преинсталирам или мозилата или флаш плеара,интересното е,че въпросния флаш плеър се ползва и от друг браузър и там всичко си е наред.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Пробвай преди това да стартираш фокса в безопасен режим:
https://support.mozilla.org/en-US/kb/troubleshoot-firefox-issues-using-safe-mode
и виж vbox7 как се държи

Редактирано от ExaFlop (преглед на промените)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Ми...........махнах я мозилата и сложих google chrome като втори браузър.Мисля,че той е по-пъргав от мозилата,вярно че е и по лаком от нея,но наскоро сложих още 4 гб рам и 8 гб вече се надявам да му стигнат.:)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 1 час, B-boy/StyLe/ написа:

Можеше да пробваш и с Refresh Firefox... от Help => Troubleshooting Information

Мерси за предложението,но я разкарах мозилата,не ми се занимава..........Сложих гугъл хром,мозилата нещо не ми харесваше последните месеци,зациклиха нещо.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Пробвай Cyberfox.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 5 минути, ExaFlop написа:

Пробвай Cyberfox.

Да знам го и съм с много добри впечатления от този браузър.Хубавото в момента е,че найстина има поне едно 5-6 найстина добри браузъри и можеш да избираш и дори да си затруднен в избора си:).Преди имаше само 1-2 добри и нямаше особен избор.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Добавете отговор

Можете да публикувате отговор сега и да се регистрирате по-късно. Ако имате регистрация, влезте в профила си за да публикувате от него.

Гост
Напишете отговор в тази тема...

×   Вмъкнахте текст, който съдържа форматиране.   Премахни форматирането на текста

Разрешени са само 75 емотикони.

×   Съдържанието от линка беше вградено автоматично.   Премахни съдържанието и покажи само линк

×   Съдържанието, което сте написали преди беше възстановено..   Изтрий всичко

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• Добави ново...